Ali Sami Yen Stadyumu

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":1mj2x96r]Ali Sami Yen stadının maketleri satışa sunulmuş. Fiyatı 69,90 TL ve 249, 90 TL. Tüm Gsstore'larda satışta

ben maket almıyorum. 250 TL kar ettim..
Değil mi Adnan Polat ?[/quote:1mj2x96r]
Ben ikisini de almadığıma göre karım 320 TL civarında.Kuruş hesabı da yapılmasın artık.

Ohooo bunların daha maliyeti var. Koycağınız masanın arazisini boşa harcamamış oluyorsunuz masa fiyatını da ekleyin. Daha store'a giderken akbili var gidip orda başka ürünler almak için çelinen akıllar var filan. Çok masraflı oluyormuş harbi bu iş :p

Amatör olarak, Ali samiyen yapılmadan önceki arazinin maketini yaptım. Bende isteyenlere belli bir Allah Kuruşu karşılığı vereceğim. SİNİRLİ sayıda ürettim.

"O an" gelip çattı, Kapalı yıkıldı. Sırayla Eski Açık, Yeni Açık ve bir bakmışsın ki "cehennem" tamamen ortadan kaybolmuş. Neyleyelim Arena'yı, 52 000 kişiyi.. Bize "cehennem" olan Ali Sami Yen yeterdi.

Bir Hayalim Vardı!

Evlenince evin bir odasına Ali Sami Yen adını verecektim. Odanın girişine sembolik bir turnike yaptıracaktım. Odada posterler, hatıra eşyalar, pek tabii baş köşede o koltuk olacaktı. Çocuğuma vereceğim en güzel miras diyordum o koltuk için. Onu koltuğa oturtup açacaktım belgesel tadındaki eski maçlarımızı, izleyecektik beraber. Sonra anılarımı anlatacaktım ona, anlatırken tekrar yaşayacaktım o günleri…

Bugün bir baktım ki koltuğun yerinde yeller esiyor, sordum ev ahalisine; temizlik esnasında atılmıştır dediler. Bu kadar basitti!.. Bir an, otobüste bagaja verirken muavine tekrar tekrar, “aman kırılmayacak yere koy ha” dediğim geldi aklıma. Keşke o gün kırılsaydı o koltuk, keşke!

Evet, koltuğun manevi değerinin yanısıra üzücü olan 35 yıllık ailenizin sizi hiç anlayamamış olması, değerlerinize saygı duymaması…