Botaş: 64 GALATASARAY: 68 (Helal Size)

ilk periyot 18-7 GS
ikinci periyot 31-31
3. periyot 51-44 botaş
maç sonu 68-64 deplasmanda GS kazandı.. tuğba 16 sayı ile skor yükümüzü çekti.. seda 11 attı saynur 10 ceylan 7 attı...
çok mutlu ettiler beni.. elinize sağlık kızlar...

Cok güzel bir skor Botaş gibi güçlü bir rakibe karşı.

Kızlardan devamını bekliyoruz.İstanbuldaki ilk maça gideceğim...

Helal olsun bayan takımımıza zorluk içinde kurulan takımımız güçlü botaşı evinde yanme başarısı gösterdi.Bide yabancı bi uzun alsaydık çok iyi olurdu.

Maçtan resimler

gs-Botas2.jpg
gs-Botas1.jpg

Kizlar soyleyebilecekleri her seyi bundan daha iyi anlatamazlardi ama anlayan birilerinin cikacagini hic sanmiyorum, eski hamam eski tas bile diyemiyorum, cunku her sene bir oncesinden cok daha kotu oluyor.

Helal olsun kızlara. Gurur duydum valla.
Insallah böyle devam ederler.

yıllardır süre gelen adetimizi bozmadık ve bugun menderes salonunda yine yerimizi aldık.
30-35 kadar uA olarak maçın başından sonuna kadar destek verdik.gönül isterdi daha kalabalık olalım ama yinede takım yanlız kalmadı.bu galibiyet bizim için çok önemliydi yıllardır burda fark yiyoruz bunlardan.a.s.yde bile sesim böyle kısılmamıştır belki.sonuç olarak :arrow:
HELAL SİZE ASLAN KIZLAR

X' Alıntı:
Botas i bile yenen bu genc takim destegi hakediyor.
Kesinlikle Murat abi.Zaten önümüzdeki hafta beşiktaşla maç.

Bayanların maçları hangi salonda oynanıyo bilen varmı :?: Bi ara Ahmet Cömert teydi.Hazırlık maçlarıda Yakacık İTO da oynandı.

Çooookkk güshel walla ya.. Dün grdüm we çoookkk sewindim.. Hastalığım da gçti walla 2 sewinci aynı anda yaşadım.. Ligin en güçlü 2 takımından biri olan Botaş'ı ilk haftada dewirmek süper oldu...

Helal olsun desteği hakediyorlar..İstanbul'dakiler hadi şimdi destek zamanı..