Papa Alioune Ndiaye (Badou Ndiaye)
Papa Alioune Ndiaye (Badou Ndiaye) isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    18.Kasım.2011
    Mesajı
    3,327
    Konusu
    95
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Aykut Kadıoğlu On Twitter

Ndiaye Galatasaray'da

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Ndiaye ile anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP'a gönderdiği bildirim şu şekilde:

Profesyonel futbolcu Papa Alioune Ndiaye ve Osmanlıspor Futbol Kulübü ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 7.500.000 Euro net tutarında erken sona erdirme tazminatı bedeli ödenecektir.

Ayrıca, Futbolcunun forma giyeceği yirmi beşinci resmi müsabakaya (TFF Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA müsabakaları) istinaden 750.000 Euro net,

Futbolcunun forma giyeceği ellinci resmi müsabakaya (TFF Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA müsabakaları) istinaden de 750.000 Euro net bonus ödemesi yapılacaktır.

Futbolcunun kendisiyle de 2017-2018 futbol sezonundan başlamak üzere 4 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

2017-2018 sezonu için 2.750.000 EUR net sabit transfer ücreti

2018-2019 sezonu için 2.750.000 EUR net sabit transfer ücreti

2019-2020 sezonu için 2.750.000 EUR net sabit transfer ücreti

2020-2021 sezonu için 2.750.000 EUR net sabit transfer ücreti

Buna ek olarak, futbolcuya takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR prim ödenecektir.

Oyuncunun, 15.06.2019 tarihinden itibaren 18.000.000 Euro net tutar karşılığında sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı vardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Ekim.2013
    Mesajı
    674
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Enerjisini biraz daha tasarruflu harcarsa temposu 90 dakikaya yayılacaktır. 2'li preslerde rakip oyuncunun gideceği yönü kapatarak arkasından sıkıştırman tam kunduz hareketi ve bizi ekran karşısında çıldırıp çoşmamıza neden oluyor

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    20.Nisan.2007
    Mesajı
    51
    Konusu
    0
    Mekan
    kayseri
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bonuslarla 9 milyon Avro verdiğimiz futbolcu. Umarım İngiltere'ye satabiliriz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Ekim.2011
    Mesajı
    50
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Geldiğinden beri en iyi oyunun Akhisar maçında oynadı. Daha iyi olmalı, hucuma daha çok destek vermeli.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    08.Nisan.2016
    Mesajı
    119
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Talha Uysal On Twitter
    Rakip ceza sahasına yakın oynayınca ne kadar verimli olduğunu gördük. Adamı ön libero gibi kullanıyorduk haftalardır.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    20.Nisan.2007
    Mesajı
    51
    Konusu
    0
    Mekan
    kayseri
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yeni Malatya maçında kazanmak için varını yoğunu ortaya koyan tek futbolcumuzdu. Tabiki yetmedi.
    Begeniler Nilay Kızılok bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    1,589
    Konusu
    96
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler
    İngiltere'den gelen teklifler sonrası kafası karışmış gitmek istiyormuş. Kendisine pek kızamam bu konuda, belki de kariyerinin en büyük atılımı olacak. Her futbolcunun hayalidir PL'de oynamak. Ayrıca yüksek maaşlar da cabası. Ama şaşırdım Ndiaye daha önce röportajda tek odaklandığım şey şampiyonluk demişti. Hal böyleyken maç günü böyle bir karar alması beni şaşırttı.

Bana kalırsa satılmamalı. 16 milyon € çok komik bir rakam. Bleacher Raport tarafından 2018'de Avrupa'nın 5 büyük ligi dışında dikkat edilmesi gereken 5 oyuncu arasında gösterilmişti. Ayrıca bu sene Dünya Kupası'nda oynayacak. Değeri bu turnuvadan sonra çok daha artabilir. O yüzden 8-9 milyon kar edeceğiz diye gönderilmemesi lazım hem değeri artacak hem de şu anlık alternatifi yok. Onun kadar patlayıcı güce sahip, defansif müdahaleleri olan, etkili kontraya çıkabilen, yeri gelince gol atan kaç oyuncu var piyasada? Onu sattık diyelim kadroda Selçuk'u mu Tolga'yı mı onun yerinde kullanacağız?

Aynı hatayı Bruma'da yaptık. Adamı U21 turnuvasından önce gönderdik şu an ise değeri çok daha fazla. Umarım yönetim ve hoca Ndiaye'yi ikna eder. 8-9 milyon karda olacağız diye şampiyonluk giderse bunun vebalini kimse ödeyemez.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Ekim.2013
    Mesajı
    674
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Oyuncunun stoke city için kafasının karıştığına pek ihtimal vermiyorum ben ama öyleyse zaten hemen gönderilmeli. Ama bence oyuncuyu satmak isteyen ve nakit para girişi elde etmek isteyen yönetim bu yola başvuruyor gibi geldi bana. Alternatifleri olan bir bölge için değeri olan bir oyuncuyu satarak bu riski alıyorlar sanırım. Farklı bir durum olabilir tabi.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    27.Mayıs.2012
    Mesajı
    6,583
    Konusu
    10
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muhammed Selçuk On Twitter Add Muhammed Selçuk on Facebook
    O da ihtimal dahilinde ama premier lig çekiciliği diye bişey de var futbolcular için. Tuncay'ın zamanında MBrough'a gittiği gibi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Şubat.2009
    Mesajı
    694
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Galatasaray'ı istemeyen, maç kadrosundan beni çıkartın diye talep eden bir oyuncu. 16 milyon euro teklif varsa hemen satılmalı. Teklif yoksa da genç takıma gönderilmeli.

Saygılar.
    Begeniler Övün Elginç bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Şubat.2008
    Mesajı
    22
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Maçtan bir gün önce kampı terk eden profesyonel olmayan futbolcu. bu yüzden büyük bir pişmanlık yaşamasını ve gittiği takımın küme düşmesin istiyorum.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Ekim.2013
    Mesajı
    674
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Satmaktan yana değilmişiz ancak menajeri oyuncuyu ayartmış başkanın dediğine göre. Giden gitti biz aldığımız paraya bakalım. Vizyonları bu kadarmış demek ki gittiği yerden transfer yaparım düşüncesinde herhalde.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    18.Şubat.2013
    Mesajı
    3,133
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Umarım İngiltere'de başarılı olur ve 30-40 milyon sterline başka takımlara transfer olur.
    Begeniler Kerem Kayacan bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    12.Ağustos.2012
    Mesajı
    78
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Son açıklamasında kalmak istediğini ama Galatasaray'ın paraya ihtiyacı olduğu için gittiğini söylemiş. O zaman neden kampa katılmadın?

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    13.Nisan.2011
    Mesajı
    2,487
    Konusu
    16
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Serkan Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son açıklamasında kalmak istediğini ama Galatasaray'ın paraya ihtiyacı olduğu için gittiğini söylemiş. O zaman neden kampa katılmadın?

Burasıyla bağı koparmamak için. Mali olarak kulübü rahatlatan bir transfer oldu lakin ben bu transferin arkasında başka bir şey görüyorum. Çünkü Ocak başı konuşuluyor üstü kapanıyor ve yeni yönetim seçilir seçilmez yeniden açılıyor. Acaba birileri yönetimi zor duruma düşürmek için mi yaptı bu hamleyi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş