Neler yeni

Galatasaray 37. Başkanı Mustafa Cengiz

Serdar bey 2000 oyla başkan seçilen M.Cengiz 300 - 400 oyla ibra edilseydi sorun olmayacaktı neden 300 - 400 oyla ibra edilmeyince sorun oluyor

Ayrıca madem 2000 oyla seçildi,o zaman o ibra edenler gelip ibra etselerdi,demek ki o oy veren 2000 kişinin çoğusu memnun değil yönetimden

Dursun Özbek hem mali hem idari olarak ibra edilmemeliydi.Bu konuda ters bir şey diyen yok zaten.

Ne güzel,bundan sonra kötü yönetimlerin taraftar tarafından savunulması " Başkan gitsinde yerine Dursun Özbek mi gelsin ? " şeklinde olacak,bu belli
Dursun Özbeki ibra eden genel kurul üyeleri neden Mustafa Cengizi ibra etmedi diye düsündünmü hic? Dursun Özbek o üyelere kendi Otelinde yediriyodu iciriyodu bedavaya, hepsinin bi cikari vardi Dursun Özbekten ve liseliydi...

Benim icime böyle cikar düsününen rant pesinde kosan insanlarin Baskani 300 oyla indirmesi icime sinmiyor. Kötü Yönetmek bazi konularda beceriksiz olmak benim icin ibra etmeme nedeni degildir.

İbrasızlık kararı etik değil ancak geldiğimiz noktada bütün üyelerin yönlendirmeli olsun olmasın bu hakkı kullanmakta serbest olduğunu bilmeliyiz. MC'nin de zamanında geçmiş yönetimleri ibra etmediği gibi. MC yeni bir yönetimle hiçbir pozitif katkı sağlamamış yöneticileri dışarıda bırakarak seçim kararı almalıdır.
10tane 18 Yasinda GS Liseli cocuklar kendilerini baskani indirebileceklerini saniyolar, ultrAslana küfür ediyor. Ibra bittikten sonra resim cekinip orta parmak gösteriyolar? Bu senin icine siniyomu? Bu cocuklari kim yönlendiriyo? Mustafa Cengiz beceriksiz olabilir ama bu onu ibra etmemek icin bir neden degil bana göre.

Eger bunun yolu acilirsa, Galatasarayimiza baskan dayanmaz.... 200-300 kisi her sene begenmedigi icin, fikirleri uyusmadigi icin Baskan indirir...yönetim sekline bakmadan

O liseli gençlerin fotoğrafı bir doğum gününden diye biliyorum,kongreyle alakası yok.Ayrıca o gençler sosyal medya'da resmen hedef gösterildiler,teker teker sosyal medya hesapları paylaşıldı.Utanç verici olaylardan biride budur,liseliler eleştirilmez değil ama birilerinin niyeti başka bence,liseye ve liselilere çamur atmak,itibarsızlaştırmak için pusuda bekleyenler var.Lise kapatılsın diyenler bile vardı ki resmen ağlanacak bir konu,cehalet çok tehlikeli ve utanç verici bir şey.

10tane 18 Yasinda GS Liseli cocuklar kendilerini baskani indirebileceklerini saniyolar, ultrAslana küfür ediyor. Ibra bittikten sonra resim cekinip orta parmak gösteriyolar? Bu senin icine siniyomu? Bu cocuklari kim yönlendiriyo? Mustafa Cengiz beceriksiz olabilir ama bu onu ibra etmemek icin bir neden degil bana göre.

Eger bunun yolu acilirsa, Galatasarayimiza baskan dayanmaz.... 200-300 kisi her sene begenmedigi icin, fikirleri uyusmadigi icin Baskan indirir...yönetim sekline bakmadan
Söylediğim şeyle çıkardığınız anlam farklı. Bu çocukları yönlendirenler de bu çocukların arkasına saklananlar da belli. Ben seçim ihtiyacının kongreden bağımsız olarak alınması gerektiğini düşünüyorum. Ciddi manada Galatasaraya hiçbir şekilde pozitif bir katkısı olmayan, iş bilmeyen bir yönetim. Becereksiz olmak tam da ibrasızlık sebebidir. Kendini akıllı sanan liseliler sayesinde Cengiz kahraman oldu. Ben kişisel olarak ne Cengiz gibi başkanları kabul edebilirim, ne de köşebaşıjı tutan liseci zihniyetine.

Hedef gösterme konusuna gelince. O hareketi yapıp oraya koyacak cesaretiniz varsa, yarın biri çıkıp size konuşunca ağlanmak gereksiz. Biz de 18 yaşında olduk. Ortada şiddet de olmadığına göre herkesin gerekli mesajı aldığını düşünüyorum.

Başkan bugün yarın seçim kararı alsın,umarım kendiside katılabilir seçime,böylelikle mağdur konumunda da olmayacak,sonuçta o kongrede kendisini başkan yapan kişiler oy kullanacak,seçimden çekinmeye hiç gerek yok,başkan iyi şeyler yaptığını düşünüyorsa seçimden çekinmesine gerek yok,madem çok başarılı yine seçilir,hele sezon sonunda şu sandıklar kurulsun.

Dursun Özbeki ibra eden genel kurul üyeleri neden Mustafa Cengizi ibra etmedi diye düsündünmü hic? Dursun Özbek o üyelere kendi Otelinde yediriyodu iciriyodu bedavaya, hepsinin bi cikari vardi Dursun Özbekten ve liseliydi...

Benim icime böyle cikar düsününen rant pesinde kosan insanlarin Baskani 300 oyla indirmesi icime sinmiyor. Kötü Yönetmek bazi konularda beceriksiz olmak benim icin ibra etmeme nedeni degildir.
Kötü yönetim ve bereksizlik ibra edilmeme gerekçesi değilse, nedir? İbra etmemek için ne yapılması lazım?

2000 oyla seçilen bir başkan 20-30 oy farkla ibra edilmiyorsa suçu kendinde aramalı. O salona sana oy vermiş 50-100 kişi getiremiyorlarsa bıraksınlar bu işi. Üstelik bu yaşananlar sürpriz değil. Önceki divanda başkan ile üyeler arasında ibra restleşmesi yaşanmış. Hem rest çekip hem de kaybedince sızlanmak çocukça bir tavır.

Kötü yönetim ve bereksizlik ibra edilmeme gerekçesi değilse, nedir? İbra etmemek için ne yapılması lazım?

2000 oyla seçilen bir başkan 20-30 oy farkla ibra edilmiyorsa suçu kendinde aramalı. O salona sana oy vermiş 50-100 kişi getiremiyorlarsa bıraksınlar bu işi. Üstelik bu yaşananlar sürpriz değil. Önceki divanda başkan ile üyeler arasında ibra restleşmesi yaşanmış. Hem rest çekip hem de kaybedince sızlanmak çocukça bir tavır.
Akraba cevrelerine Galatasaray Külübünde is verme, bazi branslarin basina getirilmesi bu insanlarin, Yakin menajerle para yedirme, külübü daha cok borca sokma vs vs

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)