Neler yeni

8 # Selçuk İnan

Selçuk fiziksel olarak düştüğü her sezon daha beter oluyor. Kendine özel hoca tutup extra yapması lazım ama tembellik hoşuna gidiyor galiba.

16 uzatma dakikalı 16. şampiyonluk sonrasında futbol takip etmeyen ve millî takım ile avrupa maçları (onlarıda çok dikkatli izlemedim) dışında maç izlemeyen biriyim. Östersund maçını izledim ve fikrim şu: Şu hâli ile ancak a takıma antrenman verecek, kadro dolduran adam olabilir. Artık yüzü eskimiş, formu düşmüş adamlara yol vermek gerek. Ama bu hâlleri ile bu paraları verecek başka bir enayi, istedikleri gibi at koşturacakları çiftlik nerede bulsunlar. Ben de olsam kovulmadan gitmezdim.

Oyunculuğunla ilgili bir şey yazmayacağım. Maç 0-1 olduktan sonra maç boyunca bırakmadığın kornerleri,frikikleri Belhanda'ya bırakman zaten senin nasıl şark kurnazı olduğunu belli ediyor sırf ıslık almamak için üstünde ki formanın hakkını vermemeyi tercih ettin.

Bir de armayı gösteriyorsun tribüne :)

Bu bile yeter senin nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor.

Senelerdir üst düzey antremanlar yapan profesyonel bir sporcu nasıl bu kadar çelimsiz bir vücuda sahip olur? Keşke Şenol Güneş Burak'ın yanına Selçuk'u da alsa da kurtulsak.

17 Mart bursa maçında Belhanda'ya çevresinde kimse yokken atmadığı bir top var ki soru işaretleri bıraktı kafamda. Görmemesine imkan yoktu ve iki kişi arasındaki Onyekuru'ya attı topu.

Sözleşmeden kasıt, Selçuk'un kulübe ödeyeceği aylık ücret değil mi? Hani spor salonlarına gidenler ödüyor ya spor yapmak için?...

Makul ücretle bir sene daha kalabilir. Saha icinde etkisi olmasada saha disinda, Fatih Terime yardimci oluyordur....Yabanci oyuncularin adapte süresinde ve saire.

Bende begenmiyorum ama bi gercek var, Arda Turanin, Burak Yilmazin yaptigi kansizligi yapmadi bize ve Melo-Selcuk ikilisi unutulmaz ikilidir

4 milyon TL karşılığında 1 sene daha sözleşme uzatıldı kaptan ile.
Bartali Reis ile sezona sağlam girer ve 23.lig şampiyonluğunu da kazanırız inşAllah 🙏

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)