Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
1milyar Tl degil 225 milyon tl 5 sene sonunda,5 sene sonrada yokum diyor verdiginiz bilgi dogru olsun lutfen
10 sene 5+5 725 milyon tl + kdv. yani sözleşme tamamlanırsa kulübe 1 milyar tl aktarmış olacak. İkinci 5 yılda olup olmayacağına da sizin gibilere bakarak karar vermez umarım.
Sizin zihniyetle Murat Ülker'e ana avrat saymalı FB taraftarı. Kulübe iş yaptı ama sonra mali olarak yarı yolda bıraktı diye küfür etmeliler.

Hep derim milyar dolar servetim olsun şu kulübe zırnık koklatmam. Genel kuruldaki ve taraftar arasındaki muadilleriniz hayatı zehir eder.

Geçen seçim olduğu gibi yine Eşref Hamamcıoğlu diyorum. Saygısız ve narsist bir adam ancak ayakları yere basan, popülizme kurban gitmeyen bir profil çiziyor. Geçen seçim Yiğit Şardan hazırlanmadan, ciddiyetsiz tavırlarla gitmeseydi onu desteklerdim, Burak Elmas ile ilgili epey yazmıştık, ne yazık ki haklı çıktık.

İşin komik yanı; birkaç yıl önce camiada aklı selim sahibi herkes Dursun Özbek'e karşı Mustafa Cengiz'i destekleyerek üçlü çektiren reisi yıkarken şimdi tam tersi bir durum olmuş gibi duruyor.

2 Başkan adayı da bana güven vermiyor. Geçen yıl ki seçimde Metin Öztürk'ü taze bir nefes olduğu için desteklemiştim ama Dursun Özbek için kendini feda etmesiyle gözümdeki değerini bitirdi. Keşke Adnan Polat aday olsaydı. Ondan sonra gelen her başkan (3-4 aylık emanetçi başkan Duygun Yarsuvat'ı bir kenara koyuyorum) ayrı skandallarla Galatasaray'ı küçülttü. Onun değerini hiç bilemedik.

4 Haziran'da kim seçilirse seçilsin ilerisi için umudum yok. Seçilen başkan Andreas Pistiolis'e dokunmasın ve büyük bir bütçe versin yeter.

10 sene 5+5 725 milyon tl + kdv. yani sözleşme tamamlanırsa kulübe 1 milyar tl aktarmış olacak. İkinci 5 yılda olup olmayacağına da sizin gibilere bakarak karar vermez umarım.
Sizin zihniyetle Murat Ülker'e ana avrat saymalı FB taraftarı. Kulübe iş yaptı ama sonra mali olarak yarı yolda bıraktı diye küfür etmeliler.

Hep derim milyar dolar servetim olsun şu kulübe zırnık koklatmam. Genel kuruldaki ve taraftar arasındaki muadilleriniz hayatı zehir eder.
Bana bakarak degil kardesim tamam laf sokucagina az haber izle

Adam 5 yildan sonra yokum dedi bu 1
Hersene sözlesmeden cikis maddesi var benden daha iyisi gelirse cikarim dedi bu 2

Laf sokma çabasi ile yaziyorsunuzda içi bombos

Bana bakarak degil kardesim tamam laf sokucagina az haber izle

Adam 5 yildan sonra yokum dedi bu 1
Hersene sözlesmeden cikis maddesi var benden daha iyisi gelirse cikarim dedi bu 2

Laf sokma çabasi ile yaziyorsunuzda içi bombos

Daha iyi teklif varsa sorun çıkarmadam çıkarım demek kötü bir şey mi? 5 yıl sonra ben çıkarım diyorsa 5+5 sözleşmeyi neden yaptı? Bakın arkadaş ne hesabnız var bilemem ama şu kulübe katkı sağlayan insanlara saldırmaktan vazgeçin.

Ben kötu demedim zaten

Adam ben 5 yil icin varim diyor ,sonraki 5 yil benim böyle bir param yok diyor.

Ben Erden beyi basitlestirmedim.

Bir yola cikildi hemen ben yokum demesi helede bu mevzu vizyonsuzlar gurusu Elmas yönetimindeki adamlar icin yapmasina söyledim

Dursun Özbek Basketbolda bütcemi vermiyor direk istifa etsin

Klüpde ödememi yapilmiyor direk istifa etsin

Birilerine peşkesmi cekiliyor hemenz istifa etsin

Amma yola ciktigin birisine Asolanda Galatasaray ise ben yokum diyemezsin

Kaldiki kendiside durumu anlamiski Sportif A.s de görev alcak

Kimsenin Erden Timurun yaptiklarini elestirdigi yok

Nasil anlamak isterseniz öyle anlayin

Dursun Özbek hayatinda Galatasaray Spor klubunde yönetici olmadan 5 ayda Baskan oldu

Ilk zamanlarinda büyük hatalar yapti sonrasinda kurdugu takimla gelen basarilar satislar ortada.

