Büşra Akbaş

Eurocup’ta zaten oynatamayacağız.
Ligde ise fbnin değil ama Çukurova‘nın yerli kalitesi bu ligin çok üstünde.
Ben bu transfere anlam veremedim.
Ama yine de hayırlı olsun.

Alper buldu kankasını para saçtırıyor vasat oyunculara. Kesinlikle bu takımın oyuncusu değil. Sezon başında çok istediği Merveyi ne yapacak bakalım?

Kadro derinliği, ihtiyac olduğunda rotasyonu saglamak icin her takima gerekli. 10-12 kisilik kadronun hepsinin yıldız olması imkansız. Bazı oyuncuların belli maçlarda sure aldığında görevini yapması yeterli. Büşra da bu anlamda sezonun kalan kısmı için yapılmış çokta başarısız bir hamle değil. Keşke takım kurgusu sezon öncesi planlı, programli ve en sağlıklı şekilde yapilabilse fakat bizim gibi organizasyon problemi olan takımların sezon içi panik oyuncu hamleleri maalesef oluyor ve hatta iyi giden takimlar bile boyle hamlelere ihtiyac duyabiliyor kadro derinliğini artirma adina. Takim planlaması basta iyi yakalayamamis bizim gibi takımlar bu hamleleri mecburen çokça yapmak zorunda kalıyor ve bu iş kumara dönüyor, bu yıl bunun en acı örneği maalesef Erkek takımı. Evet Büşra sezon öncesi oyun kurgusunda düşünülecek bir isim olmayabilir fakat sezon içi yapılabilecek hamlelerden biriydi diye düşünüyorum

Kendi istedikleri transfer yapıldığında kötü oynuyor olsa dahi,süre bile alamasa,oyuncu hariç her şeyi eleştirirler.

Kendi istemedikleri transfer yapıldığında ise iyi oynasa dahi oyuncuyu eleştirirler.

Artık bunun sonu nereye gidecek bilmiyorum ama çok net görünen,ciddi bir kötü niyet var ortada.