Ben Sözümü Tuttum

Arkadaşlar H.Üner Fanatik baskete Açıklamalarda bulunmuş özetle:
-F.Solak konusunda milli takım teknik heyetine yabancı pivot almayacağı konusunda söz verdiğini ama kendisinin sözünde durduğunu M Ülker'in sözünde durmadığını
-Ferrari konusunda F.Solak olmayınca yabancı pivot arayışlarına girdiklerini Ferrariyi aldıklarını Portekizce dışında dil bilmediği için anlaşamadıklarını
- Ferraride yaşanan bu sorun yüzünden yeni bir uzun arayışlarına girdiklerini
-Geçen sezon için Ardayı 100 Sandis'i 55bin Dolar karşılığı satarak sezon sonunu gedirdiklerini
-85,86,87 yıllarında Galatasaray'da 2lig 1C.Başkanlığı kazandığını kendisi için Galatasaray'ın ayrı bir yeri olduğunu
-Sezona 2 yabancıyla başlamayı düşündklerini ocaktada bir yabancı transferi yaspacakları planladıklarını fakat F.Solak olayı bütün planları alt
üst ettiğini çünkü F.Solaktan 10 rib. beklentileri olduğunu
-İTÜ ve B.Kolej yenilgilerinde Kolej maçının ilk maç olması ve kolejin oturmuş kadrosu olduğunu İtü maçında takımın moral motivasyonunun yerinde olmaması ve yeni yabancı guardın alınmasındaki zamanlama hatasından bahsetmiş
-KSK yapılanlar için bunları haketmediğini Karşıyakaya en zor dönemlerinde yardım ettiğini parakazandırdığını röb. sırasında gazete küpürleriyle gösteriyor.