Hakan Balta

hakan balta'nın arkasında mafya mı var yoksa daha büyük güçler mi mevcut?? hayır başka şekilde hala futboldan para kazanabiliyor oluşunun açıklaması yok

İçinde bulunduğumuz dönemde Türkiye´nin en iyi üç yerli sol bekinden birisi Hakan Balta ise bu onun kusuru değil..

Bence Hakan Balta'nın üzerine fazla gidiliyor. Bir nevi günah kaçisi haline getiriliyor. Oldum olası Hakan Balta'nın hücum katkısını beğenmemişimdir ama defansif anlada yetersiz gözükmesinin sebebi Amrabat'tır. Çoğu zaman ileriden hiç destek alamadığı için 2'ye tek kalıyor. Bu en net şekilde Manu maçında gözüktü.

Ligde orada yabancı hakkı kullanamayacağımıza göre ve hali hazırda yerliler arasında ondan iyisi bulunmadığına göre bu kadar eleştirmek yersiz gibime geliyor.

Bence Hakan Balta'nın üzerine fazla gidiliyor. Bir nevi günah kaçisi haline getiriliyor. Oldum olası Hakan Balta'nın hücum katkısını beğenmemişimdir ama defansif anlada yetersiz gözükmesinin sebebi Amrabat'tır. Çoğu zaman ileriden hiç destek alamadığı için 2'ye tek kalıyor. Bu en net şekilde Manu maçında gözüktü.

Ligde orada yabancı hakkı kullanamayacağımıza göre ve hali hazırda yerliler arasında ondan iyisi bulunmadığına göre bu kadar eleştirmek yersiz gibime geliyor.

yıllardır amrabatla oynuyor ya zaten o kanadı..

topları sektirmesi,arkaya adam kaçırması,ofsaytı bozması,bire birde mütemadiyen geçilmesi...hücumda zaten sıfır..

daha ne denir ki..

Hakan Balta sevsek de sevmesek de bu takımın tek sol bek oyuncusudur. Bu adamdan über şeyler bekleyen herkes eleştiri yapabilir kötü oynadığına dair. Ama benim gibi TV başına geçtiğinizde Hakan düzgün pas atsın, adam kaçırmasın yeter hücum etmese de olur derseniz olay başka bir hal alır, sıkıntı etmezsiniz.

Ayrıca Hakan Balta'nın bu kadar kötü gözükmesi daha doğrusu yorumlanması ters kanadında ki mevkiidaşı Eboue'nin lig standarlarımızın üzerinde fevkalede bir bek olmasından kaynaklanmaktadır..

ne orta yapar ,ne markaj yapar ama her mac banko oynar,cunki yerine adam transferi yapılmaz alısalım artık emeklı olana kadar GS'da

Herkesin aksine ben hücum yönünün daha iyi olduğunu düşünüyorum.manisalı olduğum için manisaspor ve bizde oynarken sürekli takip ederim golü hisseden bi adam hakan balta. insanların bu kadar eleştirilmesinin nedeninin biraz soğuk yapısından kaynaklandığını düşünüyorum.

Herkesin aksine ben hücum yönünün daha iyi olduğunu düşünüyorum.manisalı olduğum için manisaspor ve bizde oynarken sürekli takip ederim golü hisseden bi adam hakan balta. insanların bu kadar eleştirilmesinin nedeninin biraz soğuk yapısından kaynaklandığını düşünüyorum.

Geçti o günler. Biz de hatırlıyoruz Hakan Balta'nın Evra kadar iyi oynadığı dönemleri. Ama Balta artık çok kötü ve takıma zarar veriyor.