Adalet yuruyusu!!!

Bugun 25 gunluk Adalet yuruyusunun tamamlanma gunu, dile kolay dunyanin en uzun yuruyusunu 70 yasini devirmis bir insan yapti, En son bildigimiz Gandhinin tuz yuruyusu vardi bunu da gecti saygideger insan.

Umarim mumla aradigimiz Adaletin yeniden tesisi icin unutulmaz bir olay olarak yerini alir tarih sayfalarinda.

Herkes icin Adalet!!!

Böyle zamanlarda orada olamadığım için üzülüyorum. Umarım amacına ulaşır, adalet tekrar geri gelir. Herkes eğitim diyor ama önce adalet. Unutulmamalı ki ADALET MÜLKÜN TEMELİ.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çok güzel oldu da bu ülkede hiçbir işe yaramaz.

Yürüyüşün olduğu dönemde insanlardan uzak, kendi halinde biri olmak adına çaba sarf ettiğim bir dönemdi.

Bu nedenle fiziken olmasa da ruhen destek verebildiğim bir yürüyüştü. Gelinen noktada bir adım dahi yol kat edememiş olmak üzüntü verici..

Bu ülke AKP´ye oy verenler yüzünden bu hale geldi.. Bunlara oy verenlere; ne yiyorsunuz, ne içiyorsunuz dediğimde tamamen soytarılık aldığım cevaplar. Boğaziçi öğrencilerine AKP´nin paralı askerleri polislerin yaptıkları....Bir öğrenci AKP´nin kuklası polisin, akıllı ol demesine, "ben 550 yaparak aklımla Boğaziçi´ne girdim, ya sen elinde copunla!" demesi bence her şey.

Moderatör tarafında düzenlendi: