2022-2023 Basketbol Süper Ligi

Hayırlısı olsun. Beğendiğim bir oyuncu umarım Bursaspor’a katkı sağlar.
Fena oyuncu degil ama Bursaspor’un ihtiyaci sanki daha boyle 1.5 2 numara tarzi bir oyuncuydu.Yani combo guard dedigimiz turden..Andrews veya bize gelen Russell gibi..Zira Needham neredeyse her mac erken faul problemine giriyor ve Bursaspor basi kesik tavuga donusuyor sahada.Dawkins bunu kapatabilir mi ben kendi adima emin degilim acikcasi.

Fena oyuncu degil ama Bursaspor’un ihtiyaci sanki daha boyle 1.5 2 numara tarzi bir oyuncuydu.Yani combo guard dedigimiz turden..Andrews veya bize gelen Russell gibi..Zira Needham neredeyse her mac erken faul problemine giriyor ve Bursaspor basi kesik tavuga donusuyor sahada.Dawkins bunu kapatabilir mi ben kendi adima emin degilim acikcasi.
Aslında Bursa'dan giden üç vardı ki bunlar en önemli oyuncularıydı. Holland, Andrews ve Hayes geçen sezon bu üç oyuncunun etkileri baya yüksekti.

Normalde Clemonds Needham Ömer Utku ve Enes Berkay dört pg/sg leri var Onuralp yanına alındı Dawkins ama Clemonds baskı savunma ball handing ve delicilik anlamında iyi olsa da oyun kurucu olgunluğu tempo ayarlama oyun aklı koyma noktasında Andrews değil.

Çok iyi olurlarsa yenemeyiz zaten :) 6.yabancıyı alabilirler aslında.

Milli takımda ne kadar eleştirsemde Orhun Ene Tofaş'ta yeniden olumlu hava yaratabilir.Hayırlı olsun.

Priftis'e ise nasıl bu kadar sabredildi cidden anlamıyorum.Ligde 11 maçta 2 galibiyet alabilmiş Tofaş.

Ben yıllardır ilk kez Tofaş'ı böyle görüyorum.