Galatasaray - Gaziantepspor | TSL 4.Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Berabere Kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Tarih: 13-09-2010

Saat: 21:30

Yer: Ali Sami Yen Stadyumu

Mahmut Bezgin
Zydrunas Karcemarskas
Cuma Bezgin
Serdar Kurtulus
Yalcin Ayhan
Emre Gungor
Senol Can
Ivan Saraiva De Souza
Soner Örnek
Cenk Guvenc
Suleyman Ozdamar
Caner Bulut
Olcan Adin
Cristian Zurita
Erman Özgür
Elyasa Süme
Jorge Luíz Pereira de Sousa
Murat Ceylan
Ibrahim Ferdi Coskun
Ahmet Ari
Gökhan Ozturk
Orhan Gulle
Mehmet Yilmaz
Victor Ismael Sosa
André Roberto Soares da Silva
Júlio César da Silva Sousa
Alper Akcam
Zafer Kargoglu

Sabri dönüyor
Pino dönüyor
Kewell dönüyor
Elano daha da güçleniyor ve muhtemelen transferlerde geliyor.

Artık ısınıyoruz :) ...

2 hafta sonrakı macın saatı bellı olmadıgı ıcın oyle yazılmıstır :D

Sağ beke Sabri Açığa Pino orta sahaya 2 transfer solda daha iyi hakan balta.Kewellın gelmesi.
Ardanın tekrar iyi oynaması tekrar Her şey bu maçla beraber iyi gider umarım.Şamil abininde uğurunun devam etmesi dileğiyle
Ama ben Eskişehir maçındaki totemimi devam ettirerek 3 yeriz yeniliriz diyerek mesajımı gönderiyim

Aynen öyle. Saat değişir haftaya.

Milli maçlardan sonra iyi başlarsak önümüz açılır ama önce gerekli transfer hamlelerinin yapılması şart.

Şamil abi hep sen açıyorsun başlıkları, itiraz istemiyorum.

Açan olursa da kilitliyoruz :)

Milli Takım arası çok iyi gelecek takıma. Transferler de gelecek.

Yolumuz açık...

Maç saatine resmi siteden baktım, Bu gün Cana'yı Kadroya yazmayan resmi site pek güvenmemek gerekir.

Gazanfer bende dedim elim uğurlu geldi, yoksa bizim futbol oynayarak maç kazanacağımız yoktu. Ya kötü oynuyoruz, ya iyi oynayıp kazanamıyoruz. Bursa maçındaki gibi. Bakalım uğur yapıp bu amçın konusunu da ben açtım.

Neler olacak göreceğiz hep beraber :) .

Sabri-Pino sağ tarafı alır, Kewell döner, transferler açıklanmış olur.

Yok yok bu Es-es galibiyeti iyi oldu, lige başlayabiliriz artık : )

Ben har zaman GS'ın yanındayım. Ne Arda'nın ne Kewell'in ne Baros'un çünkü bilirim ki aslolan GS'dır çok sahiplendiğimiz adamları da gördü bu gözler (E.B.) anladım ki aslolan GS'dır. Futbolculara kızgındım ama GS'a asla. Bugünde Arda'nın 2. golden sonra seyirciye hareketlerini gördüm üzüldüm kendi adıma. Bu adam GS'lı sahip çıkmam lazım. bu takıma sahip çıkmak lazım aslında. Evet yetersiz çok oyuncu var ama hepsi yeterince mücadeleye devam ediyor. Kim hatalı muhabbetlerine girmem maçı maçta seyretmedim bu yüzden rıdvan Çakar gibi ukalalık yapamam. Ama ben Taraftarım. Tatilimi bile GS'ın maçlarına göre ayarlayan biriym. Antep maçında orada olacağım gene sesimin yettiğince. GS ile şaka olmaz!

Sühan Cem' Alıntı:
Ben har zaman GS'ın yanındayım. Ne Arda'nın ne Kewell'in ne Baros'un çünkü bilirim ki aslolan GS'dır çok sahiplendiğimiz adamları da gördü bu gözler (E.B.) anladım ki aslolan GS'dır. Futbolculara kızgındım ama GS'a asla. Bugünde Arda'nın 2. golden sonra seyirciye hareketlerini gördüm üzüldüm kendi adıma. Bu adam GS'lı sahip çıkmam lazım. bu takıma sahip çıkmak lazım aslında. Evet yetersiz çok oyuncu var ama hepsi yeterince mücadeleye devam ediyor. Kim hatalı muhabbetlerine girmem maçı maçta seyretmedim bu yüzden rıdvan Çakar gibi ukalalık yapamam. Ama ben Taraftarım. Tatilimi bile GS'ın maçlarına göre ayarlayan biriym. Antep maçında orada olacağım gene sesimin yettiğince. GS ile şaka olmaz!
Abi bu E.B. kim Elano Blumer mi? Yoksa gecmisten birimi Elvir Balic Bolic gibi :) Hepsi de mücadele ediyor dedin ya kafam karisti...

Bu gözler ne oyuncular gördü futbolcu anlamında diyipp E.B. dedim yani Emre Belözoğlunu kastettim. Onuda seviyorduk ama bak ne oldu. Aslolan bu yüzden GS'dır. Formanın arkasında yazandan daha değerlidir önünde yazan ;)

Elano'nun şu an 30 dakikalık maç kondisyonu varmış doktor öyle demişti. 15 gün ara var şimdi. O 15 günde toparlar kendini. Antep maçına hazır çıkar.İnşallah Sabri o arada milli takımda sakatlanmaz.

Sühan Cem' Alıntı:
Bu gözler ne oyuncular gördü futbolcu anlamında diyipp E.B. dedim yani Emre Belözoğlunu kastettim. Onuda seviyorduk ama bak ne oldu. Aslolan bu yüzden GS'dır. Formanın arkasında yazandan daha değerlidir önünde yazan ;)

Elano'nun şu an 30 dakikalık maç kondisyonu varmış doktor öyle demişti. 15 gün ara var şimdi. O 15 günde toparlar kendini. Antep maçına hazır çıkar.İnşallah Sabri o arada milli takımda sakatlanmaz.
Düsündüm düsündüm kimse aklima gelmedi saydiklarimdan baska, demekki iyi silmisim Emre Paragözoglunu hafizamdan : )

Antep iyi savunma yapan bir takım.Bu maçtada kapanacaklardır.İlk golü atarsak rahatlarız.Aksi takdirde baya zorlanırız diye düşünüyorum.
Taraftarda Emre Güngör ü unutmaz umarım...

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Antep iyi savunma yapan bir takım.Bu maçtada kapanacaklardır.İlk golü atarsak rahatlarız.Aksi takdirde baya zorlanırız diye düşünüyorum.
Taraftarda Emre Güngör ü unutmaz umarım...

Antep'in iyi savunma yaptığı konusuna katılmıyorum. Bu hafta Konyaspor'dan fark yemeleri gereken bir maçtan puanla ayrıldıklarına şükretmeliler. Tabii ki iyi bir kadroları,hocaları var ama herşey yeni olduğu için zamana ihtiyaçları var. Zor maç olacağını düşünmüyorum.