EuroCup | Galatasaray Çağdaş Faktoring - Slavia Banksa Bystrica

🏆 Kupalara layıksın sen, şanlı Galatasaray!

Ligde 3’te 3 ile yoluna devam eden #SarayınSultanları @EuroCupWomen macerasına başlıyor!

🗓 26 Ekim Çarşamba
🕖 19.00
🏟 Sinan Erdem Spor Salonu
🆚 Slavia Banksa Bystrica
🎫 Biletler satışta! 👇

muthiş bir ilk yarı .
60-22 öndeyiz. 3. çeyreğin bir çoğünu yedek kadro ile oynamamıza rağmen.
Tek aksayan şey Coates BJK maçındaki gibi pota altında basit atışları kaçırıyor.

Rakip bu kupada galibiyet görmeden elenir sanırım. pota altı savunmaları öyle kötü ki eli yüzü düzgün bir uzun orada kariyer maçını çıkarabilir. bir de bu kadar fark olmuşken ve rakip aşırı zayıfken neden as oyuncular sahada olur anlamıyorum. az süre bulanlar oynasın zaten onlarda bu maçta fark yaratabilir.

maçı 94-52 aldık.
rakip takım zayıf bir takımdı. 2. yarı Coates pota altında daha yüzdeli oldu. Takımda Miray , Arife , Devran ciddi olarak çok vasat altı kaldılar.
Birde Nackiate 3 lüklerde düşük yüzdede kaldı. Umarım diğer maçlarda daha yüzdeli olur , görünen takımın en ştörü kendisi .
Takımda ciddi olarak , topu getire bilen , asist özelliği olan ve skorer bir kısa ile eksiği var hem lig hem de avrupa için.

maçı 94-52 aldık.
rakip takım zayıf bir takımdı. 2. yarı Coates pota altında daha yüzdeli oldu. Takımda Miray , Arife , Devran ciddi olarak çok vasat altı kaldılar.
Birde Nackiate 3 lüklerde düşük yüzdede kaldı. Umarım diğer maçlarda daha yüzdeli olur , görünen takımın en ştörü kendisi .
Takımda ciddi olarak , topu getire bilen , asist özelliği olan ve skorer bir kısa ile eksiği var hem lig hem de avrupa için.

Salondaydım. Yorumunuzda miray arife ve devran isimlerinden sadece devran konusunda katılmıyorum. Oynadığı süreyi baz alarak konusuyorum. İyi idi. Zaten böyle maçlarda 10 dk ya da zorlu maçlarda 4.5 dk uzunları yedeklemesi için alındığını düşünüyorum. Kadroda olmayan simge ile berna yı da görmek isterdim ama eurocup olunca form açısından bütün yabancıların kadroda olması lazımdı. Onlara yer kalmadı.

Coates gittiği zaman çoğu maç Meltem i 4 numarada göreceğimizi düşünüyorum. Yani Mccowan, Azura, Meltem, Devran pota altı rotasyonu olacak gibi. Miray ı saymadım ama onun da pozisyonu 3.5 4 numara diye biliyorum. Eurocup durumumuza göre ocakta 1 yabancı kısa muakkak gelecektir. Yoksa Ocak sonunda elimizde azura kamile ve purvene 3 yabancı kalıyor. Duruma göre muakkak 4 yaparız orayı.

Stevens düğün işleri nedeniyle Kasım ayı boyunca olmayacak deniliyor. Eğer bu doğruysa ve McCowan da oynamayacak ise en önemli 2 oyuncumuz lig ve EuroCup maçlarının bazılarını kaçırmış olacak. Coates malesef beklediğim performansın altında kaldı,zaten geçici olarak alındığı için bu durumu pek önemsemiyorum. Ama Stevens ve McCowan’ın olmaması bizi olumsuz anlamda çok büyük etkileyecektir. Ayrıca takımın lig ve Avrupa’da iddiasının olabilmesi için üst düzey bir guard transferi mutlaka yapması gerekiyor. Çukurova ve Fenerbahçe’nin şu anki kötü performansı yanıltıcı olmasın. Bu iki takım da WNBA‘den çok kaliteli hatta MVP adayları oyuncular aldılar;Jones,Gray,January,Bonner,Emma Meesseman,Breanna Stewart gibi. Ve bu oyuncuların çok büyük kısmı Ocak ayında bu takımlara katılacak. Bizim de bu kalitede bir guard transferi yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

Salondaydım. Yorumunuzda miray arife ve devran isimlerinden sadece devran konusunda katılmıyorum. Oynadığı süreyi baz alarak konusuyorum. İyi idi. Zaten böyle maçlarda 10 dk ya da zorlu maçlarda 4.5 dk uzunları yedeklemesi için alındığını düşünüyorum. Kadroda olmayan simge ile berna yı da görmek isterdim ama eurocup olunca form açısından bütün yabancıların kadroda olması lazımdı. Onlara yer kalmadı.
Umarım sizin dediğiniz gibi katkı verir. Bu arada Sude nin dönüş tarihi bilginiz var mı ?

Kamile fena değil aslında.
Jurjane ve Pulvere , 4. ve 5. yabancı olarak takımda olacaklar gibi. Zaten sadece avrupa da oynayacaklar. tabi sakatlık olmaz ise diğer yabancılarda lig için.
Esas kadroda Kamile Nacickaite , Azura Stevens ve en önemlisi alınacak kısa , skorer bir amerikalı olacak tabi Teaira McCowan Türk statüsüne geçip oynamaya başladığı zaman.
Euro cup için daha iyisini bu bütçe ile hem de 4. ve 5. yabancı için almamız zor olurdu.
Esas bu sene başarılı olup , McCowanı elde tutup , gelecek sezon için , Euroleague için çok iyi yabancılar almalıyız.

Kamile fena değil aslında.
Jurjane ve Pulvere , 4. ve 5. yabancı olarak takımda olacaklar gibi. Zaten sadece avrupa da oynayacaklar. tabi sakatlık olmaz ise diğer yabancılarda lig için.
Esas kadroda Kamile Nacickaite , Azura Stevens ve en önemlisi alınacak kısa , skorer bir amerikalı olacak tabi Teaira McCowan Türk statüsüne geçip oynamaya başladığı zaman.
Euro cup için daha iyisini bu bütçe ile hem de 4. ve 5. yabancı için almamız zor olurdu.
Esas bu sene başarılı olup , McCowanı elde tutup , gelecek sezon için , Euroleague için çok iyi yabancılar almalıyız.

Jurjane ve Pulvereyi kastetmiştim. Kamile aklımdan çıkmış. Yoksa kendisi çok iyi oyuncu.