Burak Elmas

Galatasaray taraftarı olarak, Okan Kocuk'un Giresunspor'a transferini ve Fatih hocanın sözleşmesini 3 yıl uzattığını Twitter'dan öğreniyoruz. Yapma başkanım. Bari sen bizi hayal kırıklığına uğratma yahu. Seçim döneminde ki o mükemmel iletişim tarzını şimdi de sürdürmelisiniz. Bizim hayal ettiğimiz, umduğumuz Burak Elmas başkanlığı böyle değildi...

Eleştirmek illa ki başkaları gibi birilerine hakaret etmek değildir. Bu da bir eleştiridir. Görmeyen, görmek istemeyen gözlere göstermiş olayım tekrar.

İnanın sizin beni nasıl gördüğünüz umrumda değil 😀
Herkes keyfine baksın 🙋‍♂️
Umurunda değilse neden cevap veriyorsun Nihat? O kadar kendini kaybetmişsin ki, iyi niyetli yapılan bir eleştiriye bile saldırgan bir üslupla karşılık veriyorsun. Laf sokuyorsun. Yerinde olsam biraz forumdan uzaklaşır, kafayı dinlerdim. Bu gidişat hiç iyi değil.

IMG_20210718_123427.jpg

Galatasaray SK Başkanı Burak Elmas, 19 Temmuz Pazartesi günü 17.00 - 17.45 saatleri arasında görevdeki ilk 1 ayını değerlendirecek. TT Stadyumu'nda gerçekleştirilecek bu basın toplantısını @GSTV, https://t.co/CcRxUlqT0E ve YouTube kanalımızdan canlı yayınla izleyebilirsiniz...

Umurunda değilse neden cevap veriyorsun Nihat? O kadar kendini kaybetmişsin ki, iyi niyetli yapılan bir eleştiriye bile saldırgan bir üslupla karşılık veriyorsun. Laf sokuyorsun. Yerinde olsam biraz forumdan uzaklaşır, kafayı dinlerdim. Bu gidişat hiç iyi değil.

İyi niyetli mi? Bırakın Allah aşkınıza. Seçim dönemi yapılan o iğrenç kucağa oturma muhabbeti burada tekrar edildi hiçbiriniz cevap vermediniz o şahsa. O şahıs iyi niyetli değil desteklediği başkan adayı kaybetti diye öfkesini kusuyor her zaman. Bunun iyi niyeti mi olur?
Kafam gayet rahat ve sakin merak etmeyin. Tavsiyeniz içinde teşekkür ederim ☺️

İyi niyetli mi? Bırakın Allah aşkınıza. Seçim dönemi yapılan o iğrenç kucağa oturma muhabbeti burada tekrar edildi hiçbiriniz cevap vermediniz o şahsa. O şahıs iyi niyetli değil desteklediği başkan adayı kaybetti diye öfkesini kusuyor her zaman. Bunun iyi niyeti mi olur?
Kafam gayet rahat ve sakin merak etmeyin. Tavsiyeniz içinde teşekkür ederim ☺
Ben iyi niyet derken kendi mesajımı kastetmiştim. Neyse....

Ekli dosyayı görüntüle 1431

Galatasaray SK Başkanı Burak Elmas, 19 Temmuz Pazartesi günü 17.00 - 17.45 saatleri arasında görevdeki ilk 1 ayını değerlendirecek. TT Stadyumu'nda gerçekleştirilecek bu basın toplantısını @GSTV, https://t.co/CcRxUlqT0E ve YouTube kanalımızdan canlı yayınla izleyebilirsiniz...

O zamana kadar en azından 1, 2 transferin biteceğini ya da programda transfer açıklayacağını düşünüyorum 😀

Sponsor Bulamadik
Transfer Yapamadik
Sonrada nedenlerine giricekdir...
Sonrada AILEMIZE söz verdik diyip yine vaadlerde buluncakdir.

Eylül sonundaki Tablo erken secim olurmu olmazmi göstericek

Acaba baskı ortamı ve taraftarın tepkisinden dolayı mı bu basın toplantısı? Olağan olduğunu pek zannetmiyorum ben. Zaten yukarıda arkadaşın söylediği gibi 1 ayda hiçbir şey olmadı ki izah edilsin :D

Siyaseten bol bol yalan söyledi ve eline yüzüne bulaştırdı. Şimdi de piyasaya "Albayrak bize 300 milyon tl'niz yoksa gelmeyin dedi ama meğer 600 milyon tl para gerekiyormuş" yalanını satmaya başladılar. Bein para ödemediği için var olan nakit açığ içinde eski yönetimi suçluyorlar.
Zaten Tansel bilmem ne gibi Terim yalakları da başlamışlar yönetime laf etmeyin, covid var, stad geliri yok vs. diye savunmaya başlamışlar. Covid biliyorsunuz 19 Haziran sonrası salgına döndü.
Burada Rezan Bey yalan söylüyor bahsettiği davalar 10 günde çözülmez dediğimde bu tip işleri bilmeyen cahiller sen onlardan daha mı iyi biliyorsun diye savunmaya geçmişlerdi. Aşağıda 10 günde hallettiklerini iddia ettiği işler.
"2012, 2013 ve 2014 yıllarına ilişkin derneklerden sportif a.ş.’ye locaların devri, loca ve vıp koltukların devrine ilişkin cezalı tadilat yapılmış. vergi daireleri, bu bir kiralamadır diyor ve toplam 370 milyonluk vergi borcu kesmiş. bunlar dava edilmiş. dava süreçleri sürüyor. uefa nezdinde bunlar bizi sıkıntıya sokabilirdi. yine 20 milyon tl’lik 2018 yılına ait bir stopaj cezası kesilmişti. onun da davası açılmıştı mahkemeler nezdinde. güzel bir haber verelim galatasaraylılara; bu on günlük süreçte hukuk ekibimizle birlikte yaptığımız çok yoğun çalışmalarımız neticesinde öncelikle bu 20 milyon tl’lik iki mahkemede yürüyen, stopaj cezalarını iptal ettirdik. dolayısıyla galatasaray tüzel kişiliği ve iştirak şirketleri sportif a.ş. bu 20 milyon tl’lik vergi yükünden an itibarıyla kurtulmuş oldu. yine 153 milyon tl’lik bu saydığım 370 milyonluk borcun bir dosyası (en büyük 153, 110 ve 100 milyonluk) vergi cezasını vergi mahkemesi’nde iptal ettirmiş olduk. "

https://rerererarara.net/entry/3203453 bu linktede sadece oğulcan ile ilgili meselede ilk beyanında söylediği yalanların kanıtı var.

Gelelim vergi cezasını mahkemede kazandık yalanına. Yeni çıkan vergi barışına gidilmiş ve orada cezalar düşürülmüş ve yeniden yapılandırmaya gidilmiş. Bunu da 4 başkanın katıldığı programda Burak Elmas vergi yapılandırması yaptık diye açıkladı. Hadi iddia ettiği gibi mahkemede kazansak bile bu ancak önceki yönetmin başlattığı bir mücadelenin sonucudur.

Bundan dolayı lütfen siyasilere güvenmeyin. Biri çıkar İngilitere'de aşı 100 sterline satılıyor diye yalan söylerse sakın ha inanmayın.

Rezan bey bir de Türkiye'de ilk kez spor hukuki ile ilgili bir itilafı mahkemeye taşıyıp orada çözdük minvalinde birşeyler söylemişti o olayın aslı nedir o da hiç 10 günde olacak işe benzemiyordu

Ben onu bunu bilmem hangi başkan olursa olsun eğer seçimden önce bir söz verdiyse yerine getirecek bende genç olduğu için başkan olmasını istedim sayın Elmas'ın ancak eğer bu sözler dediği süre zamanında yerine gelmiyorsa çok önceden çıkıp açıklayacaksın sebeplerini.

Sponsorluğun önündeki ancak başkan olunca öğrenebilececeği engel nasıl bir engel olabilir?
ohoo dış minnaklara, algı oyunlarına bağladı olayı çok endişe verici bu

Sponsorluğun önündeki ancak başkan olunca öğrenebilececeği engel nasıl bir engel olabilir?
ohoo dış minnaklara, algı oyunlarına bağladı olayı çok endişe verici bu

Burak Elmas: "Bir diğer eleştiri de hazır olduğunu söylediğim stat isim hakkı ve forma sponsorluğu. Bir protokol var. Fakat geldiğimizde mevcut sponsorlarımızla anlaşmalarımız gereği, bu süreci hukuki prosedürlerle tamamlamamız gerektiğini öğrendik. Şu anda bunu bekliyoruz."

Burada dış minnaklar kavramını nerden çıkardınız yahu 😀
Açıklama çok net. Şu anki sürecin ve sözleşmenin bitmesini ve hukuki sürecin tamamlanmasını bekliyoruz dedi. Hâlâ diyor tarihin en büyük sponsorluk anlaşması olacak diye.

Ayrıca transferlerin PSV maçlarına yetişmeyeceğini ve her türlü olumsuz sonuçtan kendisinin sorumlu olacağını da açıkça söyledi.

Artık kim neye inanmak isterse inansın.

Nihat bey. Dış minnak olayını daha sonra söylediği başka şeyler için söyledim. Oradaki "ooooo" o sırada söylemekte olan yeni birşeyler üzerine söylediğim anlaşılsın diye eklenmiş bir ünlem. Sponsorluk konusu ile bir ilgisi yok yani