Avrupa'dan Basketbol

Alimpijevic iyi koç pistiolis de iyi olabilir zamanla ama alimpijevic’in yanında stajyer gibi şu anda.. alimpijevic ve eurocup tercihinin Beşiktaş açısından doğru olan olduğunu söyledim defaatle.. biz hala bcl’de takılmaya devam üstüne bir başarımız da yok.

Jonah Mathews çok iyi oyuncu keşke radebaugh yerine biz alsaydık demiştim. Onu da çok beğenmeyen vardı bu forumda ve o da bence kalitesini gösterdi. Tebrikler Beşiktaş’a

Tebrikler Beşiktaş. Karşıyaka Beşiktaş kimyası olan basketbol şubeleri. Bizde pek olmayan şey. Bunu koçla yönetimle bile açıklamak güç.

Radebaugh Ennis Murcia 'da iyi oynuyor vb. Moral bozucu.

Karşıyaka'ya dair Timur Bey'e katılmamak elde değil. İzletmedikleri, renksiz sezon neredeyse hatırlamıyorum. Salonlarına gidip de sallana sallana çıkabilen şampiyonluk adayı olmadı keza. Eurochallenge finalini pek öne alamamakla birlikte Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde de final gördüler pandemi döneminde.

Beşiktaş ise müthiş bir tek yaz yapılanmasıyla, erkek basketbol takımının Antep'in kaçırdığı bir son topla ligde kalabilmesinin getirdiği dinamikle bu noktaya geldi. 2007-2008 sonrası ilk bütüncül erkek basketbol takımlarını izliyorken, kadın basketbolda 2000'lerin ilk yıllarındaki olaylı Fenerbahçe final serisinden bu sezona gelebiliyorken kırılma noktaları 2023 yazı noktasındayım. Yeni yönetimleri geçtiğimiz yazı mumla aratmaya aday geliyor bana.

Mitrovic cvsi iyi bir koç, Samet Buğrahan İsmet iyi yerliler Sadık'ı tutmak büyük iş. Walden J.Martin EL oyuncusu Radebaugh yine belli bir seviyenin üstüydü. Yeboah 'ı eleştirdik ama başarısızlıkta payı yok. Halilovic sınırlı olsa da katkı verdi. Kimya yanlıştı vs ama az para harcamadik.
Mitrovic'i göndermekte geç kaldık nedeni Pistolis'in tazminatı. Onun nedeni her zamanki 4-5 maç iyi oynatan koçla yersiz zamanda sözleşme uzatma hatasını yine tekrar ettik.

Beşiktaş takımının 1-2 dakikalık gerileme, konsantrasyon kaybı vb. şeylere lüksü yok. bu yıl bunun çok örneğini gördük. 30'a yatirildiklari fenerbahçe maçında da gördük. bugün bourg maçının 2. çeyreğinde de gördük. Olmaz, bu takım konsantrasyon kaybı yaşayamaz. yaşarsa o 1-2 dakika içinde 2 sayı olan fark 12 olur ve tüm maç geriden takip etmek zorunda kalırlar. Tel-Aviv maçında muhteşem döndüler ama her zaman böyle olmayabilir. Bugün mesela olmadı, yine 12 sayı fark iyi yani 3. çeyrekte toparlandılar 2. çeyreğe kıyasla. Neyse, haftaya Sinan Erdem full çeker muhtemelen. 15 bin kişi önünde 12 sayıyı tersine döndürmek zorundalar.

Beşiktaş takımının 1-2 dakikalık gerileme, konsantrasyon kaybı vb. şeylere lüksü yok. bu yıl bunun çok örneğini gördük. 30'a yatirildiklari fenerbahçe maçında da gördük. bugün bourg maçının 2. çeyreğinde de gördük. Olmaz, bu takım konsantrasyon kaybı yaşayamaz. yaşarsa o 1-2 dakika içinde 2 sayı olan fark 12 olur ve tüm maç geriden takip etmek zorunda kalırlar. Tel-Aviv maçında muhteşem döndüler ama her zaman böyle olmayabilir. Bugün mesela olmadı, yine 12 sayı fark iyi yani 3. çeyrekte toparlandılar 2. çeyreğe kıyasla. Neyse, haftaya Sinan Erdem full çeker muhtemelen. 15 bin kişi önünde 12 sayıyı tersine döndürmek zorundalar.

Alper iki mac ustunden oynanip averajda ustunluk kuran mi tur atliyor yoksa en fazla 3 mac uzerinden oynanip 2 galibiyet alan mi tur atliyor ?

Alper iki mac ustunden oynanip averajda ustunluk kuran mi tur atliyor yoksa en fazla 3 mac uzerinden oynanip 2 galibiyet alan mi tur atliyor ?
abi 3 maçmış şimdi yazmaya geliyordum. az önce Twitter'da gördüm bende. 2 galibiyet alan finale çıkıyormuş. Ben çift maç olunca averaj sistemine dönmüşlerdir diyip hiç bakmamıştım o yüzden ezbere yorum yapmışım.