Işıl Alben

Anladıgım kadarıyla Işıl Alben de gitti.Gs ile ilgili bütün paylaşımlarını kaldırdı.Eger böyle bir şey olursa ALLAH BELALARINI VERSİN.Haysiyetsiz herifler basketbolu bitirmek için her şeyi yapıyorlar.

Işıl niye böyle bir şeye kalkıştı acaba, yöneticilerle anlaşamadıysa niye eski tweetlerini siliyor pireye kızıp yorgan yakmaktır bu. Umarım kalır bizde kaptan.

Edit: Kerem Övet'e göre 1,25 m tl'den fazla istiyormuş parada anlaşamamışlar. Şimdi kulüp zor durumdaysa adı Metin Oktay olsun Işıl Alben olsun eğer kendilerine Galatasaraylı diyorlarsa (bence öyleler şüphesiz) fedakar olmak ve feragat etmek zorundalar. Hiçbir takım bir sezonluk bütçenin 3'te 2'sini bir oyuncuya vermez. Bu sezon amatör branşlarda feda sezonu oldu artık bunu herkes biliyor. Galatasaray'ın ekonomik şartlarında yolunacak kaz bulmak isteyenler Oktay hoca dahil istediği takıma gidebilir. Işıl umarım bu olaya dahil değildir ve bu haberler yalandır.

2. Edit: Dünya Şampiyonası'na hazırlık için yapmış diyorlar. Ama yine de Galatasaray'ı tamamen silmemeliydi.

Son düzenleme:
Sizin alayınız Işıl Alben'in tırnağı etmezsiniz dangalak yönetim!

Hadi çıkın "Işıl Galatasaraylı olmadığını söyledi" falan diyin de alnınızı karışlayalım vasıfsız beceriksiz amatör branş düşmanları!

Milli takım maçları olacak onun için yapmıştır diye düşünüyorum. Aksini düşünmek bile istemiyorum yönetim bu sefer hesabını veremez.

Işıl 1 milyon 250 bin tl civarı bir para istemiş abi benim duyduğum. Çok daha büyük bir fark var arada yani. Bu parayı da dünyada ona verecek başka bir takım yok biraz onun da insaflı olması lazım.

(via@keremövet)

Kerem bey haklı.
Belki de bütçenin çok büyük bir kısmıni istiyor Işıl.
Kusura bakmasın ama bizi onu dişi Metin Oktay gördük ise ekonomik sıkıntı çektiğimiz bir dönemde Metin Oktay ruhu ile devam etmeli.
Kimse Galatasaray'dan büyük değildir !

Ve muhtemelen küçülmeye gidiyoruz.
Bütçe çok çok düşük olacak.
Küme düşme mücadelesi verebiliriz.
Allah yardımcımiz olsun...

Işıl 1 milyon 250 bin tl civarı bir para istemiş abi benim duyduğum. Çok daha büyük bir fark var arada yani. Bu parayı da dünyada ona verecek başka bir takım yok biraz onun da insaflı olması lazım.

(via@keremövet)

Kerem bey haklı.
Kusura bakmasın ama bizi onu dişi Metin Oktay gördük ise ekonomik sıkıntı çektiğimiz bir dönemde Metin Oktay ruhu ile devam etmeli.

Siz şaka mısınız kardeşim? Cansu'nun 550 bin TL aldığı piyasada geçen sene 900 bin alan Işıl'a 600 bin TL teklif etmek nedir? Git demenin başka yolları vardır! Kafanız mı güzel sizin? Bula bula tasararuf yapacak Işıl'ı mı buldu yönetim? Ona mı yetiyor gücü?

Hâlâ meseleyi Oktay hocanın maaşı, Işıl'ın maaşı sananlar var, adamların derdi belli, Galatasaray'ın en başarılı branşı olan Basketbol'u bitirmek! Bu yönetimi destekleyen futbol tayfasınında bunda payı büyük, bakalım futbolda yaşlanacaklardan sonra ne diye ağlıyacaklar!

Rezalet devam ediyor. Futbolculardan istediği indirimleri kabul ettiremeyen yönetim Işıl'dan tasarruf yapmaya çalışıyor. Allah sizi bildiğiniz gibi yapsın, yatacak yeriniz yok.

Saygılar.

(via@keremövet)

Kerem bey haklı.

Sırf bu kafadaki insanlar için git kızım. Hayatları muhasebecilik olmuş bu vefasızların.

Sadece basketbolun değil tüm camianın kaptanı olabilecek biridir Işıl. Donk'a 300 bin euro zam yaptılar ikinci yarı iyi oynadı diye. Yapmayın etmeyin kendinize gelin kendinize!

Bizim acilen tüm amatör sporlardan silinmemiz lazım. Sporcular yine Galatasaraylı olurlar, futbol takımımızı tutarlar ama hiç yoktan eve götürdükleri ekmeğe göz uzatan adamlarla muhattap olmazlar. Resmen Galatasaray Spor Kulübü dalga geçtiğimiz onlarca belediye, ilçe takımlarını dahi sollayıp sporcuların gözünde, kariyerlerindeki şark görevlerine dönüşmeye başladı. Şu 3 kuruşa kurdukları ve daha formayı giymeden itin bir tarafına sokulan oyunculara adam akıllı bir çalışma ortamı yaratacaklarına inansam yine amenna derim ama son Oktay hoca olayı, kalkmayan transfer yasakları gösterdi ki onu dahi yapmaktan acizler. Tarık Çamdal'ın 6 yıldır boğazından geçip Türk kadın basketbol tarihinin kulüpler bazındaki en önemli 2 kupasını kazanan oyuncusunun önünden kesilen paranın bugüne kadar ve bugün dahil müsebbibleri kimse Işıl'dan kestikleri o lokmalar onların boğazından, sofrasından çıksın. Diyecek başka bir şeyim yok.

Işıl Alben Galatasaray efsanesidir, gitsede kalsada bu değişmez, Galatasaray formasıyla kaptan olarak kazandığı sayısız başarı müzemizde durduğu sürece bunu çapulcuların sözleri değistirmez. (Burada yazan arkadaşlara değil sözüm, twitter'da Işıl'ın Galatasaray'lılığına laf edenler var sözüm onlara).

Doğru düzgün sponsor bulamayacaksın (işin kötü yanı aramıyorlar, sponsor ayağımıza gelecekmiş), basketbolda bütçeyi rezil seviyelere çekeceksin, sonra kaptan fedakarlık yap? Neden? Yıllarca yaptı zaten, ne değişti!

Son düzenleme:
Işıl Alben Galatasaray efsanesidir, gitsede kalsada bu değişmez, Galatasaray formasıyla kaptan olarak kazandığı sayısız başarı müzemizde durduğu sürece bunu çapulcuların sözleri değistirmez. (Burada yazan arkadaşlara değil sözüm, twitter'da Işıl'ın Galatasaray'lılığına laf edenler var sözüm onlara).

Doğru düzgün sponsor bulamayacaksın, basketbolda bütçeyi rezil seviyelere çekeceksin, sonra kaptan fedakarlık yap? Neden? Yıllarca yaptı zaten, ne değişti!

Işıl'ın ilk istediği rakam daha çoktu evet ama 3 hafta önce yönetimle anlaştığı miktar 1 milyon tl idi, kontratı yapmak için sürekli oyaladılar ve şimdi dalga geçer gibi 600 bin tl teklif ediyorlar, param yok sana veremiyorum, hedeflerimiz de düşük diyip dostça ayrıl, 3 hafta önce anlaşıp gelip bahane üretmesinler günler sonra. Cansu'nun Hatay'a imzaladığı para 550 bin tl, Gizem Başaran'ın aynı takıma imzaladığı para 350 bin tl. Geçen sene Nevin Nevlin ve Melisa Can 200er bin dolar civarına oynadılar, piyasadan haberi olmayan arkadaşları bilgilendirelim, kadın basketolunda piyasa bu durumdayken Işıl'a 600 teklif etmek de komik evet.

Eyüp Yıldız'ın her haberine itimat etmemeliyiz geçenlerde de Engelsiz Aslanlar kapatılacak diyordu sonra özür dilemek zorunda kaldı. Büyük ihtimalle bu haber de kolpadır ancak bu haber üzerine gelen yorumlar oldukça komik. Hala Tarık üzerinden ne bileyim başka futbolcular üzerinden şimdiki maaşları normalleştirme çabası içinde bazı taraftarlarımız. Ya arkadaş Tarık ederinden çok üst para alıyor diye diğer oyuncular da mı ederinden fazla almalı? Sadece basketbol branşı için demiyorum diğer branşlar için de öyle. Zaten yeni gelen yönetim, diğer hiçbir yönetimin yapmadığı şekilde kuruşu kuruşuna hesap yapıyor Onyekuru'yu biz 800 bin'e kiraladık, Nagatomo için Kayseri pazarlığı yaptık. Şu ana kadar hiçbir şeyde ederinden fazla ödemedik. 1 dakika bile oynamayan oyunculara milyon eurolar verilmedi misal. Tarık'ı bu yönetim mi getirdi? Sürekli eleştirilen Tarık'ın maaşında bu yönetimin katkısıyla biraz olsun indirime gidildi.

Yani bu taraftarlarımızın mentalitesine göre Tarık 2 milyon alıyorsa diğer oyuncular da almalı! Böyle saçma bir düşünce olabilir mi? Yönetimin haksız olduğu taraflardan eleştirmek yerine gidip yönetimin adam etmeye çalıştığı yeri eleştiriyorsunuz, sırf eleştirmek için eleştiren taraftarlarımız var. Deşarj mı oluyorlar böyle yorum yaparak?