Cuma Günü Nevizade'deyiz

Mahmuti'nin aslanları Cuma akşamı tarihimizin en önemli maçlarından birine çıkıyor. Oyuncularımız galibiyet hatta Euroleague'e katılmak için ant içerken, basketbol taraftarlığını her zaman layıkıyla yerine getirmeye çalışan biz Galatasaray taraftarı da İstanbul'da onlarca, yüzlerce insanı birarada buluşturmaya ant içiyoruz.

Belki birçoğumuza lüks geliyor, belki Litvanya'ya gidip sesimizi duyuramıyoruz ama ilk olarak Cuma akşamı sonrasında ise inşallah Cumartesi ve Pazar akşamları İstiklal Caddesi'ni bir basketbol maçı sırasında ve sonrasında Galatasaray tezahüratlarıyla inletmeye gidiyoruz. Bunu ULEB CUP'ta Beşiktaş maçında, gidemediğimiz derbilerde yaptık ama bu sefer çok daha fazla kişi olacağımıza inanıyoruz, bunun için çalışacağız, her Galatasaraylı'dan da yardım bekliyoruz.

Cuma akşamı saat 18:00'de hep birlikte Nevizade Vera'da toplanıyoruz. Sadece GSBasket üyelerini değil bütün Galatasaray taraftarlarını Nevizade'ye bekliyoruz. Bütün Galatasaray forumlarını Beyoğlu'nda organizasyon yapmaya davet ediyoruz.

Organizasyon Bilgileri

Tarih: 30 Eylül Cuma
Saat: 18:00
Yer: Nevizade Vera

Not: Nevizade Vera bizim tercihimizdir, bütün Nevizade'nin sarı kırmızı olacağına inancımız sonsuzdur. Turu geçersek Cumartesi, finale kalırsak da Pazar günkü maçlarda da Nevizade'de olacağız fakat mekan olarak Vera kesin değildir. Sadece Cuma günü için kesin olarak Vera'dayız.

Bu organizasyonu yayalım beyler, bayanlar Twitter, Facebook ve forumlarda özellikle. Maçlar NTVSpor'da diye kimse eve kitlenmesin lütfen. Evde birlikte izlediğimizin 10'da 1'i zevk alamazsınız.

Cuma gününden itibaren Nevizade bu hafta sonu tarihi günlere tanıklık edecek. Bu sefer bir futbol maçı için değil, en babasından basketbol heyecanı için...

Gelebilir miyim, mevcut şartlardaki iş yoğunluğu nedeniyle düşük bir ihtimal gibi görünüyor. Hep öyle diyorsun ama sonra geliyorsun denildiğini duyar gibiyim ama bu sefer cidden zor. Ben haklarımı Euroleauge´e kaldığımızda kullanmak istiyorum.

Savaş, sana zahmet benim yerime 3-5 bira fazladan içiver...

Cuma gününden itibaren Nevizade bu hafta sonu tarihi günlere tanıklık edecek. Bu sefer bir futbol maçı için değil, en babasından basketbol heyecanı için...

Gelebilir miyim, mevcut şartlardaki iş yoğunluğu nedeniyle düşük bir ihtimal gibi görünüyor. Hep öyle diyorsun ama sonra geliyorsun denildiğini duyar gibiyim ama bu sefer cidden zor. Ben haklarımı Euroleauge´e kaldığımızda kullanmak istiyorum.

Ben de varım Ankaralı :)

savaş birayı bıraktı onur abi haberin yok mu ? ne biri bıyık mı dedi ??

Ulan cuma 17:30'da dişçi randevum var, oldu mu bu şimdi..
İnşallah bir aksilik olmaz, hem takım haftasonu yoluna devam eder, hem de ben gelebilirim.

Burayı okuyan tüm Galatasaraylılar, inşallah Nevizade'de bizimle olur bu serüven boyunca. Galatasaray'ı ve basketbolu çok seviyor, Euroleague'i de çok istiyoruz.

Sinerji... Nevizade'de kol kola olalım.

Anladım ki benim gelemeyeğim zamanı bekliyormuşun başkan. : ) Zor görünüyor ama bakalım...

Tolga, Savaş birayı bıraksa da bira Savaş´ı bırakmaz gibime geliyor. : )

Anladım ki benim gelemeyeğim zamanı bekliyormuşun başkan. : ) Zor görünüyor ama bakalım...

Tolga, Savaş birayı bıraksa da bira Savaş´ı bırakmaz gibime geliyor. : )

Zaten sen yoksun diye gönül rahatlıgıyla geliyorum. Sen olsan gelmezdim :)
Bu arada twitter da da yazdım, anadolu tarafından gidecekler varsa benimle irtibata geçebilirler.

Twitter"a saat farkini unutup yanlis yazdim. 19 20de iniyorum Turkiyeye. Istanbulu ozledigim gibi siozlerle mac izlemeyi de ozledim. Bu maci alacagiz ve cumartesi gorusecegiz.

Paristen sevgilerle.

Zaten sen yoksun diye gönül rahatlıgıyla geliyorum. Sen olsan gelmezdim :)
Bu arada twitter da da yazdım, anadolu tarafından gidecekler varsa benimle irtibata geçebilirler.
Başkan gönül rahatlığı ile gidebilirsin o zaman. : )

Biliyorum çok güzel bir gün ve ertesi bizleri bekliyor ama iş gereği bugün öğleden sonra Adana´ya doğru yol alacağım.