2018 Eurocup Şampiyonu GALATASARAY

aldım biletimi. Bu arada Dursun sen olsaydın yine gitmezdim maça. Beni yeniden basketbol sahasına dönderdi gidişin.
Şaka maka adam gideli 2 ay oldu ya da olmadı. Kadın basketbolda Avrupa kupası finali, kadın voleybolda yine Avrupa Kupası 4'lü finali geldi. Kadın voleybol takımı finali resmen hakem eliyle rakibe verilen bir maçla kaybetti, erkekler de yine yarı final serisini bir maçla kaybetti. Küme düşecek galiba dedirten erkek basketbol takımımız bile neredeyse 7. sıraya çıkıp süpriz bir yarı final hesabı yapar hale geldi. Futbol her ne kadar sezona iyi başladıysa hatta Fatih Terim hamlesi ile yine avantajlı hale geldiyse de yaşadığı hafif buhranları atlatmayı başardı...

Alacak verecek falan fıstık konulu kalabalık ve karmaşık sayılı raporlardan daha öte bir done sanırım bu...

Bu arada ben de aldım, 118'deyim...
 
Galatasaray tarihine bir Avrupa Kupası daha katabilmek için hepinizi maça bekliyoruz arkadaşlar.
Kaptandan da mesaj geldi. O gün Galatasaray taraftarları olarak salonu hınca hınç doldurmamız lazım.

Fakat benim bit sitemim olacak. Tişörtler basılmıştı hem ambiyans için hem bilet için. Ama o kadar sınırlı sayıda basılmış ki 15 dakikadan daha az sürede Bakırköy de tükenmişti. Yahu bassanıza çok sayıda hem millet tişörtünü giysin salon kıpkırmızı olsun hem de salon dolsun. Sonrasında bilet almaya gittim ve yan tribünlerin dolduğunu öğrendim. Bu da ayrı bir sevindirici nokta.
 
Ü

Üye silindi 1178

Misafir
Dün Bakırköy gsstore da tişörtler bitmişti bugün için gelecek dediler tekrar gideceğim. Salon dolacak!
 
Biletimizi çıktığı gibi aldık :) satılan bilet sayısı 10 bini geçmiş. Çarşamba akşamı sıkıntılarla, zorluklarla mücadele eden kızlarımız hakettiği gibi uğurlanacak deplasmana. Sinan erdem o gece alev alacak alev ! Armanın peşindeyiz...
 
Biletler tükenmek üzere alacaklar acele edin :) az önce biletix de baktım sadece 100 tl lik ve 5 tl lik çok az bilet kalmış. Çarşamba akşamı çok güzel olacak çok. Kalanlar bunlar

 
Mersin son hucumda Venezia'yı ciddiye almadı,doğru anda faul yapmadı 3+1 yiyip elendi..
Hatay deplasmandakı maçta Venezia'yı ciddiye almadı farklı geriye düşüp turlamaya çalıştı fakat elendi..

Şimdi 3.Türk takımı olarak karşılarında bizler varız..80 dklık maç olacak..Rakibi 80dk boyunca ciddiye almalıyız..Skor ne olursa olsun..

Girona-Avenida-Venezia..3 maçıda ilk önce evimizde oynadık ve finale kadar geldik..Allah yardımcınız olsun kızlar..
 
Ü

Üye silindi 1178

Misafir
Rakip küçümsenecek gibi bir takım değil. Ciddiyeti hiç elden bırakmamak gerekiyor. İçerde 30 fark atsak biler deplasmanda çok dikkatli olmalıyız.
 
Hem Hataylılar hemde bizler Galatasaray-Hatay finale,kupa Türkiye'ye diyorduk..
Venezia bizlere basketbolun her sonuca açık olduğunu gösterdi..Dikkatli olmalıyız..Favori onlarmıs gibi mücadele etmeliyiz..
 
Yani kaç gündür sabırla bekliyorum ama yok arkadaş. Yine doğru düzgün ne bir video ne bir organizasyon. Sanki sıradan bir maça çıkıyoruz. Kimsenin umrunda değil gibi. Şuraya iki tane adam gibi video çekmek çok mu zor sanki?

Olay sadece video işi değil ayrıca. Geçmişte almışsın bu kupayı, yetmemiş üstüne Fenerbahçe'yi rencide edip Euroleague almışsın. Yapılabilecek o kadar güzel organizasyonlar var ki ama biz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz.

Çağır Gomis'i salona Epoupa ile iki tane basket atsın, iki cümle birşey söylesin ikisi beraber koy.
Muslera ile Işılı yeşil sahada buluştur, iki tane top vursunlar yine çek bir video koy dimi.
Fatih hoca maça gelecek takımlar beraber. Onunla beraber birkaç futbolcu ile 3-4 video çek yine koy.
Diğer branş kaptanlarından video çek yine koy.
Oktay hocadan birkaç cümle al video çek yine koy. Bunları her gün ardı ardına paylaş heyecanı yüksek tut.

Ama bu kadar sıradan bir video yapma be kardeşim yapma! Final oynuyorsun yahu!
 
Son düzenleme:
Ben olsam bu maça Seimone, Sophia Young, Kress, Alba, Sancho, Kelsey Bone, Zellous, Cem Hoca-Ekrem Hoca, yerli kadrodan Şebnem-Esra-Tuğba-Yasemin-Şaziye-Bahar artık kim müsaitse hepsini getirtmeye çalışırdım. Aras Kafkaslı bu sefer maç öncesi çiçeklerini takdim ederdi :)
 

Üst