Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz: İnsan dünkü oyunu görünce, şu kadro olaydı da Şampiyonlar Ligi'ne devam etseydik diyor.

Eee biz sana bunun için baskı yaptık.
Hatta sen kurmadın diye beddua ve sövgü aldın.
Daha yeni mi aklın başına geldi mübarek?

CAS'taki davayı kazanmışız. Buna göre anlaşmalar gözden geçirilmeyecek ve eski anlaşma geçerli olacak. Bu da demek oluyor ki anlaşmaya uyduğumuz taktirde men cezası gibi bir şey bizi beklemiyor olacak. Yönetimi kutlarım. CAS'ta bir dava kazanan ilk Türk kulübü olduk sanırım. Bu da önemli bir şey tabii lobi açımızdan.

Yönetim idari açıdan ibra edilmedi. 1 ay içinde seçim kararı alınacak. Mustafa Cengiz bu seçimde aday olamıyor.

Futbol takımına çelme takılmıştır.
Şampiyonluk şansımız azalmıştır.

Mali yönden ibra edip idare yönden ibra etmemek nedir?
Hemde şampiyonluk arefesinde.
Liseci zihniyetiniz batsın!

Dursun Özbek ve Ünal Aysal ibra edildi.
Neden çünkü Liseli.

Adnan Polat ve Mustafa Cengiz edilmedi.
Neden çünkü Lisesi değiller.

Liseciler bu kulüpte çok büyük bir kangren.
Derhal bu kangreni kesmek lazım.
Yoksa 1 adım ileri gidemeyiz...

Yönetim idari açıdan ibra edilmedi. 1 ay içinde seçim kararı alınacak. Mustafa Cengiz bu seçimde aday olamıyor.

Mustafa Cengiz'i bu forumda en çok eleştiren insanlardan biriyim belki de başında geliyorumdur. Hatta birçok kez Dursun Özbek yönetiminden de beter olduklarını düşündüğümü söylemiştim. Hala da Özbek ile kafa kafaya durumdadırlar benim için kulübü kötü yönetmek adına.. Al birini vur ötekine yani.

Fakat Dursun Özbek liseli olduğu için ibra edilirken, Mustafa Cengiz'in edilmemesi üzücüdür. Oy kullanıyor olsam iki başkanı da idari yönden ibra etmem o ayrı konu ama biri ediliyorsa diğeri de edilmeli. Biri edilmiyorsa diğeri de edilmemeliydi. Adaletli olmak bence bunu gerektirir.

V For Vendetta adlı filmde kurgu olarak Ingiltere'nin kurtulması için sembolik olarak parlamento binasının yıkılması gerektiği empoze edilirdi.

Çok kaba bir tabirle Galatasaray Lisesi, Galatasaray Spor Kulübü'nün önünde bir pranga oldu.

Mustafa Cengiz'in ibra edilip edilmemesi tartışılır lakin.

Dursun Özbek denen kişinin ibra edilip Mustafa Cengiz'in ibra edilmemesi bu lisenin en büyük ayıbı olarak tarihe kara leme olarak geçti.

Haram zıkkım olsun.

Mustafa Cengiz beceriksizdi evet ama asla Dursun Özbek gibi hirsiz degildi.
Dursun Özbeki ibra edip Mustafa Cengizi ibra etmeyenler, yeniden Dursun Özbek gibi birisini basa getirip Galatasaray Külübünün Kaynaklarini yakinlarina, menejerlere peskes cekmek olacaktir. YAZIKLAR OLSUN

Dursun Özbek çok eleştirdik ama bunu hak etmedi. Liseli ve liseci zihniyet yine Galatasaray'ın önüne geçti!

Dursun Özbek gibi tarihin en kötü yönetimini ibra edip, takım şampiyonluğa giderken Mustafa Cengiz’i ibra etmemek en hafif tabiriyle Galatasaray’a, bu şanlı armaya ihanettir.

