Angel McCoughtry

Maaşında sorun yoksa ve kendi keyfi ile gitti ise açın davayı kardeşim. Yıllar önce erkek takımına thedore isteyince, karımın parasını vermeyen kulübe gitmem açıklamaları ile külübümüze laflar çakıyorlardı. Eğer kulübümüzün oyuncuya yanlış durumu yoksa sonuna kadar kim olursa olsun tazminatı almalıyız. Ve anete gibi karakterli ve savaşçı oyunculara yönelmeliyiz. Bu abdli oyuncular hele ki kadın versiyonları hem egolu hemde rahatını düşünen tayfa oluyor. Ve eminim ki dava açsak bizi karalayacaktır da bu angel

Gösteriyor zaten. Bella Alarie, Courtney Williams, Angel. 3 oldu bu yıl. Tazminat bile alamıyosanız bu oyuncuların ceza alıp oynanamasını sağlamak lazım en azından.

Diğerleri neyse beyler net yönetici başarısızlığı da, benim bu Angel olayında aklıma bazı şeyler geliyor oyuncu yıllarca büyük eforla başarısı için uğraştığı eski takımı Fenerbahçe ile oynayacağımız Euroleague ve Şampiyonluk maçlarında oynamak istemedi mi acaba? Malum şampiyonluk maçında bize kaybeden Fb kadrosunun en önemli oyuncusuydu..
Aklımda deli sorular....???

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bella ve Courtney'in ayrılışlarına bakınca yönetim beceriksizliği en olası durum.2017 yılında Kursk-Fenerbahçe finalinde Angel 20 sayı atmıştı Fenerbahçe'ye.

İstanbul'da kulüp doktorları problem yok diyor. Milli arada gittiği Amerika'a kendi doktoruna göründüğünü ve onun 3 hafta muhakkak istirahat önerdiğini haber ediyor. Hocanın 3 hafta sonra aramızda olacak demesinin sebebi o, o şekilde bildiriyor çünkü. 3 haftanın sonunda gelmeyince kaçırdığı maçlar antremanlar hakkında zabıt tutuluyor ve fesih hakkı doğuyor. Yaşanan olaylar bundan ibaret ama tabi arkasındaki asıl sebep bilinmez.

Çok karaktersiz bir sporcu olduğunu anladık böylece. Alınması büyük hataymış. Karşı tarafın telkinleri doğrultusunda sakatlığını bahane edip geri dönmek istememiş. 2014 yılındaki acıyı bir daha yaşamak istemedikleri için, takımları bizden fersah fersah üstün olmasına rağmen şimdiden çalışmaya başlamışlar. Fenerbahçe çok acayip ve sadece Galatasaray nefreti ile yaşayan bir camia. Bu yüzden sürekli gerimizde kalıyorlar. Devam etsinler.

Saygılar.

Bella ve Courtney'in ayrılışlarına bakınca yönetim beceriksizliği en olası durum.2017 yılında Kursk-Fenerbahçe finalinde Angel 20 sayı atmıştı Fenerbahçe'ye.
Emrah sende diyorsun o Kursk'tu bu ezeli rakip, Angel yıllarca karşı tarafta bize karşı bir çok final maçını büyük hırslarla oynadı. Ben gelmesine şaşırmıştım aslında burda karşı tarafla hala bir bağı olduğunu bilmeyen var mı? Angel winner bir oyuncudur bize olası böyle bir yenilgi de(ki son transferlerle ciddi şansımız olduğunu düşünüyordum) başkanlarının düşeceği durumu düşünmek bile onları korkutuyor bence..

Son düzenleme:
Emrah sende diyorsun o Kursk'tu bu ezeli rakip, Angel yıllarca karşı tarafta bize karşı bir çok final maçını büyük hırslarla oynadı. Ben gelmesine şaşırmıştım aslında burda karşı tarafla hala bir bağı olduğunu bilmeyen var mı? Angel winner bir oyuncudur bize olası böyle bir yenilgi de(ki son transferlerle ciddi şansımız olduğunu düşünüyordum) başkanlarının düşeceği durumu düşünmek bile onları korkutuyor bence..

Olabilirde hocam tabikide.Özellikle bizim gruptaki son maçımızı kazandığımız gece,Fenerbahçe ile eşleştiğimiz için Angel'a sosyal medyadan Fenerbahçeli taraftarlardanda yoğun tepkiler geldi.
Ama işte bu sezon 3.kez ani bir ayrılık yaşanınca ben önce yönetime kızıyorum.