2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Puan cetveline bir bakayım dedim herkesi görüp. Yıllar sonra bizi tepelerde görmek mutlu etti. Kendi elimizle verdiğimiz 2 maç da olmasa liderdik. Ayrıca ligin en çok sayı atan takımıyız. ŞL grubunda da yorgunluktan ötürü 1 firemiz var, önemsiz. Yeni kurulan bir takıma göre oldukça iyi bir gidişat yapmışız şu anki karneye göre.

Tam olarak öyle demiyor da, mealini yazarsak eğer:

Galatasaray, kurlardaki oranlardan dolayı yıllık bütçe limitini aşmamak için bir oyuncusunu göndermeden 6. oyuncuyu almayı düşünmüyor diyor. Teyit edilmiş bir bilgi değil sadece duyumum böyle diyor.

Zaten bir yabancı giderse yerine gelecek kişi de 5. olacak? Yerlilerden mi düşünüyorlar acaba diye tefekküre dalarken David Kravish gerçeği zihnimin ortasına zınk diye oturuyor aniden.

Pota altımız çok zayıf bunu Kör Sultan bile gelse görür.

Bunu daha önce de yazmıştım. David Kravish'in gitmesi ve sağlam bir pivot gelmesi takımımızda 1 değil 2 yeni transfer sayılır. Yani artık sonunda Linkedin'den kulüpteki arkadaşlara yazacağım, farkında mı değiller yoksa David Kravish Türkiye-ABD ilişkilerinde elçilik göreviyle gelen ama arada sırada parkeye çıkan bir isim mi onu anlamadım.

Ben Kravish'in şu nokta gönderilmesini açıkçası doğru bulmuyorum. Evet bir yabancı ihtiyacımız var ama gelecek profil belli takıma 2 gömlek seviye atlatacak hiçbir oyuncuyu bu saatten sonra bulman ve bu kurla getirmen zor. BCL de devam ediyor, iki kulvar oynuyorken Kravish de bir şekilde takımda tutulmalı. İstenileni veremediğine hem fikirim ama zaman zaman oyunun içine girdiğinde takımın aşırı rahatladığı bir gerçek. O yüzden BCL'yi lider bitirdiğimizde, bir sonraki BCL maçımız 25 Ocak'ta olacak. En azından oraya kadar bir oyuncu yetiştirebiliriz.

Ben Kravish'in şu nokta gönderilmesini açıkçası doğru bulmuyorum. Evet bir yabancı ihtiyacımız var ama gelecek profil belli takıma 2 gömlek seviye atlatacak hiçbir oyuncuyu bu saatten sonra bulman ve bu kurla getirmen zor. BCL de devam ediyor, iki kulvar oynuyorken Kravish de bir şekilde takımda tutulmalı. İstenileni veremediğine hem fikirim ama zaman zaman oyunun içine girdiğinde takımın aşırı rahatladığı bir gerçek. O yüzden BCL'yi lider bitirdiğimizde, bir sonraki BCL maçımız 25 Ocak'ta olacak. En azından oraya kadar bir oyuncu yetiştirebiliriz.
Şuan Kravish'i göndermek hata olur. Benim düşüncem şu alınacak iyi bir 5 numara ile Kravish orta mesafesi de olduğu için arada 4 numarada da kullanılabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme: