2024-2025 Basketbol Süper Ligi

Boutsiele Karşıyaka kesinleşti. Boutsiele McCormack 'i beğenmeyenler var ama Wiley gelmiyorsa bu isimlerden daha iyi kim gelecek bize?
 
Furkan Korkmaz - Cedi bile kayıp olmamışken kim takar Erten’i… Şehmus’un orada işi kalmadı artık diye düşünüyorum. Yazık 1M a yakın bir parayla almışlardı. Şu paralar haram günah. Sıradaki durağı Bahçeşehir, Darüşşafaka falan olur muhtemel.
 
FB Bonzie Colson transferini yapmış,bence o mevki için alınabilecek en iyi 3 - 4 isimden birini aldılar,Melli transferi doğruysa bence yine çok isabetli transfer.
 
Helal olsun adamlara hakikaten bizim ülke sporunun üstünde yönetiyorlar bizim hala amatör diyerek kaçamak oynadığımız branşları. Nigel Hayes belki gider diye yerini doldurabilecekleri en iyi 2 profili getirmişler yerine. Şehmus'u gönderdikleri an yerini daha iyisiyle dolduruyorlar. Saras'ın biraz zayıf kalan antrenör rotasyonunu da bizim ''bu adam bizim kurtarıcımız olur'' diye takımın başına getirdiğimiz Ertuğrul hocayı 2. kez yardımcı antrenörliğe ikna ederek doldurmuşlar. Her şeyi doğru yapmaya çalışıyorlar, yanlış olandan da çok uzatmadan geri dönüyorlar. Hakikaten hiçbir başarı tesadüfen gelmiyor.

Böyle imkanlar varken futbol tarafında Ali Koç kahraman pozlarını bırakamadığı için şanslıyız camia ve Türk futbolu olarak.
 
KSK şube bütçesi gelecek sezon 5 milyon doların biraz üzerinde olacak. Oyuncu bütçesini 4 milyon kabul edersek aslında hemen hemen bütçelerimiz denk. Bence lig başlarken kıyaslama yapmak daha doğru olur ama şu anki duruma bakarsak onların kısalarında sorun var bizse takım olarak undersized görünüyoruz.
 
🗞️ Eski Açık Özel Haber |

🟡🔴 Galatasaray'da basketbol ve voleybol branşlarının da forma tedarikçisi PUMA oluyor.

💥 Taraflar arasında anlaşmaya dair son detaylar konuşuluyor ve ilerleyen günlerde resmi imzaların da atılması bekleniyor.

🔗 @canbedell

Not: Dostlar hangi başlığa atacağımı bilemediğim için buraya atmak istedim sevgiler.
 

Üst