BSL 23. Hafta | Galatasaray 87-98 Darüşşafaka

Dünkü sonuçlardan sonra ben artık küme düşmüsüz psikolojine kendimi hazırlamaya başladım ciddi ciddi. Sezon sonunda sert iniş yaşamamak için paraşütle atlarcasına süzüle buna kendimizi alıştıralım. Küme düşmenin lekesi tarih boyu silinmez ama takımı 2.ligde mücadele ederken görmek de bu sezondan bile beter bir his olur. Bunun yerine ya varsa olanak bir takımın BSL hakları alınsın ya da geçici olarak asma kilidi asalım şubeye. Ciddi bir oluşum içine girmeye karar verdiğimizde mutlaka iflas etmiş bir takımın haklarını alıp başlarız BSL ya da TBL'den.

Biz kötü durumdayız ama rakiplerde kötü durumda bence, zaten dağınık bir takım olan Fethiye görece derli toplu tek yabancısı Frazier da gidince iyiden iyiye sokak basketbolu takımına dönmüş 3 yabancılı Antep’den 30 yediler.Aslında Fethiye’nin fikstür avantajı var diye düşünüyordum ama bizden daha berbat durumdalar.Orman biraz daha derli toplu bir takım ama onların da gücü belli iken Kidd’in gitmesi ile biraz daha zayıfladılar bence .Tofaş Orman maçında her 2 takım da çok kötü oynadı son topta Orman kazandı. Bursa,Afyon,Çekmece ve Bahçeşehir maçları kaderimzi belirleyecek.