Galatasaray:68- Y.Bosna:59 (Yıldız Bayan)

G

Guest

Misafir
17 Ocak Pazartesi
Saat 17.00
Yer:Bayrampaşa Spor Salonu

İlgilenenlere duyurulur:)

bu maçtan sonra birkaç hafta yıldızların önemli maçı yok ama genç ve küçük takım maçlarına bekleriz..

puan durumunu hala bilmiyorum öğrenmeye çalışıcam bugün antrenöre sorarım.

Kızlarımız maçı rahat kazanmış. Genç Aslan Yüreklilerimize tebrikler. Tek üzücü haber Pelin sakatlanmış :( Geçmiş olsun umarım önemli bir problem yoktur.

Maçı rahat götürdük son dakikalarda biraz fark azaldı.Maçı 59-68 kazandım.Tebrikler kızlara..

Buarada rakip ilk 3'de yeralıyor yanlış bilmiyorsam...

image_00022.jpg

image_00025.jpg

Tequila' Alıntı:
tbrkler kızlara
hayatımda şu salon kadar itici bi salon görmedim

Salon'un parkeleride berbat , devre arası biraz atış yaptık pota altındaki parkelerin altı boş vsvsv

Buarada Pelin'e geçmiş olsun Bayan takımdan ablası kendi elleriyle bandajını yaptı.

Tebrikler kizlar.Yine her zamanki gibi inanilmaz mücadele ettiniz. Böyle giderse sizin hicbir macinizi kacirmayacagiz cünkü bu mücadeleyi izlemek bize inanilmaz keyif veriyor...

Ellerinize yüreklerinize, sağlık kızlar. Maçta hep öndeydik sonlara doğru kapansa da koparmayı bildik. Böyle devam ettikçe elimden geldiğince her maçta bulunacam.
Pelin'e geçmiş olsun, sakatlığına rağmen seke seke de olsa süre aldı son dakikalarda.
Maçta bir anda 5 6 kişilik Daçka genç takımının oyuncuları da yanımıza gelip eşlik ettiler bize sağolsunlar. Bir de yine maçın sonrasında Fenerbahçe'nin maçı vardı Daçka ile. Daçkalı'ların yanında çok büyük kalıyorlardı.
Bir dahaki maça spor ayakkabı ile gidecem tribünden şut sokmak zor oluyor. :)
Tekrardan ellerinize yüreklerinize sağlık kızlar, maç duyurularını bekliyoruz. Bundan sonra da Erkek genç takımımızın maçına gittim, erkek bölümüne o maçla ilgili düşüncelerimi de yazacağım.

Ben X.Utkudayim su anda.Macla ilgili buraya genel ve size ozel yorumlarda bulunucam.Yarin yazarim sanirim.
Hepinize cani gonulden tebrikler kizlar.

Bu arada Yeşilyurt maçında yazdım buraya da yazayım. Hakemler sanki 3stepsten 1ini çalacaz deyip çıkmışlar bütün alt yapı maçlarına. Erkek maçının devre arasında Ron Johnson ve Crystal'a bundan bahsettim, 2. yarıda da hakemler sağolsunlar beni mahçup etmeyip, yanıltmadılar. Cidden ya ben steps nedir bilmiyorum ve de herkes, ya da hakemler bilmiyor.