2013 - 2014 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi

2013 - 2014 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 16 Kasım 2013 tarihinde başlayacak.

1. Hafta
Antalya Büyükşehir Bld. – Balıkesir Bld. Engelliler
Kardemir Karabük - Galatasaray
Ordu Belediyesi – KKTC Turkcell
İzmir Büyükşehir Bld. – Yalova Engelliler
Beşiktaş RMK Marine – Bornova Barışgücü

2. Hafta
Galatasaray - Ordu Belediyesi
Balıkesir Bld. Engelliler - Kardemir Karabük
Yalova Engelliler - Beşiktaş RMK Marine
KKTC Turkcell - İzmir Büyükşehir Bld.
Bornova Barışgücü - Antalya Büyükşehir Bld.

3. Hafta
Kardemir Karabük - Antalya Büyükşehir Bld.
Ordu Belediyesi - Balıkesir Bld. Engelliler
İzmir Büyükşehir Bld. - Galatasaray
Beşiktaş RMK Marine - KKTC Turkcell
Yalova Engelliler - Bornova Barışgücü

4. Hafta
Galatasaray - Beşiktaş RMK Marine
Balıkesir Bld. Engelliler - İzmir Büyükşehir Bld.
Antalya Büyükşehir Bld. - Ordu Belediyesi
KKTC Turkcell - Yalova Engelliler
Bornova Barışgücü - Kardemir Karabük

5. Hafta
Ordu Belediyesi - Kardemir Karabük
İzmir Büyükşehir Bld. - Antalya Büyükşehir Bld.
Beşiktaş RMK Marine - Balıkesir Bld. Engelliler
Yalova Engelliler - Galatasaray
KKTC Turkcell - Bornova Barışgücü

6. Hafta
Galatasaray - KKTC Turkcell
Balıkesir Bld. Engelliler - Yalova Engelliler
Antalya Büyükşehir Bld. - Beşiktaş J.K
Kardemir Karabük - İzmir Büyükşehir Bld.
Bornova Barışgücü - Ordu Belediyesi

7. Hafta
İzmir Büyükşehir Bld. - Ordu Belediyesi
Beşiktaş RMK Marine - Kardemir Karabük
Yalova Engelliler - Antalya Büyükşehir Bld.
KKTC Turkcell - Balıkesir Bld.. Engelliler
Bornova Barışgücü. - Galatasaray

8. Hafta
Balıkesir Bld. Engelliler - Galatasaray
Antalya Büyükşehir Bld. - KKTC Turkcell
Kardemir Karabük - Yalova Engelliler
Ordu Belediyesi – Beşiktaş RMK Marine
İzmir Büyükşehir Bld. - Bornova Barışgücü

9. Hafta
Galatasaray - Antalya Büyükşehir Bld.
Beşiktaş RMK Marine - İzmir Büyükşehir Bld.
Yalova Engelliler - Ordu Belediyesi
KKTC Turkcell - Kardemir Karabük
Bornova Barışgücü - Balıkesir Bld. Engelliler

Ankara deplasmanının olmadığı bir sezonda Karabük deplasmanı kulağa hoş geliyor.

Her şeyin en iyisine değer bir şube ne de olsa.

Evet bütün plan,programı yapmak gerek.3 yıl önceki tribünü görmemiştir hiç Yalova,sayın Uncu'nun da doğum günüydü yanlış hatırlamıyorsam :)

Onur Yavuz Karabük'e değil de Yalova'ya gelmeli!!! :)

Onur Uncu , Yiğit Çelebi , Okan , yunus , Alperen ilk etapta aklıma gelenler. Mutlaka unuttuklarım ve daha tanışamadıklarım da vardır. Bir konuşalım mutlaka. Son ana kalmasın.
Bi de şu Yalova deplasmanı bahara filan gelse de Çınarcık yapsak fena mı olurdu :)

Engelsiz aslanlar, ligin 4. haftasında Beşiktaş RMK Marine ile karşılaşıyor.

Maç: Galatasaray - Beşiktaş RMK Marine
Salon: Ahmet Cömert Spor Salonu
Tarih: 08.12.2013
Saat: 14.00

Takımımıza başarılar.

Bugün ben maçtaydım, Yalova'da. Her sene edilen küfürlere Galatasaray tribünü kayıtsız kalmayınca olay cıktı haliyle. 20-30kişinin gelip maç boyu küfür etmesi, insanları da tahrik ediyor. Her ne kadar bu branşta, insanlar ne kadar iyi niyetli davransa da. Bir de teşekkür edicem Yalova polisine, cidden inanılmaz iyi niyetli ve yardımseverlerdi. Eger bu olayı İstanbul'da yaşasaydık biber gazlarına, joblara maruz kalırdık :)

Gidenler gitmiş Deniz, ama habersiz, organizasyonsuz.

Anıl, Okan, Barış ve varsa diğerleri yatacak yeriniz yok, İpekçi´de görüşürüz. : )

öncelikle benim cumartesi gününden gitmem gerekiyordu ben erkenden gittim. Daha sonrasına gelirsek, malesef bu işi bir abi olarak organize etmesi gereken kişi Onur Yavuz olmasına rağmen, el altından arkamdan belli bir calısmalara girmesi beni oldukca sasırtmıstır. Kendisini kınamakla birlikte, bu protestoya destek olması beni derinden üzmüştür

Okan Bey, söylemleriniz vardı Yalova´ya gidelim diye ama sonradan kimseden ses çıkmadı. Topu bana atıyorsun, iyi güzel de Onur Yavuz´un Ankara´dan mı organizasyon yapması kolay yoksa Şamil´in İstanbul´dan organizasyon yapması mı? Bırakalım tribünlere oynamayı, yazdık bir tarafa...

Okan Bey, söylemleriniz vardı Yalova´ya gidelim diye ama sonradan kimseden ses çıkmadı. Topu bana atıyorsun, iyi güzel de Onur Yavuz´un Ankara´dan mı organizasyon yapması kolay yoksa Şamil´in İstanbul´dan organizasyon yapması mı? Bırakalım tribünlere oynamayı, yazdık bir tarafa...

Bir de Okan bey Yalova'ya yapılan ilk organizasyonda bulunmuştu.Gerçekten yazık...

[h=1]Ordu Belediyesi 60 - 80 Galatasaray[/h]
Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, TSB Süper Ligi 11. haftasında deplasmanda Ordu Belediyesi ile karşılaştı. Ordu Atatürk Spor Salonu'nda oynanan müsabakadan takımımız 60-80 galip ayrılarak 11. haftanın sonunda ligde namağlup ünvanını sürdürdü.

1. Çeyrek: 17-24
2. Çeyrek: 17-18 (34-42)
3. Çeyrek: 22-20 (56-62)
4. Çeyrek: 4-18 (60-80)
Takımımızda Cem Gezinci 24 sayıyla en skorer oyuncu olurken, Ferit Gümüş 20 ve Özgür Gürbulak 20 sayıyla galibiyette önemli pay sahibi oldu.

Bu takımı çok daha fazla ilgiyi hak ediyor, hatta en fazla ilgiyi. Ama ne acıdır ki en az desteği onlar görüyor tribünlerde.

Biz veremiyoruz hak ettiğiniz değeri ama inanıyorum ki tarihin tozlu yapraklarında verdiğiniz mücadeleyi okuyan yeni nesiller verecek. Hatta bizim nesli ayıplayacaklar, hangi takıma destek vereceğini hiç anlayamamış o dönemin Galatasaraylıları diye...