Milan Baros

Eğer konu sadece kırmızı kart olsaydı Emre Allen Road'tan çıkamazdı :)

Başka şeyler var yok yere 2.7 milyon çıkacak kulüp kasasından CL de alacağımız 7 puanın bedeli kadar !

Eğer konu sadece kırmızı kart olsaydı Emre Allen Road'tan çıkamazdı :)

Başka şeyler var yok yere 2.7 milyon çıkacak kulüp kasasından CL de alacağımız 7 puanın bedeli kadar !

O başka şeyler ne acaba ?

Vardır, olabilir de lafımız yok. Lakin düşünmediğin bir adamı CL Listesine yazıp takımının yarısı yokken daha doğrusu forvetleri yokken hazırlık maçına dahi götürmüyorsan işin içinde başka ne tür sebepler olabilir ki ?

Takımımıza katıldığından bu yana Şampiyonlar Ligi göremeyen Baros'u, Şampiyonlar Ligi'nde görmezsem, gözüm açık giderim.

Adamın 'Nereye gideceksin ' sorusuna .. Her ay başında evimin 150 metre ilerisindeki Denizbanka gideceğim gibi bir cevap verdğini okudum umarım doğru değildir yazık gerçekten .

Adamın 'Nereye gideceksin ' sorusuna .. Her ay başında evimin 150 metre ilerisindeki Denizbanka gideceğim gibi bir cevap verdğini okudum umarım doğru değildir yazık gerçekten .

Resmen kolpa haber, şişirmiş yine basın. Maksatları belli Terim-Baros huzursuzluğu ile Galatasaray'ı vurmak. Alıştık artık..

Zaten bu haberde o kadar komik şeyler var ki. A2 takımda herhangi bir oyuncu gidecek Baros'a nereye gideceksin diye soracak. Büyük ihtimal tarzanca sorar heralde sorusunu. Kimse gidip de böyle bir adama böyle bir soru sormaz, soramaz yahu.

Bu takımda oynamayı haketmeyecek ne yaptın? gemiden ilk sen mi kaçtın? Sakatım diyip yattın mı? Sakatlıktan çıkıp, yüreğini sahaya koyduğun için mi kadro dışısın? Geçen sene herkes mücadele ederken, sende çorbada tuzum olsun diye yüreğini koyduğun için mi kadro dışısın.. Aydın'ın oynadığı takımda Baros nasıl oynayamaz ben buna hayret ediyorum.. Harcıyoruz bu adamı harcıyoruz..

Bugün açıkçası Fatih Hoca'dan bir Baros sürprizi bekliyordum ben. Tabii ki ilk 11 değil ama Elmander'in zehirlendiği haberlerine karşı ilk 18'de olur diye tahmin ve aynı zamanda ümit ediyordum. Olmadı.

Çok seviyorum bu adamı, ayrılığımızın da düzgün olmasını temenni ediyorum.

Şunu da belirteyim, Baros son izlediğimiz performansı ile Braga karşısında buharlaşıp giderdi. Son hali nedir ne değildir bilemiyoruz tabi. Kimle idmana çıkıyor ne yapıyor net bilgi yok..

Keşke İmparator hazırlık maçlarında oynatsaydı da ne durumda olduğunu net görüp ona göre yorumlardık. Şimdi bilmediğimiz için ya oynarsa tarzı yorumlar yapıyoruz. Şu kadroda Sercan oynayacağına Baros her halükarda oynar bence.

Baroş kadroda olmayı ne kadar hak ediyor ayrı bir konu ama ne olursa olsun Terim in Baroşu harcayacağı geçen senenin başından beri belliydi

Baros'un Galatasaray kariyeri 15 santim ile ölçülüymüş.

Ben demedim başkan dedi. Kadıköy'de o golü atsaymış takımda kalırmış. Ne güzel yürüyor işler bu kulüpte be..

Sercan Yıldırım takımda kalmak için sanırım hayrına Afrika'da Galatasaray adına bir futbol okulu açtı.