Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu

Eger Esref Hamamcioglu baskan secilseydi bugun Fb’den 4 yedik ama Efecan Karaca ve Umut Bozok umut verdi falan deniliyordu :)
Sayin baskanimizin gecmiste yaptigi hatalar herkesin malumu ancak 2017/18 sezonu da dahil son 2 sezonunda gecmisten ders aldigi cok net ortada.Erden Timur gibi bir alfanin da katkisi azimsanmamali tabi.

İcardi ve Torreira’yı bu sene transfer edeceğimizi rüyamda görsem inanmazdım.

Başka bir yönetimle bu kadronun yarısı kurulmazdı. Zaten diğer adaylar da kuramayacaklarını açıkça söylüyorlardı. Torrentin tazminatını ödeyecek güç yoktu adamlarda

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı , Dursun Özbek'in ve yönetiminin cimriliği yüzünden sezonun ilk ayında emekliliği gelmiş bir pivotla oynadı. Sonraki 2 ay pivotsuz oynadı. Şimdi de oyun kurucusuz ve lidersiz kalmış durumda. Ayrıca düşük bütçeli takımın bile maaşları ödenemiyor. Koç Andreas Pistiolis'in yüzüne utanmadan nasıl bakabiliyorlar acaba?

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı , Dursun Özbek'in ve yönetiminin cimriliği yüzünden sezonun ilk ayında emekliliği gelmiş bir pivotla oynadı. Sonraki 2 ay pivotsuz oynadı. Şimdi de oyun kurucusuz ve lidersiz kalmış durumda. Ayrıca düşük bütçeli takımın bile maaşları ödenemiyor. Koç Andreas Pistiolis'in yüzüne utanmadan nasıl bakabiliyorlar acaba?
Yanlıs itham etme ...
Sezon Başı simdiki bütce az degilmi diye Erden beye soruyor Dursun Baskan bütceyi arttiralim
Erden Timur dogru yapılanma şekli olmaz başkanim diye kabul etmiyor.

Bu Erden beyin kendi agızından açıklamasi

Taner Aşkın'ın bugüne kadar Galatasaray'a ne faydası olmuştu ki bugünde olsun? Ancak iyi giden bir şeye çomak soksun.
Erden Timur kadar Galatasaray hizmet etmişliğin yok.
Ancak manipülasyon yap. Başka bir şey yapma sakın!

Taner Aşkın'ın bugüne kadar Galatasaray'a ne faydası olmuştu ki bugünde olsun? Ancak iyi giden bir şeye çomak soksun.
Erden Timur kadar Galatasaray hizmet etmişliğin yok.
Ancak manipülasyon yap. Başka bir şey yapma sakın!
Yazik cidden.

Erden Timur olsam dayanamazdim valla.

Hem kulübe 30 Milyon dolar verceksin hemde böyle 100 lira verirken eli titreyen insanlardan böyle yorumlar alicaksin.