Bakalım başkan adayları kim olacak.
Dursun Özbek olmaz umarım.

Keşke sorumluluk alsa da Burak Elmas'ı görsek o koltukta...

Cikip ozur dileyeceksin hem de tipis tipis ! saatler gectikce bir tek ben mi rahatsiz oluyorum. Oyuncularin Hocanin ve Taraftarin insan ustu gayretiyle kazandigi maci unutturdu bize ne yazik ki!

Baskan sen cik ozur dile ve sonra cek git. Euroleauge Finalinde Feneri yenip sampiyon olsak anlayacagim ama siradan bir galibiyet icin 20 yili bir cirpida cope attin.

Sadece istifasini istemiyorum once ozur dileyecek ondan sonra istifa edecek.

Hic kimsenin sevincimizi kursagimizda koyma hakki yoktu, hele hele bu Galatasaray Baskani olmamaliydi!

30 yildan fazla bir sure Galatasarayi takip ederim. Basketbolla Galatasarayli renklere gonul vermis bir insanim ama boylesine kepaze bir aciklamayi yikici buldum ve hala kaldiramiyorum bu durumu!

Yaptigi gaf Galatasaray Spor Klubu baskanliginda birine yakismamisti. 2 gun once de 10 yil da amator branslara 200 milyon usd harcadik borcumuz bu yuzden yuksek diyerek son umudu da tuketmisti bende.

Liseli miseli anlamam ben, bir insan 1000 dusunup 1 konusacak hele bu GS Baskaniysa daha da cok dusunecek!

Yolun acik olsun, Gaflarin efendisi!

Haksizlik Editi : Zamanlamasi dogru degildi tek icime sinmeyen durum bu, onun disinda sportif anlamdaki basarisizligi ozellikle transfer konusunda klubu zarara ugratmistir bana gore. Bakiniz: Gomis ve sonrasi.

Son düzenleme:
Bu nerden çıktı şimdi böyle kritik bir zamanda. Eğer başarırsak tarihimizin en önemli şampiyonluğu olacak dediğimiz bir yarışın tam ortasındayız; birlik beraberlik gerekirken liseciler darbe yapıp başkanı indiriyor. Dursun’a evet deyip mustafa cengiz’i ibra etmemeyi kimse açıklayamaz. Şu olayı başka hiçbir kulüpte göremeyiz. Yazık oldu.

Mali yönden belki son 20 yılda ilk defa karda olabiliriz fakat tarihimizin en kolay şampiyonlar ligi grubunda takımı forvetsiz bırakan, amatör şubeleri özellikle basketbolu boşlayan ve o şubelere yatırımcı bulamayan bir başkandır kendisi. Biliyorsunuz ki bu yıl Türk Telekom ile stadyum reklam anlaşmamız da bitiyor. 10 yıllık 150 milyon euroluk gelir elde edebiliriz doğru kişilerle. Ama bu kişi Mustafa Cengiz değildir. Eğer ona kalırsak Nef tir Doğa Sigorta gibi bedavaya reklam anlaşması yapabiliriz. Bize vizyon sahibi ve araştıran çabalayan bir başkan lazımdır.

Mali yönden belki son 20 yılda ilk defa karda olabiliriz fakat tarihimizin en kolay şampiyonlar ligi grubunda takımı forvetsiz bırakan, amatör şubeleri özellikle basketbolu boşlayan ve o şubelere yatırımcı bulamayan bir başkandır kendisi. Biliyorsunuz ki bu yıl Türk Telekom ile stadyum reklam anlaşmamız da bitiyor. 10 yıllık 150 milyon euroluk gelir elde edebiliriz doğru kişilerle. Ama bu kişi Mustafa Cengiz değildir. Eğer ona kalırsak Nef tir Doğa Sigorta gibi bedavaya reklam anlaşması yapabiliriz. Bize vizyon sahibi ve araştıran çabalayan bir başkan lazımdır.

Dursun Özbek yapar artık!