Galatasaray 37. Başkanı Mustafa Cengiz

hadi bakalım sıkıysa ibra etmeyin başkanı. taraftar neler yapar görün siz o zaman kokuşmuş liseci zihniyet. başta malum dava açan şahıslar olmak üzere...
 
Abdurrahim Albayrak: "Amatörleri belli bir süre kapatmamız lazım. Buna taraftarlar da razı olmalı. Bunları yapamazsak kapıya kilit vururuz. Bütün sponsorlar anlaşma iptali için yazı gönderdi. Zaten uzun sürede taraftarlar tribünde olmaz."

Abdurrahim Albayrak: "Hiçbir kulübün bu maaşları ödeme şansı yok. Mustafa Cengiz önderliğinde her gün konuşuyoruz. Bütün sponsorlar anlaşmaları iptal etti. Bu paralar ne bu sene, ne gelecek yıl ödenebilir. İndirime mecburuz, hiçbir gelirimiz yok."
 
Doğa Sigorta'dan Albayrak'a cevap geldi. Doğa Sigorta CEO'su Nihat Kırmızı, Ajansspor'a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"SÖZLEŞME FESİH TALEBİMİZ OLMADI"
Doğa Sigorta olarak tüm yükümlülüklerimizi yerine getirdik. Bizim tarafımızdan bir problem yok. Anlaşmamıza göre tüm ödemelerimizi gerçekleştirdik. Bir sözleşme fesih talebimiz de olmadı. Sezonun devamında da anlaşmamızı sürdüreceğiz. Gelecek sezon için de tekrar ne yapabileceğimizi hem basketbol tarafında hem futbol tarafında oturup konuşacağız.
Sizin derdiniz nedir, sayın Albayrak?
 

Üst