Hakan Balta

17102.jpg

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Gerçekten dediğiniz kadar sigara içiyor mu?Bu sezon gerçekten kötü oynuyor ama hala milli takıma çağrılıyor bu da garip bir durum.
Mehmet Bey, milli takıma torpille seçiliyor futbolcular.Onun için fazla sorgulama bu durumu. ;)

Kaan Çağdur' Alıntı:
Madem dediğiniz kadar sigara içiyor.Fotoğrafları da çıkmış.Yönetim ve teknik heyet onu uyarmadı mı?Ben kötü performansının sigaradan kaynaklandığına inanmıyorum.Geçen sezonlarda da sigara içiyordu ama hiç bu kadar kötü oynadığını görmemiştim.Bu performans düşüklüğünün ardından başka sebepler olmalı.

Bir oyuncu ayağının altından topu kaçırıyorsa,hala rakip forvetin neresinde duracağını kestiremiyorsa bu durum onun sigara içmesiyle açıklanamaz,sebep başka bi şey anlayan anlamıştır. ;)

Çok sigara içiyor bu bilinen bir şey; ama ben sigaradan dolayı oynayamadığını sanmıyorum.Koşusu etkilenir belki ama ;

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Bir oyuncu ayağının altından topu kaçırıyorsa,hala rakip forvetin neresinde duracağını kestiremiyorsa bu durum onun sigara içmesiyle açıklanamaz,sebep başka bi şey anlayan anlamıştır. ;)

Aynen bu paragraftaki gibi sigara içiyo diye topu ayağından kaçırmaz bir adam.Ayrıca ülkemizde bir çok sporcu da sigara kullanıyor ne yazık ki.Bunu da antrenörler, koçlar biliyor çoğunlukla.Hiç biri de bir yaptırım uygulamıyorum.Garip gerçekten.

Onur Yavuz' Alıntı:
Oyuncumuzu eleştirirken, soyadından yola çıkma sevdasından vazgeçelim.

Entry nick uyumu gibi oluyor biraz o yüzden çok popüler ama söylemek istediğim şey keşke böyle bir adama oyuncumuz demek zorunda olmasam yeterdi benim için.

Onur Yavuz' Alıntı:
Oyuncumuzu eleştirirken, soyadından yola çıkma sevdasından vazgeçelim.

Onlar da bizim gururumuzla oynamaktan vazgeçseler hani hiç fena olmaz.

Biz burada eleştiri dozajını yeterince minimumda tutmaya çalışıyoruz. Hakareti hakeden futbolcular var ama yine de saygımızı korumaya çalışıyoruz.

Site yönetiminden şahsi arzumdur, futbolculara yapılan yorumlarda biraz da esnek olunmalı.

Hakan Balta'yı eleştireceğim de ki hatası çok büyük orada devam etmek zorundaydı pozisyona. Bir kere gol olmasa bile bu nasıl bir başıboşlukdur çizgiye inen adamı bırakıyorsun arkasından bakıyorsun.

Ama şu da gerçek takımda oynatabilecğeimiz kalitedeki ender yerlilerden de biri Hakan Balta. Sorun Rijkaard2ın onu formsuz ikende oynatmak zorunda kalması. Ben çok iyi biliyorum Rijkaard sezon başı sol bek de istemişti. klüp hala sol bek arayışında bile değil. Adnanslar kafalarına göre takılıyor. Takımın forveti yok kalecisi yok sol beki yok biz kilitlendik orta sahaya takımda 10 tane orta saha oyuncusu var toplasan 1.5 ancak ediyor. Yabancı sınırı kalksa Hakan'ı satın derdim şahsen. Ama o kota olduğu sürece ona destek olmak zorundayız.

sol bek olup da defans yapamanın anlamını bilemeyen ve bunu uygulayamayan tek futbolcu!!!!
hücuma katkısı, akıllı pasları ve ayağını iyi kullanabilmesi de cabası !!!!!!
ha bir de Allah için vurdumduymazşlık konsunda da çok başarılıdır kendileri.
Kıyamet kopsa adamın umurunda olmazz...

Ingiliz basini, Liverpool'un defansa cözüm olarak Hakan'i istedigini yazmis. Ayni sekilde Atletico da ilgileniyormus :)

Salih Coskun' Alıntı:
Ingiliz basini, Liverpool'un defansa cözüm olarak Hakan'i istedigini yazmis. Ayni sekilde Atletico da ilgileniyormus :)

Hakanı alana Servet bedava...

Promosyonluk adamlarımız çok gerçi. Kulak memesi fetişleri için ise çeşitlerimiz bol miktarda.