EL | Spartak Moskova 66 - GALATASARAY 40

3 Kasım Çarşamba
Saat: 20.00
Vidnoje Spor Salonu

Gruptaki en zor maç diyebiliriz.

Kazanırsak büyük avantaj elde edeceğiz grup liderliği için.

Rakibimizde Lauren Jackson oynayacak, Sue Bird ise yok.

Re: EL | Spartak Moskova - GALATASARAY MP

İlk maçlarını kaybetmeleri neye işaret bilmiyorum.Euroleague'in favorisiyle oynuyoruz sanırım.Galibiyetle çıkabilirsek havaalanını yakmak lazım. :)

Onur UNCU' Alıntı:
İlk maçlarını kaybetmeleri neye işaret bilmiyorum.Euroleague'in favorisiyle oynuyoruz sanırım.Galibiyetle çıkabilirsek havaalanını yakmak lazım. :)

Bayan Basketbolda galibiyet sonrasını geçtim, alınan kupa sonrası havaalanı yanarsa, bende kendimi yakarım o yangında:)

keşke bu maç 2 3 hafta sonra oynansaydı takım yeni yeni oturmaya başlıyo seimone olsun ışıl olsun toparlanma içerisindeler ama yine de ben umutluym inşallah kazanırız... spartak fowles ın eski takımı değil mi?

Onlara nazaran bizde euroleauge tecrübesi olan daha az öyuncu var,bu dezavanataj olabilir...

Lauren keşke biraz geç gelseydi,Gintareye bu maçta çok işi düşecek :shock:

Özellikle her attığımızın sayı olması lazım,umarım seimone,fowles,ışıl,bahar,gintare,melisa ve hodges gününde olur yoksa 1 2 oyuncu ile maç kazanamayız...

Zor maç olur,İnşallah kazanırız.

Ayhan Çelebi' Alıntı:
keşke bu maç 2 3 hafta sonra oynansaydı takım yeni yeni oturmaya başlıyo seimone olsun ışıl olsun toparlanma içerisindeler ama yine de ben umutluym inşallah kazanırız... spartak fowles ın eski takımı değil mi?

evet eski takımı renkdaş...

Vidnoje'den cikmak kolay degil.Bizzat Moskovada yasayan birisi olarak soyluyorum.Gecen seneki olaylarda unutulmadi.

Galatasaray yonetimi iyi bilir..Onlara sormak lazim gecen sene burada Fiba Bayanlar Super Kupa maci oncesi ve sonrasi yasanan manzaralari.

Sonuc olarak zor mac bekliyor takimi..Sue Bird'in oynamayacak olmasi avantaj. Sue olmasa bile 1 numarada GS'dan cok daha kaliteliler. Irina Osipova'yi kimin savunacagi mechul. Irina Osipova ve bir kac Rus bayan basketbolcu ile samimi muhabetlerim var.Ira'nin bana gecende dedigi su: Galatasaray'in yabancilari iyi fakat Turk oyunculari pek yeterli degil.Macin farkini RUS-TURK bayanlarinin farki belirleyecek.! Bu dusunceye katilmamak elde degil.Buna benzer bir dusunceyi Rita'da bana aktardi.

Ben bir sürpriz bekliyorum açıkçası. Taurasi ve Fowles gibi önemli iki isimlerini kaybettiler. Sue Bird de oynamıyormuş. Anladığım kadarıyla yeni bir yapılanma söz konusu. Umarım galibiyetle döneriz

Spartak moscowayi yenmek helede onlarin sahasinda, biraz mucizeye kacar bence, mersin deplasmaninda bile zorlaniyorsak ve 22 top kaybi 18 hucum ribaund veriyorsak kazanmamiz mucizeden öte, mac bizim sahamizda olsaydi kazanabilirdik ama ruslari kendi sahasinda yenmek tek kelime ile mucize bu her takim icin gecerli.
10-5 sayi fark yersek memnun olmamiz lazim averajda cok önemli.

Neden bu kadar kötümseriz anlamıyorum.
Tamam Mersin maçında çok hata yaptık ama Moskova maçında bu hataları en aza indireceğimizi düşünüyorum. Avrupa maçları her zaman farkılıdır ve bence oyuncular da bunun bilincinde sahaya çıkıp savaşarak bu maçı kazanacaklardır !

Eurosport2 maçı canlı yayınlayacakmış yayın akışında görünüyor her hafta haftanın maçı seçtikleri bir maçı canlı yayınlıyorlar sanırım. muhtemelen maçı da leziz sunumuyla CanerEler sunar.

Gokhay Bulur' Alıntı:
Eurosport2 maçı canlı yayınlayacakmış yayın akışında görünüyor her hafta haftanın maçı seçtikleri bir maçı canlı yayınlıyorlar sanırım. muhtemelen maçı da leziz sunumuyla CanerEler sunar.

maç için kanal linki bulursanız lütfen banada gönderin .

Gokhay Bulur' Alıntı:

Şifreli mi olacak ?