Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu (2022-)

Dursun Özbek, Galatasaray'ın başına getirilmiş AKP kayyummu ve genç üyeler buna oy vererek ne kadar kalitesiz olduklarını kanıtladılar. Tayyip, 2018 Mayıs seçimi öncesi buna "aday oy yapacak işlerimiz var" demişti. Neyse liseden mezun diye dünyanın en kaliteli gençleri olduğu zannedilen güruhun seçtiği aday da bu kadar olur.

Vay efendim listesi güçlüymüş de, yok efendim parası varmış da. Galatasaray’ı da şikeci Aziz zihniyetine çevirdiler sonunda. Kına yaksın destekleyenler ve oy verenler. Her şey müstahak. Zerre umrumda değil. Hak ettiğin gibi yönetilirsin.

Bu sene hic bir bransta sampiyon olma ihtimaliz yok. O yuzden beklenti icinde degilim. Okan Buruk ile anlasmalarinin sebebi , bu yonetim kendi lafini dinletebilecek birini ariyordu Okan Buruk kurban secildi. Yoksa Okan Buruk bugun Rizeyi calistirsa kume dusme hattinda olmamasi icten degil takiminin.

Bu sene hic bir bransta sampiyon olma ihtimaliz yok. O yuzden beklenti icinde degilim. Okan Buruk ile anlasmalarinin sebebi , bu yonetim kendi lafini dinletebilecek birini ariyordu Okan Buruk kurban secildi. Yoksa Okan Buruk bugun Rizeyi calistirsa kume dusme hattinda olmamasi icten degil takiminin.
Rize küme düştü zaten. Okan Buruk Rize'yi çalıştırdığında da ligin dibinden alıp neredeyse Avrupa kupalarına götürecekti.

Neye dayanarak bunu söylüyorsun? Okanda gördüğün sıkıntı ne?

Neye dayanarak bunu söylüyorsun? Okanda gördüğün sıkıntı ne?
Okan Buruk iyi niyetli,sakin,efendi ve cevresine pozitif enerji veren,gulucukler sacan biri. Cevresindeki yoneticiler show yapan,cuzdan gosteren , yam yam , kadrosundaki oyuncularin % 80 i gecen seneden gelen oyuncular ve is ahlaklari tartisilmaya acik isimler. Yani adam yer tanimina uygun isimler var. Babel,Soso basi ceken grupta yer aliyordu ve neyseki bunlar gitti. Ama sonuc olarak iyi niyetli isimlerin,hocalarin kara batak duzeninde basarili olma sansi yok. ( Bknz : Erol Bulut ) Gelseydi Nuri Sahin vs.

Okan Buruk iyi niyetli,sakin,efendi ve cevresine pozitif enerji veren,gulucukler sacan biri. Cevresindeki yoneticiler show yapan,cuzdan gosteren , yam yam , kadrosundaki oyuncularin % 80 i gecen seneden gelen oyuncular ve is ahlaklari tartisilmaya acik isimler. Yani adam yer tanimina uygun isimler var. Babel,Soso basi ceken grupta yer aliyordu ve neyseki bunlar gitti. Ama sonuc olarak iyi niyetli isimlerin,hocalarin kara batak duzeninde basarili olma sansi yok. ( Bknz : Erol Bulut ) Gelseydi Nuri Sahin vs.
adam yiyen oyuncularımız kim söyler misin?

Taraftar maalesef transfere bakıyor(Sportif Başarı demiyorum o olması gereken), lakin bu yönetim Ada icin hemen restorasyona başladı, stad sponsorlugu icin görüşmeler yapıyorlar ve odenmeyen M.Mohammed bonservis parasıyla kisa surede ödenmesi gereken borçları ödedi, sanki biraz daha sabretmek gerekli.

Taraftar maalesef transfere bakıyor(Sportif Başarı demiyorum o olması gereken), lakin bu yönetim Ada icin hemen restorasyona başladı, stad sponsorlugu icin görüşmeler yapıyorlar ve odenmeyen M.Mohammed bonservis parasıyla kisa surede ödenmesi gereken borçları ödedi, sanki biraz daha sabretmek gerekli.

Yani 4 senedir şampiyon olamayan bir takımın taraftarı, niye giremediği bir adanın muhasebesini yapsın ki? Bu adamlar söz vererek geldiler. İnanıp inanmamak başka bir mesele ama ortada bir futbol takımı enkazı var ve bu olduğu gibi duruyor. Taraftar transfere bakmıyor, kötü yönetiliyoruz. Hala da kötü yönetiliyoruz.