Simdiki yönetimde Klubu yonetmekde daha ehil insanlar bence söylemleride yerinde

Galatasaray icin hayirlisi kimse o gelsin

Bu seçimde Dursun Özbek ve listesinin kazanması gerekiyor. Daha önce çok hataları oldu evet ama inanıyorum ki hatlarından ders alarak bu sürece gelmiştir.
Neden seçilmesi gerekiyor peki? Bence en önemli 2 neden👇
1-Karşısında ondan daha güçlü ve maddi olarak daha zengin bir başkan adayı olmadığı için. Çünkü artık gerektiğinde cebinden para çıkaracak bir başkan lazım. Eşref bey her seferinde takımı küçülteceğinden bahsediyor. Bu yüzden Dursun Özbek başkan olmalı.
2-Yönetim listesi diğer listeye göre çok daha güçlü ve zengin. Ayrıca listesinde Cemal Özgürkey, Erden Timur, Mehmet Cibara, Dikran Gülmezgil ve İbrahim Sarıkaya gibi proje üretecek yetkinlikte isimler mevcut. Bu yüzden başkan Dursun Özbek olmalı.

İşte bu 2 sebeb yüzünden başkan seçilmeli. Yoksa bizde geçmişteki hatalarını unutmadık. Ama bu süreçte Dursun Özbek yönetiminin seçilmesi daha uygundur. Yine de hayırlısı olsun inşAllah...

Bu seçimde Dursun Özbek ve listesinin kazanması gerekiyor. Daha önce çok hataları oldu evet ama inanıyorum ki hatlarından ders alarak bu sürece gelmiştir.
Neden seçilmesi gerekiyor peki? Bence en önemli 2 neden👇
1-Karşısında ondan daha güçlü ve maddi olarak daha zengin bir başkan adayı olmadığı için. Çünkü artık gerektiğinde cebinden para çıkaracak bir başkan lazım. Eşref bey her seferinde takımı küçülteceğinden bahsediyor. Bu yüzden Dursun Özbek başkan olmalı.
2-Yönetim listesi diğer listeye göre çok daha güçlü ve zengin. Ayrıca listesinde Cemal Özgürkey, Erden Timur, Mehmet Cibara, Dikran Gülmezgil ve İbrahim Sarıkaya gibi proje üretecek yetkinlikte isimler mevcut. Bu yüzden başkan Dursun Özbek olmalı.

İşte bu 2 sebeb yüzünden başkan seçilmeli. Yoksa bizde geçmişteki hatalarını unutmadık. Ama bu süreçte Dursun Özbek yönetiminin seçilmesi daha uygundur. Yine de hayırlısı olsun inşAllah...
Hayır seçilmemeli.

O zaman Nef organizasyonunu unutun. Siz sanıyor musunuz ki Eşref bey seçildiğinde yine bu organizasyon devam edecek. Sırf Bu organizasyonun, Turgay beyin, Pistioulis'in devam etmesi için bile Dursun Özbek seçilmeli. Bu da yukarıda ki 2 maddeye ek olarak 3.madde olsun..
NEF adamına göre Galatasaray'a yardım etmiyor. Senelerdir yardım ediyor zaten kulübe başkandan bağımsız. Başkana ve yönetime göre Galatasaray'a yardım eden de ben Galatasaraylıyım demesin zaten!

O zaman Nef organizasyonunu unutun. Siz sanıyor musunuz ki Eşref bey seçildiğinde yine bu organizasyon devam edecek. Sırf Bu organizasyonun, Turgay beyin, Pistioulis'in devam etmesi için bile Dursun Özbek seçilmeli. Bu da yukarıda ki 2 maddeye ek olarak 3.madde olsun..
Ne alakası var? Adam kaç senedir her türlü desteği veriyor zaten kulübe. Kaldı ki Eşref Hamamcıoğlu da açıklama yaptı devam edeceğiz diye.

Erden Timur bu sefer tarafını net şekilde belli etti. Umarım dediğiniz gibi olur. Ama Eşref beyin sizin gibi düşünmediğine eminim.

Anlayış olarak bakarsak, Hamamcıoğlu yönetiminin amatör branşlara çok ilgi göstereceğini zannetmiyorum, ama orada bir hava yakalandıysa ona da dokunmayacaklardır. Yani NEF ne verirse, şube öyle gider.

Dursun Bey'i görmezden gelirsek, listenin geri kalanında GS şubeleri için zamanında iyi işler yapmış insanlar var. En iyisi bir taraf belirlemeden, olacakları görmek. Açıkçası basketbol tarafına hayırlı ne olacaksa, o olsun.

Nihat Bölgi sen ne kadar boş bir adamsın ya. Hayatın tatava. Yazığın şeylerin çoğu başka yerden copy paste ve saçma. Bilgin yok ama fikrin var. Ne geçiyor eline?