ELW 11. Hafta | Galatasaray 80 - Spar Girona 69

İlk çeyreği 24-15 önde kapattık.

Savunmada toparladık sonlara doğru. Hücumda iyiyiz. Kelsey ilk maçı olmasına rağmen rahat gözüküyor.

İlk yarı itibariyle takımımızı hücum anlamında beğendim.Paniğe kapılmıyoruz,keyif alarak hücum ediyoruz.

Savunmamız konusunda soru işaretlerim var,birkaç maç daha izlemek lazım takımı.Girona bana çok beceriksiz geldi bugün.

Kelsey'de ilk maçı olmasına rağmen kolay uyum sağladı.Takımıda iyi yönlendiriyor.Onun gelişi sonrasında Pelin ile Melis'i kazanabiliriz.

Keşke Anete sakatlık geçirmemiş olsaydı,keşke takıma sahip çıkan yöneticilerimiz olsaydı.

Biz devreyi 18 sayı önde kapadık,Tina 2 faul alıp kenara gelmişti.Gizem skor olarak olmasada savunmada fena değildi.Her zaman aynı katkıyı almalıyız.Tina'yı ilk yarı 10 dk oynatmış olmak çok iyi durum.

Öte yandan yine Tina'nın 10 dk oynadığı yarıda 6-12 geride başladığımız maçta 27-6 seri yaptık.

Savunması kötü ama Pelin bugün yardımcı oyuncu olarak fena şeyler yapmadı. Ama ona sorumluluk yüklersen malesef kaldıramıyor.

Tina elinden geleni yapıyor fakat kapasitesi o kadar. Daha fazlasını beklemek haksızlık olur.

Son periyotta fazla laubali oynadık, çok basit hatalar yaptık. Yine de kazanmaya yakınız büyük saçmalamazsak.

Peline maşaAllah , inşaAllah her maç böyle yüzdeli oynar.
Tina çok yoruluyor farkındayım hem savunmada hem hucumda pota altına tek ama şu basit pota altı atışları yapabilse tadından yenmez.
Kelse oyun aklı olarak takıma çok şey katar , bu güm çok yüzdesiz oynadı ama nede olsa daha ilk maçı. İlerleyen maçlarda daha yüzdeli oynar , kesinlikle potansiyelli bir oyuncu.
Acilen pota altına Anete yerine oyuncu lazım , bide Davis yerine gerçek bir amerikalı bulsalar ( bu biraz bu yönetimle hayal tabi ).
Melisi unuttum , bu maç oda çok iyi idi , ellerine , ayaklarına sağlık.