ABD Kampı | Türkiye - Çek Cumhuriyeti

Şu son atağımız (52'nci dakikadaki) müthişti. Süper paslaştık. Bir de gol olsaydı tadından yenmezdi, jeneriklik olurdu :)

Arda döktürüyor. Kendine gelmiş belliki. Amerika kampı yaramış, kafası rahat oynuyor ve kesinlikle maçın yıldızı. Hep böyle ol Arda, sen en çok bize lazımsın.

Konuyu Arda'nın başlığına döndürmek istemiyorum ama, 66`yla ilk 6 haftadaki #10 arasında fark yoktu.

Tek fark kafasının rahat olmasıydı, kafası rahat oldu mu bu ülkenin en büyük yıldızı gerçekten :)

Milli Takımımız da Hiddink'le beraber müthiş değişmiş gibi. Harika oynuyoruz gerçekten.

Allah Arda'yı da Milli Takımımızı da nazarlardan korusun.

Arda Ada'ya göz kırpıyor ..Oynadığı zaman neler yapabileceğini görüyoruz ..Burada iğneyi biraz kendimize batırmamız gerektiğini görmemiz gerekiyor sanırım ..

Umarım böyle oynamaya devam ederde Premier Lig'e gider ..

Milli takıma gelince,Barca gibiyiz nazar değmesin :)

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
Konuyu Arda'nın başlığına döndürmek istemiyorum ama, 66`yla ilk 6 haftadaki #10 arasında fark yoktu.

Tek fark kafasının rahat olmasıydı, kafası rahat oldu mu bu ülkenin en büyük yıldızı gerçekten :)

Milli Takımımız da Hiddink'le beraber müthiş değişmiş gibi. Harika oynuyoruz gerçekten.

Allah Arda'yı da Milli Takımımızı da nazarlardan korusun.

6 hafta iyide geri kalan haftalarda vasat.Genel bakarak konuştum neyse.

Türkiye'de kafasının rahat olması zor.Baskı çok Türkiye'de.

Milli Takıma gelirsek,harika oynuyoruz,pas trafiği inanılmaz.

Mental olarak Arda'yı hazırlamayı başarabilirsek neler kazanabileceğmizi gördük bence.İyi oyuncular ve kaliteli bir orta sahaya sahip olduktan sonra total futbolu hayata geçirmenin pas trafiğini sağlamanın kolaylığını gördük.

Umarım Arda'da milli takımımızda böyle devam eder.