Galatasaray - Fenerbahçe (Canlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadi çok kötü oynarız, sürekli onlar önde olur kaybederiz anlarım ama abicim 15 sayı öndeyken maç vermek nedir ya, neyse sinirlenmicem, kendi sağlığım daha önemli, her şerde bir hayr var derler, seneye bir zahmet daha iyi bir koç bulsunlar

Rezillik.Maçı kazansak bile Caferağa için umudum yoktu ama 15 sayı öndeyken son periyot nasıl oluyor da maçı 10 sayı geride bitiriyorsun ? Bu sene bizleri kanser etmek amacıyla hizmet ediyor bu şube.Koçundan, yöneticisine, oyuncusuna kadar.

hadi çok kötü oynarız, sürekli onlar önde olur kaybederiz anlarım ama abicim 15 sayı öndeyken maç vermek nedir ya, neyse sinirlenmicem, kendi sağlığım daha önemli, her şerde bir hayr var derler, seneye bir zahmet daha iyi bir koç bulsunlar

Taurasiden uçmasını bekledi, o uçtu, bu sefer daha fazlasını istedi... 30 sayı atmış 40 dk oyunda kalmış... El insaf be adam sen 40 dk yürüsen nefes alamazsın...

Ceyhun zaten seneye bizle beraber olmıcak ama bu basketçilerinde değişmesi lazım bu kadar basit hatalar yapılmaz hoca gitsin diye bilerek yapıyolarsa bilemem ama bu nedir arkadaşım ya,Yönetimin de kendini toparlaması lazım seneye son kredileri gibi duruyor.Yalnız ben iyi bir hoca ve iyi bir takımdaşlık duygusuyla seneye daha iyi olabileceğimize inanıyorum.Kısacası bu bayan basketbolun yukardan aşağı bir toparlanmaya ihtiyacı var.

Her işte bir hayır vardır.Biz 15 sayı öne geçebilen bir takımız ancak hocamız gerekli müdahaleleri yapamayınca olmadı kaybettik.Belki kazansak kaza kudret şampiyon olacaktık o zaman da Ceyhun hoca gitmeyecekti bu şekilde en azından geleceği kurtarmış olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...