Barclays Premier League...

Manchester United 8 - 2 Arsenal

Geçen hafta kendi evinde Liverpool'a yenildiler,Udinese'yi Avrupa'da zorla geçtiler.Gençleştirme saçmalığı ve bu tüccar kafasıyla gelinen son nokta.Bu kafadan vazgeçmedikçe bir yol olmaz..

Tottenham 1 - 5 Manchester City

Tottenham bu sezon kötü başladı.Geçen hafta United yenilgisinden sonra bu hafta bu skoru görmek formsuz başlayan sezonda fikstürün azizliği tuzu biberi oldu.Dzeko'nun attığı 4 gol var ve Kun bu maçta da golünü attı.

Manchester United 8 - 2 Arsenal

Geçen hafta kendi evinde Liverpool'a yenildiler,Udinese'yi Avrupa'da zorla geçtiler.Gençleştirme saçmalığı ve bu tüccar kafasıyla gelinen son nokta.Bu kafadan vazgeçmedikçe bir yol olmaz..

Tottenham 1 - 5 Manchester City

Tottenham bu sezon kötü başladı.Geçen hafta United yenilgisinden sonra bu hafta bu skoru görmek formsuz başlayan sezonda fikstürün azizliği tuzu biberi oldu.Dzeko'nun attığı 4 gol var ve Kun bu maçta da golünü attı.

İki maçı da izledim ve fali bir Spurs taraftarı olarak Totthenam'ın iyi yolda olduğunu sadece kötü bir fikstür ile karsı karsıya geldiklerini düşünüyorum.. ayrıca gollerin neredeyse tamamının kanat ortalarından gelmiş olması sasırtıcı.. Kaboul'ün formsuzluğu da tuz biber tabi.. City bu sene gerçekten iyi nasri de cuk olmus..
Man.Utd tam bir sistem takımı olduğunu gösterdi bakıldığında rooney dısında "yıldız" diyebileceğimiz bir isim olmamasına rağmen sistem yeni yıldızlar doğuruyor. Bizim M.Sarp'ı koy oynar demek isterdim ama o kadar da değil:) Arsenal'e gelince müstehaktır sürünsün:)

Manchester United tarihi bir skor aldı. Arsenal'in artık gerçekten şapkayı önüne koyup stratejisi üzerine düşünmesi gerekiyor.

Ben böyle paranın turasını..

Senelerdir yapılan karlar, kasayı dolup taşıran paralar. Hiçbirinin önemi yok an itibari ile..
Adam gibi bir takım kuramadınız, hadi adam gibi olmasa da kendi yağında kavrulabilen bir takım vardı onu da dağıttınız.

Kim ne hesap verecekse versin yol yakınken. Başarı için beklemek koymaz hiçbir gunner'a ama hedefler için adım atıldığını görmek istiyoruz tez zamanda !

Ben böyle paranın turasını..

Senelerdir yapılan karlar, kasayı dolup taşıran paralar. Hiçbirinin önemi yok an itibari ile..
Adam gibi bir takım kuramadınız, hadi adam gibi olmasa da kendi yağında kavrulabilen bir takım vardı onu da dağıttınız.

Kim ne hesap verecekse versin yol yakınken. Başarı için beklemek koymaz hiçbir gunner'a ama hedefler için adım atıldığını görmek istiyoruz tez zamanda !

Arsenal'in hedefleri Hanry satışı ile küçülmüş, Fabregas ile de bitmiştir.. geçmiş olsun:)

Şampiyonluk kupası Manchester şehrine gelecek bu gidişle.Kırmızılar mı maviler mi ? Gönlüm kırmızılardan yana her zaman dün yerin dibine soktular adeta arsenali.Önemli eksiklere rağmen 3te3 yaptık.City'den beklemediğim bir başlangıç oldu açıkçası bu kadar domine olmalarını beklemiyordum ve artık derbilerinde önemi olacak bu yıl.

Arkadaşlar Rooney dışında yıldızı yok mu Manchester UTD.'ın? Yapmayın ne olur bu Mehmet Demirkol yorumlarını bırakın. Ashley Young, Nani ne olacak?... Unutmayın adamların reserve takımdaki adam (bebe) ülkemizde yıldız olarak lanse ediliyor sonra as takımda yıldız yok deniyor... Nasıl olacak???

Kadir gecesi o kadar duanın arasına bir Wenger bedduası atmıştım, sağlam tutmuş :D Beter ol Wenger, beter.. Bize vermediğin her oyuncu için daha çok acı çekeceksin.

