Football Manager

http://www.gameplay.com sayfasından orj. oyun siparişi verdim bgn

27 pound
bu oyun için değer diye düşünüorum =)

korsanlarını aldığın zmn crack dosyaları fln bayıyıo paşalar gibi oynarım artık
27 pound 67 milyona tekabul edio orj. almak isteyenlere duyurulur :muhaha

oıyunun kalitesi tartışılmaz adfamlar iyi iş yapıyor

ve bana göre cm yi geride bırakdılar

Evet FM ci beyler sizi buraya alalım :)

Tequila, Parma, Spree v.s. v.s. deneyimlerinizi diğer forum kullanıcıları ile paylasmanızın zamanı geldi de geciyor. ;)

Ilk ben baslayayım sorulara . CM' den sonra FM' ye geçiş yapmak biraz zor oluyor, henüz FM ye alıştığım söylenemez ama en azından çabalıyoruz :p

* Öncelikle; takımdaki oyuncuların training programının nasıl olmasını tercih edersiniz?

* Maç taktikleri nasıl olmalı ? Öncelikli işe yarar bir taktik formantasyon var mıdır?

* İyi ve ucuz oyuncular hangileri?

1- önce antreman mevzusunda , sende ayarlıyabilirsin lakin ben ayarlamıyorum oyuncularn özellikleri düşüyor ama bunun için gerekli sitelerde antreman programları mevcut ordan indirebilirsin. Ama bana göre hiç dokunmamak daha iyi sadece yardımcı antrenörlerini iyi tut yeter.

2- Maç taktiklerine gelince,takımına göre sistem en iyisi ama 4-4-2 bu oyunda ingiltere liginde çok başarılı bi sistem yada 4-2-3-1 her takıma uyan sistemler onada sen karar ver.

3- Bi ara oyuncu listesini yollarım sana genç ve yetenekli ucuz.

Tequila' Alıntı:
1- önce antreman mevzusunda , sende ayarlıyabilirsin lakin ben ayarlamıyorum oyuncularn özellikleri düşüyor ama bunun için gerekli sitelerde antreman programları mevcut ordan indirebilirsin. Ama bana göre hiç dokunmamak daha iyi sadece yardımcı antrenörlerini iyi tut yeter.

2- Maç taktiklerine gelince,takımına göre sistem en iyisi ama 4-4-2 bu oyunda ingiltere liginde çok başarılı bi sistem yada 4-2-3-1 her takıma uyan sistemler onada sen karar ver.

Hmm tamam teşekkürler canım :)

Ayrıca Penalty Takers listesi yok mudur? En denyo adamım penaltı kullanıyor maçta , bir turlu nerden degistirecegimi bulamadım.

ARdaQue' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

Hmm tamam teşekkürler canım :)

Ayrıca Penalty Takers listesi yok mudur? En denyo adamım penaltı kullanıyor maçta , bir turlu nerden degistirecegimi bulamadım.

vardır tactics bölümünde :)
penalty takers free kick takers sağ üstte bulabilirsin hepsini

Dakika bir gol bir ; yaşı 16' dan genç olan oyuncular A Takımda herhangi bir resmi karşılaşmada forma giyemiyorlar. Direk INE durumunda kalıyorlar. Sadece friendly match de oynatabiliyorsun :)

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp :)

ben 00-01 oynarım xp'de çalışmıyor

fm 2006'da fiorentina takımımın golcu sıkıntısı yok ama co-ownership ve kiradan gelen adamları birde sozlesmesi biten rui costa ile toldoyu yu kesin kap 2 senelik sozlesme yap yuvalarında bıraksınlar futbolu

luca toni ile bazzani muazzam goller atıyorlar bojinovu orta alanın sag bolumunde de oynatabilirsin :atki

ARdaQue' Alıntı:
Dakika bir gol bir ; yaşı 16' dan genç olan oyuncular A Takımda herhangi bir resmi karşılaşmada forma giyemiyorlar. Direk INE durumunda kalıyorlar. Sadece friendly match de oynatabiliyorsun :)

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp :)
bildiğim kadarıyla profesyonel anlaşması olmayan oyuvcuları oynatmak reelde de yasak.çocuk işçi çalıştırmak gibi birşey sanırım.hatta ajax gibi kulüplerin buna benzer konulardan başının ağrıdığından bahseden bir yazı okuduğumu hatırlıyorum.