Neler yeni

8 # Selçuk İnan

Selçuk İnan Galatasaray'da

Galatasaray, Trabzonspor'un milli orta saha oyuncusu Selçuk İnan ile beş senelik kesin anlaşmaya varmıştır.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ
5 yıllığına anlaşmışız...

hayırlısı olsun...

Hayırlı uğurlu olsun. Benim gözümde Drogba' dan daha önemli bir hamleydi. BAM' ın üstüne, bu sene izleyeceğimiz orta saha nasıl bir etki yapacak merakla bekliyorum :)

Vay vay vay :) Hoşegelmiş Selçuk iyi transfer.. Yerliler den aldığımız katkıyı sorgularken iyi oldu bu..

Daha önce ifade ettiğim gibi Drogba´dan daha önemli bir transfer benim gözümde. Umarım gelişiyle taraftarda yarattığın olumlu havayı göstereceğin başarımla pekiştirir.

Hayırlı olsun.Çok mükemmel bir transfer.Transferde emeği geçen herkese teşekkürler.Bu transferle birlikte hedefimizin tekrar şampiyonluk olduğunu ve Galatasaray adının hala var olduğunu ve ölmediğini görmüş olduk.Hemde Avrupa'ya bile gidemediğimiz bu yılda.Kallström'ü de yanında görmek isteriz. :)

Çok çok önemli bir transfer hem bizim hem Selçuk için. Selçuk bize gelerek akıllı davrandı, bizde artık uzun yıllar sonra adam akıllı bir orta saha izleyeceğiz gibi.

Hayırlı, uğurlu olsun.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)