Bu sene umarım kurtulacak Wenger'den, Arsenal..

Arsenal bu sene paraya kıyacak diye beklenirken bir Gervinho'yu aldı ve Fabregas,Nasri,Eboue gibi adamlarını sattı ve çok geriledi.Bir kere Arsenalda forvet yok Chamak'la filan olacak işler değil bunlar hele ki rakiplerde Rooney,Suarez,Aguero,Dzeko gibi adamların olduğunu düşünürsek.Sonra kalecilerinide beğenmiyorum ama oraya gelene kadar çok eksiklikleri var orta sahalarına muhakkak adam şart.. Mata Arsenala lazımdı mesela..Arsenal bu kadar eksiği varken en önemli adamlarını satıp ard arda gelen kötü sonuçlardan sonra psikolojik olarakda çökmüş durumda şu an. Wenger için bu sene çok zor biter..Ama tabiiki yavaş yavaş toparlanacaktır Arsenal, acil transferler yapmalılar mutlaka..

Bu arada bu seneki favorim City, yani şampiyon olmalarını istediğim takım.Manu ile büyük rekabete girecekler bu sene, Mancini saçmalamazsa sonuna kadarda götürecek gibi görünüyor City çok iyi başladı çünkü.Arkalarından liverpool gelir diyorum ama bakalım sonuçta burası premier lig..

5-1'lik bir mağlubiyetin ardından iyi yoldayız mesajı sıradan bir takım için hiçbir anlam ifade etmiyor.
Oyun olarak iyi noktadayız Hearts maçını izlemediğinizi düşünüyorum.. Ayrıca Londra'yı bilmem ama Kuzey Londra'nın gerçek sahibi de takımı da Totthenam Hotspur'dur. Ayrıca bu sezon Arsenal'den üstte bitireceğimize parçalısına bahse girerim:)

Kadir gecesi o kadar duanın arasına bir Wenger bedduası atmıştım, sağlam tutmuş :D Beter ol Wenger, beter.. Bize vermediğin her oyuncu için daha çok acı çekeceksin.

Bu sene umarım kurtulacak Wenger'den, Arsenal..

Nasıl vurduk oğlum Wenger'i :D 60. dakikada 3-1 iken açtım ve mutluydum baya görünce. Sonra ben sürekli daha mutlu olurken , Wenger denen mahluk gitgide ğlamaklı oldu. Çok mutlu oldum yahu birinde daha deneyip gücümüzü test etmeliyiz :)
Beter ol Wenger . Paran var nasılsa git ligde kalma sigortası yaptır. Düşersen sigorta gider bi klübü alır , adını Arsenal diye değiştirir ve yine premier ligden devam edersiniz. Ama yok yok çok para bu kalsın :)

Vallahi iğreniyorum şu Arsenal'den artık. Tüccar yönetiyor resmen klübü. Bİ düşünün futbolcusunuz ve Arsenal sizi 17 yaşında , doğru düzgün sosyal hayatınız yokken , daha migrostan bira bile alamazken tranfer etti. Hocayla tanıştınız ve Wenger hoca size şöyle birşey dese şaşırır mısınız ? '' Senden 15 milyon euro kar bekliyoruz'' ??? Arsenal taraftarı olsam Florya'larını basarım , Kalamış'larını yakarım , adalarını karaya yanaştırırım.

:D :D

Wenger'in feleğini nasıl şaşırtmışsak gidip Santos'u almış, adamda iş güç sıfır. Takımda hücum edecek, sorumluluk alacak adam yok, o gidiyor sol bek alıyor..

Wenger genç futbolcuları yetiştiriyor muhabbetini çoktan geçtim, adam bildiğin psikolojik harp yapıyor. 25 yaşındaki genç delikanlılar, sıkıntı bende mi, futbolu bıraksam mı, diye düşünüyor. 26 yaşındaki bir futbolcu Barca ve Real dahil her takıma gidebilir ama gidemeyeceği tek takım vardır, o da Arsenal. Ama Wenger çok ''ahh..'' aldı, sağlam beddua yedi, bundan gayrı kendini hayatta kurtaramaz..

Manu yaş ortalaması 23
arsenal yaş ortalaması : 23,65

ve arsenal Mertasacker Park Chu - Young ve Santosla anlaşmış . Götze için dortmunda 35 m teklif etmiş