Galatasaray 75 - 82 Ceyhan B / Canınız Saolsun..

1 de başlayan maç 2 30 gibi biter. Mantıki bir düşünceyle en erken 3 gibi stad etrafında olunabilir. Bu saat benim bir fobim yüzünden bana geç bir saat. Umarım yine de bazılarımız bu maça gidip bizim desteğimizi hakeden kızlarımıza destek olabilirler. Aslında yönetim bir şekilde 2 maçı da İpekçi'de oynayacağımız haftalarda, federasyonla konuşup 2 maçı arka arkaya ayaralatabilirse çok güzel olur. Umarım bu isteğimizi duyup harekete geçerler.

Bu arada burayi takip eden kaemre ve oyuncular.Ve maca gidecek oyuncular.
Bizim mactan sonra fener-besiktas maci var.
Ona gore dikkatli olun aman.

Öle dikkatli olun cart curt demekle olmaz bu işler. Madem reis sin gececen kafaya , alacan çocukları arkana .
Maça gitmeyen reis mi olur .

Walla son samiyen macım ama gitmeyi düşünüyorum bayanların maçınada bu arada ciddi şekilde maça gelecek arkadaşlara söliim herkes saalam gelsin yani eğer gelen olursa yani ben pankart falan şekli düşünüom ama henüz karawermiş deilim bu arada bayan maçının sonuna kadar kalırsakta futbol maçına ters olacak ya ......k.... ne kadar basiretsiz işler yapıolar Allahım ya...

gs ceyhan macı abdi ipekçide

arkkadaşlar ceyhan maçı pazar günü oynanıyo maçın saati belli olunca yazarım ben yani maça gelmek isteyenler rahatlıkla gelebilirler herkeze iyi geceler.......

harbımı işte bu süper oldu ya mükemmel 1 haber saol tuğçe ey site yönetimi bakın görün sporcularımız da olmasa bu haber için yırtınıp duracaktık yupppiiiii :p

Safari' Alıntı:
Ceyhan Belediyesi fark atacak bu maçta kesin çünkü Botaştan giden tüm sporcular orda

Dedigin olsa bile gecmiste bizim attıgımız farklara sayarız...Biz her türlü maca gideriz !

Biraz daha yapıcı olalım lütfen...

Re: gs ceyhan macı abdi ipekçide

tugce#13' Alıntı:
arkkadaşlar ceyhan maçı pazar günü oynanıyo maçın saati belli olunca yazarım ben yani maça gelmek isteyenler rahatlıkla gelebilirler herkeze iyi geceler.......

federasyonun sitesinde hala cumartesi 18.00 olarak gözüküyor,eminmisin?

Umarım kazanırlar gidebildiği kadarda adam gitsin destek olsun
malum benim gelme durumum zaten yok da levent kesin gider :)
bu arada fırat biraz alakasız olucakta ne zamn gidiyosun yer bellimi :)?

Su macın ne tarihi artık kesinlik kazansa...Federasyon sitesinde Galatasaray-Dacka macının saatini degistirdi ama bayanlar hala cumartesi gözüküyor.

İki maç arka arkaya pazar günü olursa cok iyi olacak...

AH BAHTSIZ AH YAPILIR MI BU BIZE
ICIMDEN GIDEMIYECEKSIN GIBIME GELIYOR

ONURCCCCCUKKKKKKKK
MAC ONCESI VEYA SONRASI ICIN VEDA BULUSMASI ORGANIZASYONU YAPIYORSUN ONA GORE

O GUN BASKETBOLUN GOZYASLARI OLACAK AĞLAMAK ISTIYORUM...