Aile Toplantısı ( 5. Hafta Konuğu: Mithat Duran )Sayfa:4

Re: Aile Toplantısı ( 5. Hafta Konuğu: Mithat Duran )

Gerçekten güzel bir röportaj olmuş. Mithat Abi ile ilgili bazı izlenimlerimi(sinirli bir insan olduğuna dair :) ) değiştiren bir röpörtaj olmuş.Sıradaki röpörtaj yapılacak insanı merakla bekliyorum :).

Bilgisayarım bozuk olmasa yeni şeyler deneyecektik, ama gerçekleştiremedik ne yazık ki. Yapmak istediklerime çok uygun bir röportajdı. Ama bundan sonrakine artık. Mithat abiye çok teşekkür ederim, yanıtları için. Okuyanlara da çok teşekkür ederim.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Ne alakası var arkadasım 5 roportaj'da da bi insanın pcsi bozulur mu.

5 kiside de hep pc bozuk word bozuk.:p

[quote="Mithat Duran":1yphzh82]Kıskanç
[/quote:1yphzh82]

Nilay abla ayıp oluyor ama :p

Murat abi, o gün çok yorgunduk. Ondan kaynaklandı hata. Normalde biliyoruz soyadını ama yanlışlıkla yazılmış olsa gerek. Kusura bakma.

Nilay abla alacağım da bu aralar zor. Varsa önerin söyle.

Elinize sağlık : )
Hiç deplasman çilesi yok anılarda, uludağlar var loca da maç izlemeler var :) Sosyete Mithat Abi =)

Mahmut Uslu'ya vurdun ya artık başkasın benim için 8)

Burak Barut' Alıntı:
Mahmut Uslu'ya vurdun ya artık başkasın benim için
Şubeye dönme olayıda düşünülmeli hak etmeyenlere bırakılmamalı:)Kulübümüzde bazı şeyler işte bu yüzden değişmiyor uzak durmak çözüm olmuyor Galatasaraylısınız hemde büyük bir kalple bağlısınız siz yükümlüsünüz bu duruma dur demeye, çabalamaya:)Zk hakkındaki tutumunuz çalışmak istediğiniz kişiler vs.Olmamanız büyük bir kayıp kulübümüz için :oops:
Açıkçası Mithat Duran denilince aklımda uzun uzun paragraflar ve Galatasaraylı olduğu bunun dışında maalesef hiçbir fikrim yoktu. Taa ki bu röportajı okuyana kadar ve bu fikir sahibi olmamayışım benim için büyük bir kayıp olmuş. Neyse zararın neresinden dönerse kârdır diyim:) Ve bunun içinde bu Aile Toplantısını düşünen Arkadaşlara bu Röportajı bize sunanlara ne kadar teşekkür edilse az?
Şu M.U. Olayıda Röportajın üstüne daha da abimizin gözümüzdeki değerini arttırdı:)
Mithat Abiye Röportaj için Teşekkür ederiz ve böylesine Galatasaraylı oluşundan ötürüde ayrıca mutluluk duyduk ;)

Ayşegül Aygün' Alıntı:
[quote="Burak Barut":ybh2h5nc]
Mahmut Uslu'ya vurdun ya artık başkasın benim için
Şubeye dönme olayıda düşünülmeli hak etmeyenlere bırakılmamalı:)Kulübümüzde bazı şeyler işte bu yüzden değişmiyor uzak durmak çözüm olmuyor Galatasaraylısınız hemde büyük bir kalple bağlısınız siz yükümlüsünüz bu duruma dur demeye, çabalamaya:)Zk hakkındaki tutumunuz çalışmak istediğiniz kişiler vs.Olmamanız büyük bir kayıp kulübümüz için :oops:
Açıkçası Mithat Duran denilince aklımda uzun uzun paragraflar ve Galatasaraylı olduğu bunun dışında maalesef hiçbir fikrim yoktu. Taa ki bu röportajı okuyana kadar ve bu fikir sahibi olmamayışım benim için büyük bir kayıp olmuş. Neyse zararın neresinden dönerse kârdır diyim:) Ve bunun içinde bu Aile Toplantısını düşünen Arkadaşlara bu Röportajı bize sunanlara ne kadar teşekkür edilse az?
Şu M.U. Olayıda Röportajın üstüne daha da abimizin gözümüzdeki değerini arttırdı:)
Mithat Abiye Röportaj için Teşekkür ederiz ve böylesine Galatasaraylı oluşundan ötürüde ayrıca mutluluk duyduk ;)[/quote:ybh2h5nc]

Temennin için çok teşekkür ederim ama ben biraz inadımdır,bu şartlar altında ne benim anlayışıma, göre tek kurtuluş şubenin özerk olmasına bağlı.

Bu anlayış devam ettikçe ben başarının,geleceğine inanmıyorum,o zaman inanmadığın bir olayın peşinden koşmanın hayalcilikten başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

Bu taraftarın hayale değil gerçek başarılara ihtiyacı var,yoksa onları hangi yüzle maçlara davet edebilirsiniz ki!!!

Burak Barut' Alıntı:
Elinize sağlık : )
Hiç deplasman çilesi yok anılarda, uludağlar var loca da maç izlemeler var :) Sosyete Mithat Abi =)

Mahmut Uslu'ya vurdun ya artık başkasın benim için 8)

Al sana deplasman anısı Burak ,Uefa maçı için Tromsodıyız, burası kutba en yakın yerleşim yeri 30 km ötesi kutup noktası,ismini vermeyeceğim bir abimle biz atladık kar motorsikletine,çıktık dolaşmaya,şimdi orda 6 ay gece 6 ay gündüz biz gündüz zamanına geldik biz dolaşıyoruz, şimdi maç akşam bizde unuttuk, bu olayı takılıyoruz saate bakmak aklımıza gelmedi.Sonra bir ara şehre doğru ilerlerken ilerden bir ses duyduk ama soğuktan donmak üzereyiz,bizim amaç otele gidip biraz dinleneceğiz.Sonra sesin geldiği yere baktık stadyum ama nasıl stadyum her tarafı açık,bara gider gibi alıyorsun içikini gidiyorsun hadi bakalım dedik,anam bir bakarız ki bizim maç odane o ses herifler gol atmış,onun sesi,gittik türbünr ,yine bir ton fırça!!!

O herif daha fazlasını hak etmişti,ama dua etsin emniyet müdürüne,o ayırdı.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Ben bu Mithat Duran'dan korkmaya basladım. Adam resmen holiganmıs. :?

Niye siz gidince armanın peşindeyiz,ben gidince holiganmı? oluyorum,sn.Nilay KIZILOK,yapmayın lütfen daha amerikadaki olay var,ama onu anlatırsam sen bana ne diyeceksin merak ediyorum.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Biz adamlara dalmıyoruz ki.:p

Aşk olsun Nilay o yaşanan daha önce yaşananlar gibi münferit bir olaydı,asla o niyette bir kişi değilim,ama bazen ,sık,sık ,genellikle oluyor işte.

Senin kankan Eyüp efendi ne yapmış birde ona sor bakalım.