AEVL GALATASARAY-Tofaş

Galatasarayımız bu hafta 06.11.2010 Cumartesi günü saat 15:00 'da Burhan Felek Spor Salonunda Tofaş ile karşılaşacaktır.Bu maçta Galatasarayımıza başarılar dileriz.

İNLETELİM BURHAN FELEK'İ CİMBOMBOM DİYE !

Tofaş´ı Arkas karşısında izledik geçen günlerde..
Gerçekten iyi bir takım. Özellikle Soner havaya girdiği zaman etkili oynuyor.
Bence zor bir maç olacaktır. Set vermeden kazanırsak ne hala..

Mert Göker' Alıntı:
Tofaş´ı Arkas karşısında izledik geçen günlerde..
Gerçekten iyi bir takım. Özellikle Soner havaya girdiği zaman etkili oynuyor.
Bence zor bir maç olacaktır. Set vermeden kazanırsak ne hala..

Tofaş iyi bir takım,3-1 alırsak eyvallah derim...
Soner gerçkten çok iyi oyucu,seneye kadroya dahil edilebilse keşke?

Soner'in her tarafı havaya girse ne olur? Bu maçtaki rakibimiz Galatasaray'dır. eğer kendimiz gibi oynarsak Tofaş bu takımın önünde duramaz!

Savaş Eskigülek' Alıntı:
Soner'in her tarafı havaya girse ne olur? Bu maçtaki rakibimiz Galatasaray'dır. eğer kendimiz gibi oynarsak Tofaş bu takımın önünde duramaz!

bu soner denen arkadaş geçen sene kastamonu bozkurt'ta oynayan soner mezgitçi ise eminim havaya girmiştir.. geçen seneki galatasaray maçlarında girdiği havayı unutmadık ki ben doğru düzgün voleybol şubesini takip edemiyorum.. ben unutmadıysam, hiç kimse unutmamıştır..

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Savaş Eskigülek":3ocy9vv5]Soner'in her tarafı havaya girse ne olur? Bu maçtaki rakibimiz Galatasaray'dır. eğer kendimiz gibi oynarsak Tofaş bu takımın önünde duramaz!

bu soner denen arkadaş geçen sene kastamonu bozkurt'ta oynayan soner mezgitçi ise eminim havaya girmiştir.. geçen seneki galatasaray maçlarında girdiği havayı unutmadık ki ben doğru düzgün voleybol şubesini takip edemiyorum.. ben unutmadıysam, hiç kimse unutmamıştır..[/quote:3ocy9vv5]

Evet Emre o Soner. O maç ta hala aklımda benim.
Bir insan bu kadar antipatik olabilir !

Savaş Eskigülek' Alıntı:
Gecen haftada BJK icin öyle demistin abi,ancak bizi birhalli zorladi biliyorsun,yinede büyük konusmamakta fayda var derim. ;)

Galatasaray: 3 - Tofaş Spor: 0
Salon: TVF 50. Yıl Spor Salonu
Hakemler: Serdar Nişancıoğlu, Esat Danzili
Galatasaray: Nemer 15, Bazin 4, Murathan 5, Volkan 5, barca 9, Kemal 6, Yasin 6. 50
Tofaş Spor: Umut 2, Soner 7, Ferhat 7, Gökhan 5, Salih 4, Esat 8. 33

Setler: 25-13, 25-20, 25-20. 75-53
Süre: 1 saat 6?.
Sayı: 75-53
Rakip hatasından alınan sayı: 25 - 20
Hücumdan sayı: 38 - 25
Bloktan sayı: 7 - 4
Servisten sayı: 8 - 1

Gece banttan verecekler maçı. Sanırım 12:30da oalcak. Basketbol maçı saati belli olmadan önce bu maçı verceklerini belirtmişlerdi. Kız basket takımının maçı ile çakışınca Bu maçı banttan verme kararı aldılar