Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

Resmi site de duyurdu yeni transferimizi...

Milan Baros Galatasaray'da

Galatasaray, Milan Baros ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır. Transfer hakkındaki tüm detaylar ve imza töreni ile alakalı bilgilendirme en kısa sürede Galatasaray.org'dan yapılacaktır.

www.galatasaray.org

I love you Milan Barossss ( Çöpçüler Melodisiyle )

İyi oldu ancak ancak ancaklarla dolu bir transfer oldu.

İçimden geçeni söyleyeim çok yararlı olacak.

Burak Barut' Alıntı:
İyi oldu ancak ancak ancaklarla dolu bir transfer oldu..
bu sözüne katılmamak mümkün değil durumu iyi açıklamış
bencede çok yararlı olacak her şeyde öncesi bonservisi ile alınmış oyuncu altını çizmek lazım

Hayırlı olsun.Daha önce Francefootball.com da bu tranferin haberi yer almıştı.Avrupa'da da ses getirecek bir transfer..Artık Steaua Bükreş'i elememizi daha çok istiyorum.Avrupa'da da iş yapabilecek çok iyi bir kadromuz oldu.Bir sağ bekle transferi noktalamak lazım

Camiamıza hayırlı olsun.

Çok yerinde bir transfer daha yaptık.Avrupa yıldızlarını artık kadromuzda görebiliyoruz.Bu yüzden kendimizi şanslı bir nesil olarak görürsek yanlış olmaz..

ajtm61.jpg

Kewell ve Meira dan sonra Baros ta Galatasaray'da.Adnan Polat ve ekibine sonsuz teşekkürler.
Mükemmel bir kadro oluşturuldu.Özellikle steau elendikten sonra avrupada çok büyük zaferler kazanılacak.

Lig ise zaten aurelio gittikten sonra bitmişti.Mart gibi şampiyonlugumuzu ilan edecegimizi düşünüyorum.

İyi bir sagbek transferiyle bu kadro dahada mükemmel olacak.Emegi geçenlere sonsuz teşekkürler

Çarşambayı kazasız bi atlatalım ben çok umutluyum bu takımdan... Baros çok iyi bir eklenti oldu takıma...

Camiamıza hayırlı olsun.Şimdiden çok kişi çatlıyor ondan eminim.

Haldun Üstünel ve A. Sezgin , bulunmaz eşiniz.Binlerce kez teşekkürler.

Arkadaşlaer çok kaliteli bir oyuncu ama benim şüphelerim var.Neden hiçbir takımda sezonu bitiremiyor.Liverpool aldı Aston a kiraladı.Lyon aldı sonra Porsmoth a kiraladı.İnşallah bizded başka bir takıma kiralamayız.Şüphelerim var ama inşallah takımımıza yararlı olur.
Çarşamba günü steau yu geçersek çok rahat Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek final yaparız diye düşünüyorum.Ligte ise şampiyonluk garanti zaten.Bizi zorlayacak takım Kayserspr olur.
Bu arada Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin muhteşem işler yaptılar.Kewell,Meira,Santics(!)veBaros gibi çok üst düzey futbolcular aldılar.Allah ikisinden de razı olsun.Birde sağ bek alırsak tamamdır.Saygılar.

Yararı olacaktır.Aslında benim beklediğim transfer bu değildi.Pivot santrafor alınır diye düşünmüştüm.Camiamıza hayırlı olsun.Sağ bek transferine de katılıyorum.Uğur Uçarın ne zaman döneceği belli değil.Sabri tam anlamıyla bir sağ bek değil zaten.Antalya'da ki Uğur Kavruk 2 sene önce de dikkatimi çekmişti.O dönem Antalya'da Volkan Yaman Ali Bilgin ve Uğur dikkat çeken oyunculardı.Bence Uğur Kavruk alınırsa iyi olur.Her ne kadar büyük takımda oynamasa da Avrupa tecrübesi olmasa da bence Uğur alınmalı.Geçen sene de son günlerde Hakan Balta gelmişti.Onun içinde böyle konuşuluyordu ama herkesi yanılttı.Sağ bek transferi de tamamlanırsa kadromuz eksik kalmayacak.Artık her şey futbolculara ve teknik yönetime bağlı.

Camiamıza hayırlı olsun.

Çok iyi bir transfer gerçekleştirdik. Hem yaşı hem de kariyeri olarak çok iyi bir transfer. Galatasarayımızın bu yılki sisteminde büyük işler yapacaktır.

Yönetimimizi tebrik ediyorum :claps

Uzun yıllar sonra bir transfer sezonunda 4 marka ismi birden alıp bizleri mest ettikleri için sonsuz teşekkürler.

Ben sezon ortaları değil sezon başlarında başka takımlara kiralık gittiğini biliyorum. Kaldıki bu çok önemli bir sorun teşkil etmez tam tersi tecrübe kazanmış olması artı getirisidir.

Bu sezonki sprinter ve delici işleri başarıyla yapacaktır ve Kewell ile müthiş bir uyum sağlayacağını düşünyorum ve seyir zevki yüksek bir takım olacağız ben ümitliyim.

Suat Aydın' Alıntı:
Ligte ise şampiyonluk garanti zaten.Bizi zorlayacak takım Kayserspr olur.

Nası garanti arkadaşlar uçmayalım hemen. Transferle şampiyon olunsaydı geçen sene biz değil fenerbahçe şampiyon olurdu. Futbol sahada kazanılır, bunu da en iyi Galatasaraylılar bilir heralde..

Suat Aydın' Alıntı:
Bu arada Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin muhteşem işler yaptılar.Kewell,Meira,Santics(!)veBaros gibi çok üst düzey futbolcular aldılar.Allah ikisinden de razı olsun.Birde sağ bek alırsak tamamdır.Saygılar.

Bu iş bir ekip işidir kişilere maletmeyelim diye her seferinde söylüyor Haldun Üstünel. Bir de ben söyleyeyim bari :) Bu Galatasaray yönetiminin başarısıdır..

Transferi gerçekleştiren başta Haldun ÜSTÜNEL ve Adnan SEZGİN'e teşşekürü borç bilirim.

Camiamıza hayırlı uğurlu olsun...

Helal olsun artık şu steauyu eleme zamanı geldi...Bir de dünyaca ünlü bir sağbek alındığı zaman GALATASARAY'ı kimse tutamaz :) CL'de final oynamak hatta son eksiğimiz olan CL kupasını almak istiyoruz...