Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Şu Beşiktaş ne kadar gereksiz ya..Yarın deseler Beşiktaş kapandı, cumartesi hiç birimiz hatırlamayız..
Bir yakamızdan düşün Allah aşkına..Aslantepe'de de ne varsa artık..
Bir kere o metroya binseler, ikinci maça gitmezler.
Gitsinler Kasmpaşa RTE stadında oynasınlar işte.
Dünyanın en büyük semt takımıymış ya bu arkadaşlar, semtlerine yakın olsun.

Şu Beşiktaş ne kadar gereksiz ya..Yarın deseler Beşiktaş kapandı, cumartesi hiç birimiz hatırlamayız..
Bir yakamızdan düşün Allah aşkına..Aslantepe'de de ne varsa artık..
Bir kere o metroya binseler, ikinci maça gitmezler.
Gitsinler Kasmpaşa RTE stadında oynasınlar işte.
Dünyanın en büyük semt takımıymış ya bu arkadaşlar, semtlerine yakın olsun.

Al bendende o kadar abi :D
Olimpiyat ve RTE stadı seçip beğenip gitsinler işte, hem Olimpiyat stadı ne güzel serindirde içip içip ısınırlar;)

Ne diye vericez? Daha çok bize küfür etsinler diye mi? Başka kapıya!

Yönetim çok güzel tokatı yapıştırmış..

Stat para basmaya başladı. Bu kez Bon Jovi konseri için stada dev bir sahne kurulmuş. Görülmeye değer...

Umarım zemini korumanın yollarını bulmuşlardır...

Stat para basmaya başladı. Bu kez Bon Jovi konseri için stada dev bir sahne kurulmuş. Görülmeye değer...

Umarım zemini korumanın yollarını bulmuşlardır...

Söylenen ve çıkan haberlere göre, stadın anasını ağlatmışlar. Hasar oluşmuş stad içinde ve zeminde.

Adnan Öztürk: Bu arada bildiğiniz üzere, stadımız da bir konser deneyimi yaşadık. Profesyonellerimiz ve stad komitemizin ortak kararı , alınan tüm önlemlere rağmen, sahada oluşan hasarı , ki gidermek en az bir ay sürüyor, gördükten sonra bir daha bu çeşit aktivitelere mümkün olduğunca müsaade edilmemesidir. Bilgi için söylemekte fayda var, geçen akşamki konserin kulübümüze getirisi brüt 175.000 USD dır.

Eğer Gs Bonus varsa 315 tl ve on taksit yapıyorlar,eğer yoksa 350 tl ve taksit yok öğrenci kombinelerinde,öğrenci kimliğiyle gitmek yeterli..Bir de bitmek üzereymiş,bugğn resmi siteden açıklama geldi bu konuda...

Valla ben kombinemi aldım,ertesi gün şike skandalları patladı :) 350 lira bence futbol kombinesi için gerçekten baya uygun, ama basketbol konusunda kesinlikle katılıyorum sana..

KUZEY (PEGASUS) ALT Tribunden Kombinem var.
Tribün:pegasus - Blok: 106 - Sira: 04 - Yer: 065
Geçen sene 1,5 Yıllık almıştım.
1) Gündemdeki şike skandalı
2) Evin stada çok uzak olması (Beylikdüzü)
3) Hem basket hem futbol maçlarına ayırcak vaktimin olmaması sebeplerinden
Kombineyi satıyorum. Şuan ki fiyat 850. Ben öğrenci kartı ile almıştım onun için yarısına (425) veriyorum (Yuvarlak 400).
İlgilenenler PM atabilir.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da doğu ve batı tribünlerinin önündeki tel çitler kaldırıldı.

Yapım aşamasından bu yana yeni stadımızda taraftarlarımızın rahatlığının ve güvenliğinin önemseneceğinin altı çizilmiş ve bu yönde çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalardan birisi olarak da doğu ve batı tribünlerinin önündeki tel çitler kaldırılmıştır. Bu çalışma önümüzdeki süreçte hayata geçirilmek istenilen çalışmaların sadece bir adımıdır. Uzun vadede hedeflenen ise taraftarımızın ve müsabakanın güvenliği esas alınarak bütün tel örgülerin ve bariyerlerin kaldırılması, Türk Telekom Arena'nın bir fair play yuvası haline gelmesidir.

gs.org

güzel düşünce kaldırılması bence hatta harika olmuş

Ya bence takmazlar . Öyle bir tel örgü ki isteyen zaten atlar üzerinden , hem Fb nin stadında da aynı şekilde tel örgü yok bu bence rakip takım üzerinde kurulan baskıyı arttırır .

Stat açılalı 7 ay oldu açıldığından beri bir değişiklik göremiyorum ben.

Ses sistemi hala rezalet, cızırdayıp duruyor ve dayanılması zor bir hal almış iyice. Kulak tırmalıyor ve kesinlikle o stat için yetersiz.

Metro tam bir eziyet, eziliyor insanlar.

Zeminin içine etmişler! Yazık gerçekten. Ya adam gibi zemini koruyacak platformalar yapılsın yada konser falan olmasın.

Tribün ışıklandırması yetersiz.

Yer sorunu yine var. İnsanlar kafalarına göre oturuyor ve kavgalar çıkıyor. Özel güvenlik te bunu engelleyemiyor.

Stat pis, müthiş bir toz var her yerde, bir kere bile temizlenmemiş belli.

Beton yerler çok kötü duruyor. Bir şekilde kamufle edilmeli.

Basın tribünü karşıdan bakınca çürük diş gibi sırıtıyor. En basitinden kırmızı bir kaplama yapmak bu kadar zor olmamalı.

Telefon hatları çekmiyor. Bir mesaj atıyorsunuz yarım saat sonra belki ulaşıyor.

Şimdilik aklıma gelener bunlar ama bir zahmet yönetim artık statla ilgilensin.

Zeminin içine etmişler! Yazık gerçekten. Ya adam gibi zemini koruyacak platformalar yapılsın yada konser falan olmasın.

Şu ikisi benim için asıl sorunlar abi. Heleki Metro işi tam işkence dün o metrodaki herkes şahit her giren yarım kilosunu orada bırakıp çıkıyordu. Kapılar kapandıktan 3 dk sonra her yer nemlenmeye,buhulaşmaya başlıyordu. Ter içinde maça gidip rüzgarı yiyor ve yine ter içinde geri dönüp tekrar sopuyoruzki bu şekilde çok zahiat veririz.

Adnan Öztür'ün açıklamasına göre bir daha konsere izin verilmeyecekmiş abi.

Stat açılalı 7 ay oldu açıldığından beri bir değişiklik göremiyorum ben.

Ses sistemi hala rezalet, cızırdayıp duruyor ve dayanılması zor bir hal almış iyice. Kulak tırmalıyor ve kesinlikle o stat için yetersiz.

bide işin en salakça yani şu.stadın çimleri rezil oldu konser yüzünden ve klübün kazancı sadece 175.000 dolar olmuş