Aile Toplantısı 9.Hafta Konugu Fırat-Esra UZUN(sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal Can İçelli

Misafir
Farklı bir röpörtajla daha sizlerleyiz.

Şuana kadar hep tek kişiyle yaptıgımız röpörtajlarımızı bu sefer bir aile ile yapıyoruz.Geçtigimiz günlerde sade bir nikah ile dünya evine giren Esra-Fırat UZUN çiftini konuk ediyoruz.Hem onlara nacizhane dügün hediyesi hemde destansı aşk hikayesinin ayrıntılarını ögrenmek istedik.Eş dostla bu fikri paylaştık ve çok güzel tepkiler aldık bizde hemen yeni çiftimizle iletişim kurduk onlarda sağolsunlar kırmadılar bizleri teşekkür ediyoruz.

Soru sorma süresi 30.12.2009 Tarihine kadar

umarım hem güzel bir röpörtaj hemde yeni çiftlere güzel bir hatıra olarak kalır.

Görüşmek dilegiyle...

Re: Aile Toplantısı 9.Hafta Konugu Fırat-Esra UZUN

Değişik ve çok güzel olacak.Çok güzel sorular bekliyorum.Hatta bende soracağım 2-3 tane :)

Benim de sorularım olacak :)

Öncelikle haftanın konuğu olarak forumun son günlerdeki popüler çiftini ağırlama düşüncesinin sahibini kutlamak gerek. Merak ettiğim sorulara gelecek olursam;

* Forumlardaki kalıcı dostluklar ya da evliliğe kadar uzanan yolculuklar genelde bir tartışma vs. ile başlar. Sizin de tanışmanız böyle bir olaya mı dayanıyor, yoksa birbirinizin yazdıklarını beğenerek mi iletişime geçme ihtiyacı duydunuz?

Başlangıç yapayım istedim, farklı sorular için biraz düşünmek lazım...

Hadi Fırat tamam da Esra nereden buldu forumu merak etmişimdir.

Foruma hep farklı gözle bakacaklardır ama ilk girdikleri zaman ki görüşleri neydi acaba.

"Bizimkisi bir aşk hikayesi"

Şu hikayeyi bir dinlesek nasıl başladı, ne gibi zorluklar yaşayıp bugünlere geldiler?

Esracım bize "Kerem Tunceri" aşkının nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlatır mısın ? :)

Esra Uzun'a bir kaç soruda ben sormak istiyorum.

1- Öğretmenlik nasıl bir duygu?

2- "Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır!" sözü sana ne ifade ediyor?

3- Evlilik aşkı öldürür mü öldürmez mi? :)

Fırat UZUN' Alıntı:
Esra benim maçlara gitmeme izin verecek mi :p

Oooo Röpörtaj farklı boyutlar kazanıyor :) :)

Konuklar Güzel Seçilmiş,Hoş Bir Röportaj Olacak ..

Fırat Bey'e Sorum:Birgün Baba Olursa Çocuğuna Aşılayacağı En Büyük Öğretisi Ne Olacak ?

Esra Hanım'a Sorum:Evlilik Bir Birey'in Hayatından Neleri Götürür,Ve Bir Bireyin Hayatına Neler'i Katar ?

Ayrımcılık yapmayalım :) Bende kız çoçukları olursa ismini ne koymayı düşündüklerini soruyorum bari :)

Bu konuda Esra Abla'dan tepki görmeyi bekliyordum, amacım fitne çıkarmaktı ama Erdal tüm planlarımı suya düşürdü. :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bu konuda Esra Abla'dan tepki görmeyi bekliyordum, amacım fitne çıkarmaktı ama Erdal tüm planlarımı suya düşürdü. :)

hadi ya :) neyse başka röpörtajlara sakla Alperen nasıl olsa;
Hayat biter Röpörtaj bitmez. 8) 8)

iyi hadi fazla derinlere gitmemişsiniz, bu soruların hepsinin cevabını düşündüm ben..
ama Fırat maça gidebilecek onun cevabını hala bulamadım.

:)

Güzel sorularınızın devamını bekliyoruz. Yarın soru sorma süresi sona erecektir. İlginiz için teşekkürler.