Ece Yurdakul Röportajı

Yıldız takımı oyuncularımızdan Ece ile bir röportaj yapıyoruz arkadaşlar.

Kendisi geçen sene Küçük takımımızla beraber Türkiye 2.si olan kadronun önemli taşlarından biriydi.

Okul hayatı,Galatasaray,basketbol hakkında ki tüm soruları sorabilirsiniz.Galatasaray a takım maçlarında tayfa ile beste söyleyebilen bir arkadaş seçtik haberiniz olsun :)

1-Galatasaray aşkı nereden geliyor ?

2-Liseyi bitirdikten sonraki hedefleri neler ? Eğitim mi yoksa basketbol mu ?

3-Bayan basketbolda kendisine örnek aldığı oyuncular kimler ?

4-İleride A Milli takımda oynayabilmek için kendini yeterli görüyor mu ?

Altyapı oyuncularımızı tanımak açısından çok güzel bir fikir Arda Abi.Devamının gelmesini de bekliyorum.

İlk 2 soracağım şeyi Emre sormuş zaten.

1- Galatasaray aşkı nereden geliyor ?

2- Liseyi bitirdikten sonraki hedefleri neler ? Eğitim mi yoksa basketbol mu ?

3- Basketbola kimin yönlendirmesiyle kaç yaşında başladı?

4- Adana'daki şampiyonada sakatlanmıştı sanırım,oynayamayınca çok üzüldü mü?(Cevabı belli sanırım :) )

5- Arda Abi'nin son paragrafta dediklerine dayanarak da; şuan çok tartışılan ezeli rakipte oynama konusunda ne düşünüyor?Fenerbahçe'de oynar mı ilerde?

6- Son olarak da çok çalışarak ilerde A Takım'ımızın guardı olacağına söz verebilir mi? :)

Acaba boş zamanlarını nasıl değerlendiriyor?

Okul-Basketbol ikileminde kaldığı zamanlar oluyor mu ?

Ailesinin basketbol ve Galatasaray hakkındaki düşünceleri neler ?

En sevdiği Galatasaray besteleri ?

Şimdiden teşekkür ederim

Sorular için biraz geç kaldık ama umarım çok geç değildir. : )

* Basketbol oynamak onun için sadece bir zevk mi, kariyer planlamasında basketbola yer var mı? Basketbol onun için bir eğlence ise idealindeki meslek nedir?

* Okulda ilgi duyduğu dersler var mı? Yoksa okul onun için gidilmesi zorunlu olan bir mekan mı? Kimi öğrenciler karnesinin sorulmasından mutluluk duyar, kimisi de rahatsız olur. Kendini hangi gruba dahil ediyor?

* Basketbol haricinde, işte benim yapabileceğim alternatif spor bu diyebildiği bir dal var mı? Varsa hangi spor dalı ve neden kendisini bu branşa yatkın görüyor?

* Profesyonel basketbolcularımız arasında altyapıdaki oyuncularımızla ilgilenen var mı?

* Unutamadığı maç\maçlar... Kendisinin oynadığı maçları da dikkate alırsa daha güzel olur.

* 20´li yaşlarında binlerce seyircinin önünde basketbol mu oynamak ister, yoksa 40´lı yaşlarda eserleri binlerce satan bir yazar mı olmak ister?

* Birçoğumuz ortaokul lise çağında gönül verdiğimiz renklere yönetici olmanın hayalini kurar, birgün bu göreve gelirsem diye başlayan cümleler kurar. Böyle başlayan bir cümlesi varsa devamını alabilir miyiz?

Arda Bey, bizim ekip yardımcı olsun mu ? sanırım siz biraz amatör kaldınız bu konuda 2 aydır bir röpörtajı yayınlayamadınız Ece kardeşimle ben irtibata geçecem en sonunda :)