Galatasaray - Mersin BSB 57-76

Önder Ç.

0
Yönetici
Mac gün ve saati belli degil ama bu maca bitmemiz gerekiyor. Bence kızlara bir vefa borcumuz var ve özelllikle son para olayından sonra onların sahipsiz olmadıgını göstermeliyiz.

Sizden ricam maç gün ve saati belli olunca lütfen herkes kendini ayarlasın bir sekilde. Bu maçta onları yalnız bırakmayalım.

Evet bayanlarimizin bu haftaki maci.Ne erkeklere burada ne futbol maci var.Gelebilen herkes gelsin lutfen.Para almadan 4 haftada 3 galibiyet alan bu takim sanirim destegi hakediyor.
Arabasi olanda soylesin ona gore toplanalim.

1-X
2-Aliemre

Sevgili Arkadaşlar,
Bu yazıyı Ultraslan forumlarında, bu maçla ilgili açılan bir topiğe yazdım ama burayada koymak istedim,

" Sevgili Arkadaşlar,
Bende burada bir topik açmayı çok istedim, ama daha önceki denemelerimde, konu yalnış yerde açıldı gerekçesi ile topikler kaldırıldı,
Galatasaray basketbol bayan takımını, bu klubün iddiasız bir takımı olduğu için değilse bile, sizlerin dava arkadaşları oldukları için destekleyin,
Üç mucize maç aldılar, belki birdaha alamaz, ya da daha büyük mucicelere imza atarlar.
Ortada bir gerçek var, ben onlarla yaklaşık on senedir beraberim, hepsi bu camiaya 10 yaşında geldiler, bu güne kadar her yaş kategorisinde yüreklerini ortaya koydular,
Şimdi 18 - 19 yaş ortalaması ile çok ciddi imkansızlıklar içinde, sadece sırtlarındaki formaya olan sevgileri ile canla başla mücadele ediyorlar,
Bu takım için mücadele etmenin ne demek olduğunu merak ediyorsanız işte en güzel örneği,
Parasızlık hat boyu, ilgisizlik inanılmaz derecede, vurdumduymazlık alabildiğince,
Hiç değilse bu renklere aşık kişilerin desteği ile onurlansınlar , gururlansınlar,
Son maçlarını, Abdi İpekçide, rakip takımın 200 taraftarının şamatası altında , taraftarsız ( 8 - 10 veli dışında), yöneticisiz oynadılar,
Hiç bir beklentisi olmayan, olsada elde edemiyen bu yavru aslanlara hiç değilse uğruna verdikleri mücadelede yalnız olmadıklarını hissetirin,
Emin olun gelip izlerseniz, onların sizlere vereceği çok şeyler olacaktır.
Sevgiler. "

Haydi hep beraber onlara ve girişteki muhteşem yazı sahibi kardeşimize destek olmaya,

Özellikle duyurunun ses getirmesiyle umarım bu maçta azımsanmıcak sayıda oluruz. Başka forumlarda ve yerlerde de bu maç konuşuluyor. Umarım bayan takımımızın yüzünü güldürcek, onların arkasında büyük Galatasaray taraftarının olduğunu hatırlatacak kadar kişi ile oluruz orada.

arkadaslar yapmayin ne olur
koca ultraslan icin 20 30 kisi ne demek
hem bu hafta sonu futbol maci da yok
biraz daha gayret
lutfen...

arkadaslar ben ukraynada yasiyorum
ceylan da kardesim,
ben onu izleyemiyor olmama zaten kahrediyorum bi de siz 20 30 diyince siniri bozuluyor insanin :D o yuzden biraz daha ugrasalim hadi hayirlisi :D :D

bende şimdi çıkıp geliyorum...gelecekler yanında kalem--sprey getirsin..ifb liler her tarafa yazı yazmış bi operasyon yaparız üstlerine...