Sancho Lyttle

* Sezon başında sakat olduğu için alacağından ciddi bir miktar vaz geçmiş oynayamadığı için.
* Final maçı öncesi ayağım kırılsa bile oynarım diyordu ve oynadı o halde. (34 dakika 19S, 12R)

F.Bahçe maçında ağrılar içinde mi oynadın?
Aslında çok büyük bir ağrı ile mücadele ettim. Tamamen iyileşemedim. Ama sahaya çıkıp her şeyimi vermek istedim. Sonuçta bacağım kırık değildi. Kırık olsa da oynardım. Çünkü kupa ile dönmek istiyordum. 40 dakika bittikten sonra bu acıya değdi.

Yapılan bu fedakarlığa Kaptanlık yakışır.İstiyorsa tartışmasız Takım Kaptanı Sancho Lyttle olmalı.

* Sezon başında sakat olduğu için alacağından ciddi bir miktar vaz geçmiş oynayamadığı için.
* Final maçı öncesi ayağım kırılsa bile oynarım diyordu ve oynadı o halde. (34 dakika 19S, 12R)

Aslında çok büyük bir ağrı ile mücadele ettim. Tamamen iyileşemedim. Ama sahaya çıkıp her şeyimi vermek istedim. Sonuçta bacağım kırık değildi. Kırık olsa da oynardım. Çünkü kupa ile dönmek istiyordum. 40 dakika bittikten sonra bu acıya değdi.

Yapılan bu fedakarlığa Kaptanlık yakışır.İstiyorsa tartışmasız Takım Kaptanı Sancho Lyttle olmalı.

Bu konu da Nevriye'nin fedakarlıkta bulunması gerekir.
Ama kesinlikle fazlasıyla hak ediyor.

Bu konu da Nevriye'nin fedakarlıkta bulunması gerekir.
Ama kesinlikle fazlasıyla hak ediyor.

Takımda en çok parayı alan oyuncu Nevriye şuan kadar hiçbir fedakarlığa olmadı.
Sancho takıma geç katılabilir bunu normal karşılamak gerekir.Takımda kalması fedakarlık yaptığını gösterir. Sonuçta 1 sene oynamak istemiyordu Avrupa pasaportu var 1 milyon euro külüp bulurdu.
Nevriye takım sezon başı katılım 2 maçta oynayıp kaptanlığı hak etmeli

Sanhco neden oynatılamadı?Yeni bir skandal yaşamayız inşallah!

Sancho lyttle'ın sözleşmesi bitmiş bulunuyor. Acaba takımda kalma şansı var mı? Şahsen bu seneki maaş sıkıntıları sonrası pek muhtemel gormuyorum ancak kalmasını çok istiyorum, hatta galatasarayda emekli olsun!
Sözleşme yenileme veya transfer konusunda gelecek sene için bizleri aydınlatacak biri çıkarsa çok sevinirim.

Yakın tarihte Galatasaray'da çeşitli branşları da hesaba katarsak bu kadar verimli bir yabancı izlemedim. Dünya'nın en iyi 4 numarası olmasını bir tarafa koyup, geldiğinden bu yana kazandıkları ve kazandırdıkları ile kendisini farklı bir boyutta değerlendiriyorum.

Son yıllarda, Galatasaray formasını en çok giyen yabancı oyuncu konumunda sanırım kendisi. Gerekirse Ocak ayında gelsin ama yine de gelsin.

Bu yıl normal Sancho'nun %70'ini bile sahaya yansıtmadığını düşünüyorum ama bu kadarı bile yetiyor, son 3 ay da olsa seneye de gelmeli.
Sancho + Nevriye >>>>>>>>>> Gruda + Candace Parker