Galatasaray-DSİ Caferağa 18:30 Çarşamba(26 Ocak)(Genç Bn.)

Re: Galatasaray-DSİ Caferağa 18:30 Çarşamba(26 Ocak)(Genç Bn

cemcemgs' Alıntı:
Yarın Genç Bayan takımımızın DSİ ile Caferağa'da 18:30 da maçı vardır.

Kazansınlar maç sonrası sosisliler benden ;)
Yalçın Abi bayram etsin ...

NOT: Teklifimi yazdıgımdan beridir msn im durmuyor. Ne çok aç arkadaşım varmış böyle ;) Yalçın Abi beni sever , hem torpilli hem de indirimli birşeyler yapar artık ne yapalım . Göçeceğiz böyle giderse ;)

Cok iyi bir mac cikarttik. tam skoru hatirlamiyorum ama 86*27 gibi birseydi..

saynur ve hilal cok iyiydi bugün. Özellikle saynur triple doble'a 2 rib. 2 blok kadar yaklasti,top calma ve asistleri de bir o kadar vardi nerdeyse...

saynur a genç takım forması 6-7 gömlek küçük kalıyor..
ben önderin tuttuğu rakamların tam doğru olduğunu düşünmüyorum.. bence triple yaptı

hilal de speedy gonzalez gibi maşallah tutana aşk olsun.. rakip bize rakip olabilecek düzeyde değildi basketbol konuşulacak bişey olmadı o yüzden.. 2 takımıda emeklerinden dolayı kutluyorum

Saynur gerçekten çok rahat oynadı ve süperdi. Daha çekişmeli bir genç maçında ne kadar domine edebileceğini merak ediyorum, aslında domine edeceğinden eminim ama miktarını merak ediyorum. Duygu bana bugün Hidayeti andırdı, boyu uzun ama top hakimiyeti de yerinde. Hilal'in oyunu çok güzeldi ama asıl benden alkışı alan hareketi maçın sonlarında gerçekleşti. Maç kopmuştu ama bir pozisyonda oyun içi sertleşmeler oldu savunduğu kızla arasında. Ortam hafif gergindi, top kenardan sokulurken Hilal itildi, faul verilmeliydi ama verilmedi, Hilal ise ağzını açmadı ve oyununa devam etti. Bence bugün gördüğüm en önemli nokta buydu, sadece faulü gösterdi hakeme baktı, oyununa döndü.

hilal pozisyonuna bişey söyliyim.. enaz 10 dirsek yedi 3 dakika içinde ağzını açmadı çok beğendim.. a takımda kimse o kadar darbe almıyor valla

X' Alıntı:
Neden Saynurun uzerinde bu kadar durdugumu anlamissinizdir yeni izleyenler.
Haklıymışsın ya..Ben erkek halimle oynasam o kadar oynayamazdım belki..Bence A Takım oyuncuları kalitesinde..Zaten boyu posuda yerinde :D Yürü be saynur kim tutar seni..

evet saynur gerçekten çok iyi reuband alıyor iyi oyuncumuz saynuru alkıslamamak mumkun değil hep boyle kal saynur.

Maç güseldi ama bazılarının gücü yetmedi topu atmaya çok kısa pas yapıyorlar ama süper e yakın oynayan da wardı.