Yani 4 senedir şampiyon olamayan bir takımın taraftarı, niye giremediği bir adanın muhasebesini yapsın ki? Bu adamlar söz vererek geldiler. İnanıp inanmamak başka bir mesele ama ortada bir futbol takımı enkazı var ve bu olduğu gibi duruyor. Taraftar transfere bakmıyor, kötü yönetiliyoruz. Hala da kötü yönetiliyoruz.
3 senedir sampiyon olamiyoruz ve kulup devralmadan once adaya elimimizi kolumuzu sallayarak giriyorduk.

Moscowgs muhtemelen Galatasaray taraftarı bile değil. Aklı başında bir taraftar Kerem yerine Nwakaeme yazmaz.
Yetenek var ama karakteri sorunludur kendisinin.Egosu fena.Daha hic bir sey basarmadan kucuk daglari yarattim havasina girmis.Ben oldum kafasi,el hareketleri sut cekene..Kendisini Messi sanmaya baslamis. Bence 15-20 verene pazarliksiz satilmali. Nwakaeme icin olumsuz bir sey soyleyemem.Bu adam ne istese hakkidir performansi ile ligin MVP si.Olmasa gecen sene Trabzon 3.olurdu ligde maksimum.Muthis profesyonel 2 sene ust duzey oynar.

Erden Timur'u sanırım yönetimden birileri yemeye çalışıyor. Umarım başarılı olamazlar. Yoksa çok yazık olacak...

Erden Timurun Galatasaraylılığına ve dürüstlüğüne güvenim sonsuz fakat; Milyonlarca dolar/euro verip sponsor olduğun bir sponsorluktan, tüm parayı ödemeye devam edip nasıl ayrılabilirsin? Sonuçta NEF hatrı sayılır bir firma. Bu yalan bir mevzu demiyorum ama aklıma yatmıyor ve nasıl olabilir bilen varsa anlatabilir mi? Bu şirketler denetlenmiyor mu? Veya ortakları vs yok mu? Sonuçta bir külfet bu.

Riva'da ki rezaletten akıllanmamış genel kurul yetkiyi vermiş. Aferin böyle devam edin. 400 tl aidat ve ucuza sandviç ve çay için oylarınızı sattınız. Ne Ada'ymış arkadaş milletin dibi düştü.
Riva'yı %20 gelir kazanarak ancak satan bu şahıs bakalım aldığı yetkilerle eldekileri nasıl kaybedecek? Bir kişi de Mecidiyeköy'de ki binayı otel yaptınız eğer tutan olmazsa senelik 5 milyon dolara ben tutarım demiştiniz diye hatırlatma yapmadı.

Riva'da ki rezaletten akıllanmamış genel kurul yetkiyi vermiş. Aferin böyle devam edin. 400 tl aidat ve ucuza sandviç ve çay için oylarınızı sattınız. Ne Ada'ymış arkadaş milletin dibi düştü.
Riva'yı %20 gelir kazanarak ancak satan bu şahıs bakalım aldığı yetkilerle eldekileri nasıl kaybedecek? Bir kişi de Mecidiyeköy'de ki binayı otel yaptınız eğer tutan olmazsa senelik 5 milyon dolara ben tutarım demiştiniz diye hatırlatma yapmadı.

Dursun Özbek tek başına isteseydi o yetkiyi alamazdı. Herkes nasıl seçimde Erden Timur olduğu için Dursun Özbek'i başkan seçtiyse aynı şekilde yine Erden Timur olduğu için bu yetkileri verdi. Bütün yük Erden Beyin üzerinde malesef. Allah yardımcısı olsun...

Hocam borç olmuş 3 milyar TL bir şekilde bir başkan yönetimi bu yetkiyi almsı gerekiyordu. Aylık 400 milyon faiz ödüyoruz diyor, şimdi baktım mayıs bilançosu 470 milyon zarar gösteriyor.
Türkiyede hangi kulübün böyle bir borcu ödeyecek kapasitesi var? Üstüne üstlük bir spor kulübü idare ediyorsunuz, her branşta transfer dönemi bunlar nasıl ödeniyor, çark nasıl dönüyor? Bu adamlar mı yaptı bu borcu? Tüm büyük kulüpler büyük borç batağında hiçbiri de sahip olduğu kaynakları böyle projeler dışında değerlendirmeden bu borcu ödeyemez. Bu yüzden dikkatle takip etmekten başka çare yok.

Son düzenleme: