#61 Göksenin Köksal

Eğer Galatasaraylı ise buradaki yorumların taraftarın sesi olduğunu anlamalı, ona göre pozisyonunu almalı. Bu tepki 1-2 iyi maç ile geçmeyecektir. Galatasaray kaptanının mağlubiyeti kabullenmeyecek "en azından elinden geldiğince" ve diğer oyunculardan daha fazla istekli bir yapısı olmalı diye düşünüyorum. Onu şimdiki hale biz getirdik diye de düşünmüyor değilim.

Galatasaraylı olmaktan başka hiçbir özelliği olmayan niteliksiz kalitesiz oyuncu. Zaten bir parça yetenek olsa çoktan başka oyuncular gibi başka bir takıma transfer olmuştu. Bu kadar yeteneksiz bir adamın yıllarca Galatasaray forması giyebilmesi de bu şubenin utancıdır. Zaten ülkenin açık ara en kötü yönetilen ve en zavallı basketbol şubesine sahip bizim kulüp...

O kadar kapasitesiz ki her gelen hoca milli takıma alıyor ne hikmetse :) Orda da Galatasaray torpili işliyor demek ki.

Galatasaraylı olmaktan başka hiçbir özelliği olmayan niteliksiz kalitesiz oyuncu. Zaten bir parça yetenek olsa çoktan başka oyuncular gibi başka bir takıma transfer olmuştu. Bu kadar yeteneksiz bir adamın yıllarca Galatasaray forması giyebilmesi de bu şubenin utancıdır. Zaten ülkenin açık ara en kötü yönetilen ve en zavallı basketbol şubesine sahip bizim kulüp...
Kapasitesi ve belirlenen rolleri iyi oynaması dahilinde kendisi faydalı bir oyuncudur. Bu kadar ağır konuşmayı hak ettiğini düşünmüyorum.

Saygılar.

çok üzülerek görüyorum ki bu şube yönetimi böyle vasıfsız oyunculara bile şükrettiriyor armaya koşulsuz gönül veren taraftarını. koşulsuz destek bu olmamalı bence, biraz gözleri, algıları açıp birşeyler söyleyebilmek, ses duyurabilmek gerekir. kulüp vizyonu taraftar vizyonunu bile bu seviyelere düşürmüş. ülkeye basketbolu getiren Galatasaray'ın düştüğü duruma bakın yahu. vah benim büyük Galatasarayım vah !!! çok sevdiğim bir söz vardır: herkes layık olduğu şekilde yönetilir. başka da sözüm yok. herkese iyi uykular...

:D

Son haftalarda gerçekten yüreğiyle ve hücumda haddini bilerek oynuyor. Böyle oynasın, canımızı yesin. Tabii sözleşmesinin de biraz düzenlenmesi lazım yine de :)

Sanırım bir özür borçlusunuz Göksenin'e.

Son haftalarda gerçekten yüreğiyle ve hücumda haddini bilerek oynuyor. Böyle oynasın, canımızı yesin. Tabii sözleşmesinin de biraz düzenlenmesi lazım yine de :)
Sözleşmesinin çok olmasını sebebini biri yazmıştı. Maaşlarını düzenli ödemediğiz için geriden gelen bütün alacakları hep yeni sözleşmesinin üstüne koyulmuş ve dolaysıyla şişkin görünüyormuş.

Bu kötü günlderde de sorumluluk alıp takımına sahip çıkıyor. Umarım böyle devam eder.

Sözleşmesinin çok olmasını sebebini biri yazmıştı. Maaşlarını düzenli ödemediğiz için geriden gelen bütün alacakları hep yeni sözleşmesinin üstüne koyulmuş ve dolaysıyla şişkin görünüyormuş.

Bu kötü günlderde de sorumluluk alıp takımına sahip çıkıyor. Umarım böyle devam eder.
Bunu yeni duyuyorum, eğer öyleyse maaş konusunda da diyecek bir şey kalmıyor. Göksenin'le yola devam :)

O bir önceki sözleşmesiydi orda da benzer bi parayı alıyordu. Bu para direkt onun aldığı net maaş diye biliyorum.

Ben pek haz etmem kendisinden ama kritik yerde sorumluluk aldı. Muhtemelen yine uzatılacaktır sözleşmesi.