BSL Play-Off Çeyrek Final 2. Maç | Galatasaray Nef - Türk Telekom

Tebrikler takıma. Telekom'u Ankara'da yenmenin sırrı, oyundan kopmamak. Yenilmeyecek takım değil, en büyük avantajımız bizim maçlarda çok gergin olmaları. Başkan ve yöneticileri başta olmak üzere bizim maçlarda resmen kafayı yiyorlar. Bunun sportif bir nedeni yok tabi, tek neden bilinçaltı düşmanlık beslemeleri. Ankaragücü taraftarları kendilerine ayrılan bir tribünde ciddi bir destek veriyorlar, inanın onlar bile bu kadar fanatik değiller. Şansımız var diye düşünüyorum.

Tebrikler takıma. Telekom'u Ankara'da yenmenin sırrı, oyundan kopmamak. Yenilmeyecek takım değil, en büyük avantajımız bizim maçlarda çok gergin olmaları. Başkan ve yöneticileri başta olmak üzere bizim maçlarda resmen kafayı yiyorlar. Bunun sportif bir nedeni yok tabi, tek neden bilinçaltı düşmanlık beslemeleri. Ankaragücü taraftarları kendilerine ayrılan bir tribünde ciddi bir destek veriyorlar, inanın onlar bile bu kadar fanatik değiller. Şansımız var diye düşünüyorum.
Benim gördüğüm bütün maçlarda öyleler. Sadece bize karşı olan bir şey değil.

Dün Futbol maçı stresinden yazmayı unutmuşum.
İyi Basketbol oynamadık kendimizi kandırmayalım.
Disiplinli sistemden çıkmayan basketbol oynadığımız için kazandık.
Takımda oyuncu kalitesi vasat malesef
Hakemler dün maçı koparmak için ilk 2 çeyrekde 4 tane teknik Fual çaldılar bizim disiplinli kalmamız ile kopmadık.

Erden Bey hızlıca Basketbola el atmalı Taraftarı Salona çağırıyorsa Çağırıcak takımı kurmak zorunda