Galatasaray:59 - Besiktas:66

Botaş maçımızdan sonra 2. haftada çok önemli 2. maçımız.. Umarım alırız derbiyi...

Bu maça gitmek farz oldu.

Erkek maçına gelecekler 2 saat önce gelsin. Bu takıma bu maçta destek veremezsek bizim ayıbımız olur.

Onursal kardeş maç abdi ipekçi de okeyde erkeklerin maçı ankarada!!! hayır warsa bildiğin 1 yol ben her 2 sindede salonda olmaya hazırım :)

Kızların maçlarını Ahmet Cömertte oynamasına alıştıgımızdan Abdi İpekçi görünce erkek takımda orada sandım :)

Oyuncularımızdan birkaci çok iyi biliyorum ki kendilerini Abdi İpekçi'de daha rahat hissediyor, oranın potlarını daha çok seviyrlar.

Geçen sene Ahmet Cömertte ki BJK maçı çok keyifli ve güzel bir maçtı. Bizim içinde iyi bir galibiyetti.

Bu sene BJK yatırım yapıp kadrosunu güçlendirdi amabizim kızlarda tecrübe kazandı ve bence biz çok iyi bir ekibiz.

Hadi kızlar seri galibiyetler alalım.

Dershanem saat 12.30 da btiyor :)
Maça gelmem zor gözüküyor ama bana Salim derler sagım solum pek belli olmaz Alternatifler üretilebilir :roll: 8)

Galatasaray:59-Beşiktaş:66

Galatasaray: Tuğba 15, Nebahat 2, Tuğçe 13, Saynur 3, Gülçin 10, Saynur 8, Duygu 0, Gamze 2, Seda 6

Beşiktaş: Esmeral 22, Ceyda 2, Nihan 13, Yasemin 2, Arzu Özyiğit 14, Esra 6, Duygu 0, Bengü 0, Nura İmamoviç 7

Arkadaslar Mactan izlenimlerimi soylemem gerekirse koparabilecegimiz bir maci malesef verdik..iceriyi fazla derecede bosa zorladik..3 kisilik savunmanin arasindan turnike atma cabalari acikcasi bisi bitirdi..

onun disinda besiktasta bizde oldukca mucadeleci bir oyun sergiledik...herseye ragmen kizlarımız mucadele etti...

iyi gunlere insallah...

Ilk haftada çok güshel bi galibiyet almıştık ama bu hafta olmadı nyse önümüze bakıcaz...

Canları sağolsun.Botaş'ı yenerek zaten kalbimizi kazandılar.Bu haftaları iyi değerlendirebilirsek play-off yapabiliriz.